Aj v MM sú umeliny

19. apr 2021

Ženy, ja len nerozumiem prečo kojace matky ocudzujú často krát tie ktoré majú deti na UM. Najčastejší argument : UM je plne chémie.
A teraz otázka, vy si myslíte, že na vaše materské mlieko je v prsiach nejaký filter ? Že tu chémiu, éčka, umeliny, GMO potraviny v mlieku nie sú?
Ach ach .....

dskjhfdlkdjhl
19. apr 2021

Treba to povedat priamo tym, ktore Ta odsudzuju, lebo tento vykrik do tmy vyznieva dost smiesne az trapne. V kazdom pripade, doporucujem starat sa len o vyzivu svojich deti a nie cudzich.

evamea
19. apr 2021

A čo tak tiež prestať odsudzovať?

0silvia0
19. apr 2021

ježiš to je aká zlatá reakcia😍😂 veď to napíš tým tetám, ktoré ti kecajú do tvojho krmenia dieťaťa. Ja keď som kedysi kojila, bolo mi úplne jedno, čím krmia cudzie ženy svoje deti...

zuzikak
19. apr 2021

v prvom rade by sa mal kazdy starat o seba. Aj zena co koji, aj zena co krmi dieta UM. Deti krmene oboma sposobmi vedia byt v dospelosti sikovne, inteligentne a zdrave bytosti. Tak uz to prestante riesit a rozoberat, ktora ako svoje dieta krmi. Je to trapne na oboch stranach. Kazda zena ma na ten svoj sposob vlastne dovody. Zi a nechaj zit.

zuvelyn
19. apr 2021

Ja nekojim z vlastnej vôle lebo nechcem a úprimne je mi uplne jedno že kto si čo myslí o tom, tak ako mi je jedno ci zena koji, ako dlho koji, ci sa jej to paci, či nepáči. Nerozumiem tvojmu výkriku do tmy...🤷🏼‍♀️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
19. apr 2021

Ja som este nepocula argument, ze UM je plne chemie. Iba ten, ze je to nahrada materskeho mlieka, nie je to original (co je logicke, ze sa umelo neda vyrobit presne to co vyprodukuje ludks etelo). A to je samozrejme pravda. Podla mna odkazuju na podobny princip ako - jahodova aroma nie je v skutocnosti z jahod, je to len nahrada, sofokola nie je skutocna coca cola, je to nahrada.

Ale nie je to dovod niekoho odsudzovat alebo komentovat ci moze dojcit a nedojdi, alebo moze ale nechce, alebo velmi chce, ale nejde to, alebo nemoze napr, kvoli liekom a pod.

kate_cs
19. apr 2021

Moje obe deti sú od narodenia len dojčené. A nikdy som neodcudzovala žiadnu matku za to, akým spôsobom nakŕmi svoje dieťa.
Práve naopak.
Najviac “hejtu” počúvam od žien, ktoré nedojčili a majú stále potrebu útočiť na niekoho a je vidieť, že to celé nemajú v sebe spracované. Tak isto ako aj založenie tejto diskusie. Načo to je dobré? Pohádať sa s niekym? Uľavilo sa?

autor
19. apr 2021

@zuzikak milé ženy, ja deti nemám ale doteraz som počula škaredé komentáre napríklad aj od sestričiek v nemocnici na ženy ktoré nemohli kojit, pretože to prosto nešlo. Každá žena je jedinečná a dobrá matka tak nechápem tieto trápne obhajoby MM.
@viestta a že nie? Celkom dosť krát som na zložení videla pár GMO veci. To je pekné že nie sú dovolené. Nie je dovolené ani vychádzať von mimo niektorých výnimiek a každý má v prdeli. Žiaľ

nelca0510
19. apr 2021

Kojím dcéru a je ti úplne u "prdele", či niektorá koji alebo nie. Snáď sa každá snažila a nedala si hneď v pôrodnici tabletky na zastavenie mlieka.

nelca0510
19. apr 2021

Modifikovaný skrob nie je GMO

danim
19. apr 2021

Píšeš, že deti nemáš. O to viac ma až šokuje, že ta take čosi natoľko trapi, že zakladas k tomu diskusiu. Skôr čosi uuuplne iné máš v sebe nespracovane.. čo to je - Vies len ty a možno ini, ktorí ta osobne dobre poznajú.

marsmykkok
19. apr 2021

Ja nesúdim, ale to je pravda, že MM je to najprirodzenejšie a najlepšie, náhrada je vždy náhrada, aj ked reklamné kampane z nej robia neviem čo. Ale samozrejme ked sa nedá je to vec ženy a radšej umelé ako trápiť seba aj dieťa.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danim
19. apr 2021

@dskjhfdlkdjhl ju nikto neodsudzuje - lebo píše, že ona nemá dieta.. takze o to trápnejšia cela jej téma.

0silvia0
19. apr 2021

Nemas deti, skarede komentare si pocula od sestriciek, no ja ti neviem, nechces sa realizovat nad niecim inym? 🙄

dskjhfdlkdjhl
19. apr 2021

Takze vykrik z nudy, radsej sa douc pravopis, to bude uzitocnejsie😉

dskjhfdlkdjhl
19. apr 2021

@danim nuz, ved nuda musi byt hrozna🙊

tenerifka
19. apr 2021

Slovo "ocudzuju" neexistuje, to si si vymyslela, slovo "odsudzuju" znamena odsudit, nesuhlasit s nazorom niekoho ineho-to na okraj, mozes si to v tvojom povodnom prispevku opravit.
A k teme-samozrejme je uplne kazdeho vec, ci koji alebo nekoji, a deti mozu byt v dospelosti rovnako zdrave ci rovnako chore. Ale pises bludy. Ak nekonzumujem GMO, ani moje materske mlieko nebude mat GMO. Ak nekonzujem, citujem "chemiu, ecka, umeliny", ani moje mlieko to nebude obsahovat.
Zi a nechaj zit

danim
19. apr 2021

Tak už nám prezraď ten hlavný dôvod, čo ta to napadlo založiť takú .... tému.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danim
19. apr 2021

@viestta 😂😂😂

dskjhfdlkdjhl
19. apr 2021

@viestta Len ci ta slina nebola umela😝

danim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz