Súťažte každý deň o lampičku Pingui a potešte vaše deti

bioderma_lucia
15. máj 2013

Milé mamičky, poďte s nami súťažiť. Každý deň máte šancu vyhrať!
Uložte do tohto fóra fotku na tému: „Nájdi Biodermu v tvojom meste alebo okolí a odfoť ju so svojim dieťatkom“ a my každý deň odmeníme jednu z vás darčekom = Lampička tučniaka PINGUI k postieľke a obrúsky ABCderm malé. Kreativite sa medze nekladú ... Bioderma je všade, ... v lekárni, v novinovom stánku, u vás na záhrade, ... Na záver vyberieme fotku, ktorá nás najviac zaujme a mamičku obdarujeme balíčkom produktov Bioderma v hodnote 50€.

Podmienky súťaže:

1. Súťaž začína dňa 15.5.2013 a končí dňa 25.5.2013 o polnoci.
2. Každý deň do 18:00 hod. zverejníme víťaza z predchádzajúceho dňa, ktorý vyhrá Lampičku tučniaka PINGUI k postieľke a obrúsky ABCderm malé.
3. Autor fotky, ktorá nás najviac zaujala, bude zverejnený 26.5.2013 do polnoci.
4. Výhercov budeme kontaktovať a výhry budú zaslané poštou do 10 dní od vyhlásenia výhercov.
5. Výherný balíček v hodnote 50€ obsahuje Photoderm KID 200ml, ABCDerm Hydratant 200ml, ABCDerm Relax Oil 200ml, ABCDerm obrúsky 60ks.
6. O výhercoch rozhoduje tím ľudí zo spoločnosti Bioderma.

Ako postupovať:

1. Fotky ukladajte iba do tohto fóra s názvom „Súťažte každý deň o lampičku Pingui a potešte vaše deti.“
2. Môžete sa zapojiť viackrát, a tým si zvýšiť šancu na výhru. Avšak vždy s inou fotkou. Fotky sa nemôžu opakovať.

Tešíme sa na vaše fotografie 🙂

pozn: Fotky z 15.5. budú priradené do súťaže spolu s fotkami za deň 16.5.

seahorsesk
25. máj 2013

Na poslednú chvíľu sa priadávame 🙂

seahorsesk
25. máj 2013

Na poslednú chvíľu sa pripájame do súťaže 🙂

seahorsesk
25. máj 2013

Každý večer po kúpaní je z čertíka anjelik 🙂

28slavka
25. máj 2013

Tááááák sa teším na leto!

28julia
25. máj 2013

Posielam tortičku k dnešným meninám malej BIODERME!

bioderma_lucia
autor
26. máj 2013

ahojte, vyhercom za seobotu 25.5. sa stava:
@skerinko s fotkou Poslucham cely rok ... blahozelam a prosim Ta, aby si mi do IP poslala adresu a tel. cislo, kam posleme vyhru.

bioderma_lucia
autor
26. máj 2013

krasny nedelny vecer, zostala nam posledna prijemna povinnost, odmenit jednu fotku z tych, ktore boli vyherne pocas tychto 10 dni. Po zvazovani sme dospeli k nazoru, ze vyhercom sa stane:
@lienkaxy blahozelam a vyhravas balíček v hodnote 50€, ktory obsahuje Photoderm KID 200ml, ABCDerm Hydratant 200ml, ABCDerm Relax Oil 200ml, ABCDerm obrúsky 60ks.
Vyhru posielame kurierom do 10 dni na adresu, ktoru si nam uviedla naposledy (kam sme posielali lampicku)

vsetkym pekny vecer 🙂

jv245
26. máj 2013

@bioderma_lucia dvakrat rovnaka vyherkyna? trosku nespravodlive, ci?

lienkaxy
26. máj 2013

@bioderma_lucia ďakujeeeem veľmi pekne. Teraz som sem nakukla, či už nie sú výsledky a mám veľkú radosť :D

jv245
26. máj 2013

@jv245 janulabj vyherca 21.5 a tiez 23.5, hmm?

115simi
26. máj 2013

@lienkaxy blahoželám 🙂

janulabj
26. máj 2013

@jv245 neidem sa obhajovat, no prečitaj si pravidla ...
Môžete sa zapojiť viackrát, a tým si zvýšiť šancu na výhru. Avšak vždy s inou fotkou. Fotky sa nemôžu opakovať.

všetkým blahoželáme 🙂

jv245
26. máj 2013

no to je ok, ale tak snad ked raz clovek vyhra, tak nabuduce da sancu inym, ci?

jv245
26. máj 2013

@janulabj no to je ok, ale tak snad ked raz clovek vyhra, tak nabuduce da sancu inym, ci?

janulabj
26. máj 2013

@jv245 ja som podla pravidiel pridavala dalšie foto koli suťaživosti a možnosti zabojovat o hlavnú výhru... 😉

ono sa stale najdu ludia čo na konci mudrujú a hladajú chyby :( vo velkej majovej sutaži som tiež sutažila, nevyhrala, no velmi rada zablahoželala ostatným vyhercom 🙂 neide o život 🙂

jv245
26. máj 2013

@janulabj no ved prave, ze nejde o zivot tak si jednu z vasich vyhier zasluzil niekto iny... tolko moj nazor...

janulabj
26. máj 2013

@jv245 ok, ak mi dojde napište mi tu adresu lampičku VAM pošlem 🙂
aj ked vyhercov som nevyberala ja 🙂 i poštovne zaplatím , ak je Vám to tak luto :( pekný večer.

bubo27
26. máj 2013

ved hra je hra. hlavne je ze sme zdravi 🙂
i ked je pravda ze ked raz vyhra tak druhy mohol mat stastie...co uz....ale nevadi hra je hra 🙂

115simi
26. máj 2013

@jv245 ja som tiež posielala viacero fotiek, nevyhrala som ale nezrúti sa preto svet, doprajem iným a mamička janulabj predsa za to nemôže, že jej fotky sa páčili tvorcom súťaže, ja jej gratulujem @janulabj a nič si s toho nerob ty sa ani nemusíš obhajovať . 🙂

jv245
26. máj 2013

to je v pohode, len mi proste pride divne, ze lucia vybrala 2x tu istu mamicku, ved tam bolo dost vela inych zaujimavych fotiek od inych uzivateliek... ide mi len o to, ze sa mohli tesit viaceri... to je vsetko

bandurka1979
26. máj 2013

@jv245 suhlasim aj ja s tebou troska nefer s tou vyhrou

janulabj
26. máj 2013

ako som písala až mi dojde vyhra, lampičku pani pošlem 🙂

bajti1234
26. máj 2013

@janulabj podla mna by ste si mali tu vyhru nechat pre svoje deti, ved potom kazdy by mohol tak "frflat"... Vas to bude mrziet a jv245 sa bude tesit jak lahko prisla k tomu. ženy ved je to hra.... ja som tiez velmi sutaziva, rada tiez vyhravam, ale doprajem aj inym vyhercom. Mimochodom jv245 nepozerali ste Miss Slovensko? dve sutaziace si chodili pre rozne vyhry v roznych kategoriach ako na beziacom pase.. neuvazovali ste o tom, aby ste aj im napisali?

bioderma_lucia
autor
26. máj 2013

Mam pocit, ze by bolo vhodne reagovat. Ak ste citali pravidla, zapojit ste sa mohli kazdy den, vzdy vsak s inou fotkou. Fotky sme vyberali viaceri, nielen ja. My si stojime za svojim rozhodnutim.

Do IP mi pisala @janulabj, ze druhu vyhratu lampicku bude posielat @jv245. Je to jej rozhodnutie ...

Apelujem na zdravy rozum, je to hra, vyhry doprejme vitazom, nezavidme im a nech nas ich vitazstvo motivuje. Ak ste prave nevyhrali, nevadi, mozno vyhrate nabuduce alebo sa pozrite na ten svoj poklad doma. Nie je to najvacsia vyhra?

115simi
26. máj 2013

@bioderma_lucia to si pekne napísala 🙂

maryah
27. máj 2013

@bioderma_lucia krásne napísané... niekto si neprečíta pravidlá a potom je zle... ach jaj... 🙂
@janulabj neviem, ale podľa mňa si tie lampičky zaslúžiš, veď si ich vyhrala a keď niekto nevie prekusnúť, že navyhral tak to nie je tvoja chyba... mňa tiež mrzí, že som ju nevyhrala, ale takýto cirkus robiť kôli tomuto... je to hra...

lienkaxy
28. máj 2013

Ďakujem veľmi pekne za bleskové doručenie výhry a jej obsah. Celá rodina z nej bude mať úžitok!

seahorsesk
28. máj 2013

ako napisala @bioderma_lucia presne tak to citim aj ja, ze svoj poklad mam doma. a kedze sa mi lampicka pacila, tak som sa zapojila... nevyhrala som ju, ale sak o nic neslo - bola to sutaz a zeby som teraz patrala kto kedy vyhral a kolko krat??? chcela som vidiet kto vyhral hlavnu cenu a skoro mi oci vypadli ako sa to tu zvrtlo :( okrem toho ak sa niekto zapoji do sutaze tak suhlasi s podmienkami... hlavne ak ide o sutaz s fotkami, kde je jasne, ze je to subjektivne, pretoze kazdemu sa moze pacit nieco ine. a suhlasim s nazorom, ze vyhra patri vyhercovi - aj ked ju bude mat 2 x!!! a @janulabj srdecne gratulujem 🙂 uprimne!