Sedemtýždňové bábätko je výhradne na umelom mlieku

4. okt 2022

Ahojte, žiaľ aj napriek veľkému boju, nedojčím moje dieťa. Odstriekavam mliecko , ale je ho malo… stále ubúda .. bojím sa , že čoskoro budeme výhradne len na UM. Mame Hipp Ha1. Zapekalo toto mliecko vaše deti? Bojím sa toho ako čert kríža. Ďakujem za rady..

kacena4
4. okt 2022

kaxdemu dietatu sadne ine mlieko treba vyskusat. mne ako profesionalnemu rodicovi najviac sadlo dm mlieko

autor
4. okt 2022

Ešte doplním , že v kombinácii s mojim mliekom nebol so stolicou veľký problém.. občas mal bolesti pri prdkaní. No zase častejšie z toho mliečka grckal

nina004
4. okt 2022

My sme mali HiPP combiotik a nezapekalo malého vôbec

palicka
4. okt 2022

V prvom rade sa ukludni! Tvoje dieťa nebude ani prvé a určite ani posledné na UM. Haloooo, kopec ich už takto vyrástlo! Prídete na to, ktoré mliecko je Ok, prinajhoršom vymenis. Tvoje babo potrebuje spokojnu maminu. A tu najlepšiu má, veď už teraz sa trápiš vlastne dopredu, či mliecko bude Ok. Spokojné babätkovamie prajem!!!

evamea
4. okt 2022

Neboj sa. Moja mama ma kojiť prestala pomerne skoro, chorá často nebývam. Či ma brucho bolelo si tiež nepamätám a ona tiež nie. 😊 Jednoducho to budeš riešiť vtedy, keby taky problém nastane, načo sa stresovať dopredu?

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz