Ako často dávate UM 3-mesačným deťom?

hu3hu3
8. feb 2021

Maminky, mam 3 mesačne bábätko a zo zdrav. dôvodov som musela prestať kojiť. Chcem sa spýtať ako často davte umelé mlieko? Pred každým spánkom ci každé 3 h a to pomedzi spankami. Dakujem

vanessa2005
8. feb 2021

@hu3hu3 ja som davala kazde 3 hodky ked si vypytalo skor tak aj 2,5 hodinky ...niekedy mi prespal aj 4 hodinky tak som nebudila

sluchatka
8. feb 2021

ja som davala kazde 2.5- 3 hod, tak ako isiel spat. v noci som nebudila, zobudil sa cca 2 x

katarina9593
8. feb 2021

@hu3hu3 ja som dávala dcérke počas dňa každé 2,5 a z 3hodky a keď spinkala tak som ju nebudila a večer vždy to tak mala celkom dobre nastavené že večer sa okupala najedla a spinkala a až potom v noci sa vedela zobudiť 2-3x ale niekedy sa stalo že prespinkala celú noc 🙂

hailey1
8. feb 2021

@hu3hu3 3 az 3 a pol hodiny. Skor ako po 3 hodinach urcite nedavaj, moze boliet brusko. Radsej dvihni davky a davaj ich menej casto. Nas bude mat za par dni 4 mesiace a mesiac uz pijeme kazde 4 hodiny 170ml a vecer 200ml

alexandra2468
8. feb 2021

@hu3hu3 ja tiez kazde 3h. Ak spala, tak som ju nechala spat samozrejme. Ale vzdy vstavala na mlieko takmer na minutu presne 😃

andreatytler
8. feb 2021

@hu3hu3 Ak to tvoje babo pekne pribera, riad sa nim a davaj podla toho ako si bude pytat. Umele mliecko je sytejsie a tak moze vydrzat dlhsie ako pri kojeni. Nasmu som davala pred spanim kazde 2.5-3 hodiny. Ale niekedy vypil vela a niekedy menej. V tom veku som ho nebudila. Dost casto grckala a tak som skusala rozdelit krmenie na mensie porcie a nukala som hned po spanku a zase pred spankom ale po spanku vypil len velmi malo.

elementissa
10. mar 2021

Podla vahy mnozstvo a krmila som kazde 3h. Od 4 mesiacov uz potom zacal vynechavat niektore nocne jedenia, ale cez den stale co tri hodiny do cca 5 mesiacov, to uz si on sam potom natiahol na 4h