Menštruácia po pôrode u nekojičiek.

emberova
11. feb 2020

Prosim Vas ako ste na tom nekojički s menštruaciou. Som 3m po pôrode a nemàm. Nekojím. Doktor sa vyjadril, ze podla hrubky maternicovej steny nech ani nečakam. Ok, ale dokedy? Niekto podobne natom?

mmoonna
11. feb 2020

Ja som bola po prvom pôrode na čistení a teda vyčistili a asi dôkladne, lebo hoci som nekojila, tak menzes som dostala až o pol roka. Po druhom pôrode asi o tri mesiace a to som tiež nekojila. Však môžeš byť rada. Či ti to chýba?🙂

maris5
11. feb 2020

Ja som dojcila a mala som hned po skonceni sestonedelia.

albertka1980
11. feb 2020

Ja som nekojila a menzes som dostala cca. 4 mesiace po porode, aj ked teda slabunke spinenie som mala asi 10 dni...

emberova
autor
11. feb 2020

@mmoonna Nechýba 😆 Len mi je to nudné. Rodila si cisarskym?

emberova
autor
11. feb 2020

@albertka1980 Tak nie som sama. To ma ukludnilo 😁

mmoonna
11. feb 2020

@emberova áno, rodila som dvakrát cisárskym. Nemohla som na začiatku kojiť, lebo som mala problémy a dávali mi antibiotiká, pri ktorých sa nemôže kojiť. No a potom sa mi už mlieko riadne nespustilo. Ja som sa síce snažila kojiť, ale mala som asi tak 10 ml mlieka.

saskia_98
11. feb 2020

Ja som dostala na 24 den od porodu. Tak bud rada ze este nemas. 😁

gabulienka623
11. feb 2020

@maris5 aj ja pri oboch deťoch hneď po šestonedelí. A to som každú dojčila 2 roky! Hold smola :(

modrymotyl8
11. feb 2020

@emberova 2 mesiace po porode, rodila som cisarskym;)

katesocka
11. feb 2020

Rodila som cisarskym, kojila som cca 2 mesiace, v marci som prestala a v aprili som uz dostala menzes, cize asi 3 mesiace po porode.

elementissa
13. feb 2020

@emberova no bud rada 🙂 o starosť menej 🙂 ja som dostala hneď po šestonedeli a mávam odvtedy pravidelne ešte silnejší ako pred tehotenstvom 🤣

blunka
14. mar 2020

Nekojila, prirodzeny pôrod, 3 mesiace po porode menzes.
4 mesiac po porode som uz bola tehu 😂😂😂.

vera_42
26. apr 2020

Ahojte baby som po pôrode 5.5 mesiaca raz od pôrodu mi menštruacia prišla minulý mesiac no tento mesiac nič ... Myslíte že je to tým že hormóny sú rozhádzané ešte ... ? Tehotná byť nemôžem a niesom

emberova
autor
26. apr 2020

@vera_42 To nič. Ja som tiež na tom tak a tiež 5,5m po pôrode

vera_42
26. apr 2020

@emberova tak dúfam že príde ... 😉 Lebo minule som sa zľakla že som tehotná lebo keď som malého čakala krúžili nám nad domom bociani... Čo nikdy nekruzia a pred večerom zas krúžili až som sa zľakla 😊😂😂😂že som tehotná
..ale nemôžem byť dávame z manželom pozor ...

anka52
27. sep 2021

Ahojte mam problém s menštruáciou som 3 mesiace po cisárskom nekojim a menzes stále hnedý červená ešte poriadne nebola k tomu sa my cisti spravili co ma poriadne nepreciati mate niake skúsenosť stimto