Leto sa blíži. Tešíte sa na opaľovanie?

bioderma_lucia
10. apr 2012

Leto milujem a už teraz sa teším na dovolenku, vylihovanie na pláži pod slnečníkom. A čo vy?
Milujete opaľovanie? Aké sú vaše skúsenosti so slniečkom? Ako sa chránite pred slnkom vy a ako
vaše deti? Od akého veku sa opaľujú vaše deti? Teším sa na všetky vaše skúsenosti

glendela
12. apr 2012

Dakujem velmi pekne za radu 🙂. Je mozne niekde najst aj vzorku na vyskusanie? Dakujem, Laura

lucqa
12. apr 2012

ahoj, opalovacie kremy pre deti su len s OF 50?

bioderma_lucia
autor
12. apr 2012

@glendela vzorky distribuujeme do patrnerskych lekarni. Vypytaj si ju.

bioderma_lucia
autor
12. apr 2012

@lucqa ahoj, ano, Bioderma ma urcene pre deti tri produkty a vsetky maju SPF 50+, Photoderm Mineral, Photoderm Kid a Photoderm Kid Blue. V celom rade Photoderm (dospeli aj deti) mame cez 30 produktov s SPF od 15 do 50+. Vramci toho riesime aj specificke problemy, napr akne, Rosaceu ...
Bioderma doporucuje pre deti SPF 50+, nie nizsie. Dovody, preco sa drzime tejto filozofie su tu: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bioderma_luc...

lucqa
12. apr 2012

Dakujem za odpoved, skoda, urcite su tie kremy vynikajuce pre alergikov a tych co maju problemovu pokozku, ale ja nechcem davat az taky vysoky faktor. Mne to pride trosku ako skafander, ktory brani aj vstrebavaniu vitaminu D a pokial sa tomu najhorsiemu slnku vyhybame, tak nevidim dovod davat az OF 50. Ale to je moj skromny nazor 😉

bioderma_lucia
autor
12. apr 2012

@lucqa jasne 😉

veronm
20. apr 2012

Ja sa na leto velmi tesim, a je mi luto, ze moja mamina si ho nemoze naplno uzit, hlavne tie krasne slnecne dni. Akonahle je chvilu na slnku, po tvari sa jej zacnu robit cervene flaky a velmi ju tvar pali, co je asi nasledok alergie na slnko. Dva roky do zadu vsak z lekarne vyskusala vzorky od Biodermy - Photoderm MAXX-SPF 50+. tieto vzorky si velmi vynachvalili, pretoze po ich pouziti, uz nebola alergia taka vyrazna a tiez jej krasne(kedže to bol aj kryci krem) prekryli nasledky alergie na slnku. Ked si však chcela kupit tento pletovy krem, v lekarnach sa stretla s tym, že krem sa už nevybara. Čo je podla mna velka skoda. Chcem sa preto spytat, ci v radoch Bioderma nie je nieco podobné. Ďakujem

bioderma_lucia
autor
21. apr 2012

@veronm ahoj, maminka tym, ze takto reaguje na slnko, by mala pouzivat od prveho jarneho slniecka az po posledne jesenne krem s najvyssim ochrannym faktorom. Vzorky, ktore maminka vyskusala, boli mozno stare produkty,ktore sa inovovali a su dostupne na trhu vo vylepsenej forme. Tonovacich kremov je viac:
Photoderm MAX SPF 50+ krem tonovany (jeden odtien skor tmavsi) alebo Photoderm MAX SPF 50+ ultra fluid tonovany tmavy a svetly. Tie ultra fliudy su na trhu len od minuleho leta. Maminka mala vykusanu starsiu variantu Photoderm MAX SPF 50+ krem tonovany. Momentalne je v lekarnach akcia, balicek s tymto kremom a k nemu je zdarma Sensibio H2O 500ml odlicovacia voda (jej hodnota je okolo 20€). Odlicovacia voda je na citlivu pokozku, preto by bola vhodna aj pre tvoju maminku.

bioderma_lucia
autor
29. apr 2012

Mesiac s BIODERMA sa pomaly blizi ku svojmu koncu. Pondelok je posledny den. Rada by som vsetkym podakovala za mnozstvo otazok, prispevkov, rad a odpovedi do sutazi. Tesi ma, ze som s vami mohla stravit par tyzdnov. Verim, ze informacie, ktore tu odzneli vam pomozu pri rozhodovani. Prajem krasne leto 🙂