Bioderma na lupiny

kamko24
14. apr 2012

ahoj,mám problémy z lupinami už od detstva a vyskúšala som už všelijaké šampóny,ale neviem sa ich zbaviť,držia sa ma ako kliešť a už mi to lezie na nervy.Vieš mi na to niečo poradiť?Minule som bola u kožnej a zazrela som na dverách plagát od Biodermy-niečo na lupiny a svrbiacu pokožku,len som to nestihla celé prečítať,lebo som už musela ku lekárke,ďakujem za odpoveď,Aďka

lukinka26
14. apr 2012

@kamko24 Ahoj, takyto problem som mala aj ja, ak som si neumyla vlasy 1 den, hned som mala lupiny a svrbenie, kozna aj lekarnicka mi odporucila biodermu sampon na lupiny a lupiny su fuc 🙂 , dala mi 5 vzoriek samponu, minula som ich a pomohlo.Teraz ked zacnem citit svrbenie popr. vidim lupiny umyjem si ich s nim a je po nich. Inak bezne pouzivam schaumu, zo vsetkych ostatnych mi tato v celku robi dobre.Snad som pomohla, vyskusaj, zatial co viem, vacsine pomohol.

kamko24
autor
14. apr 2012

@lukinka26 super,díky,len som sa chcela uistiť,či to fakt zaberie a ktorý typ si užívala,ja som rozmýšľala nad týmto Bioderma NODÉ D.S.+ šampón proti lupinám 125 ml,tento je pre mňa ako stvorený

lukinka26
14. apr 2012

Ano tento pouzivam, myslim, ze je asi jediny na lupiny z tejto znacky.Je v takej tube, nie ako klasicke sampony.Vyskusaj, uvidis pomoze, drzim pale 😉

lukinka26
14. apr 2012

@kamko24 opravujem sa - drzim palce 🙂

bioderma_lucia
14. apr 2012

@kamko24 ahoj, NODE DS je sampon ucinny na ochorenie seboroicka dermatitida, lupiny, podrazdenu pokozku. Urcite si videla u dermatologicky plagat na tento sampon. Je velmi dobry a zabera (moj manzel ho pravidelne pouziva). Tak ako ti pisala @lukinka26, nie je potrebne ho pouzivat neustale, staci, ked ho pouzivas v zhorsenom stave 3x tyzdenne, druhy tyzdnen 2x a potom uz len 1x tyzdenne ako prevenciu. Ked sa stav zhorsi opat sa zacina 3x tyzdenne, 2x tyzdenne ... (moj manzel to nedodrzuje, pouziva ho neustale) Kombinuje sa s inym samponom, napr. Node Fluid alebo Node P. Ja doporucujem Node P (to je zase moj oblubeny sampon) je tiez na lupiny, ale je jemnejsi. Pomohla som?

kamko24
autor
14. apr 2012

@bioderma_lucia ďakujem pekne za rady

bioderma_lucia
14. apr 2012

@kamko24 rada, hlavne nech sa ti podari zbavit tvojho problemu 😉

kamko24
autor
14. apr 2012

@bioderma_lucia to áno,díky

rosaria
28. apr 2012

@bioderma_lucia ahoj pomoze ten sampon aj na chrasticky vo vlasoch?

bioderma_lucia
29. apr 2012

@rosaria ake su to chrasticky? Z lupin, zo skriabania, ... ? Popis mi prosim viac tvoj problem. Mozes aj cez IP

rosaria
29. apr 2012

@bioderma_lucia zrejme aj aj. Spojí sa to jedno s druhým 🙂

bioderma_lucia
29. apr 2012

@rosaria tak to poznam na vlastnej kozi 🙂 niekde tu na fore som uz o tom pisala ... Tiez ma neskutocne svrbela hlava, mala som lupiny a skriabala sa tak ze som mala chrasty. Menila som sampon za samponom. Ked som zacala pracovat v Bioderme, "otestovala" som sampon Node P. Priznam sa, vobec som uz neverila ze mi nieco pomoze. myslela som si, ze to je moj kozny problem. A Node P mi pomohol. Odvtedy pouzivam len tento sampon a mam krasnu pokozku bez lupin a hlavne bez toho sialeneho svrbenia. Parkrat som si vlasy umyla inym samponom a opat to prislo - svrbenie, lupiny, ... Je to urcite nejakou latkou, ktoru sampony obsahuje a Node P ju nema. Zatial som neprisla na to ktora latka to je. Jedine co ti mozem poradit je, skusaj. Vyskusaj Node P. Uvidis ci pomoze tak ako mne.

bioderma_lucia
29. apr 2012

Mesiac s BIODERMA sa pomaly blizi ku svojmu koncu. Pondelok je posledny den. Rada by som vsetkym podakovala za mnozstvo otazok, prispevkov, rad a odpovedi do sutazi. Tesi ma, ze som s vami mohla stravit par tyzdnov. Verim, ze informacie, ktore tu odzneli vam pomozu pri rozhodovani. Prajem krasne leto 🙂