Čo si najviac ceníte na Nutrilone Profutura?

nasta_nutrilon
Moderátor
2. okt 2017

Čo si najviac ceníte na Nutrilone Profutura? Aké máte skúsenosti s Nutrilonom Profutura? Toto mliečko si obľubuje čím ďalej, tým viac mamiček.

Tešíme sa na vaše odpovede, skúsenosti, recenzie a držíme palce.

Viac informácií o mlieku Nutrilon Profutura nájdete tu: https://www.nutriklub.sk/produkty/profutura

Prečítajte si, aké majú skúsenosti s Nutrilonom ostatné mamičky : https://www.modrykonik.sk/forum/category/sutaz-...

luchajda
2. okt 2017

Dobry den, ked som prisla o mlieko, bola som smutna a bala som sa ako dcerka prechod na UM zvladne. Priznavam ze Nutrilon nebol prva volba 😀 vyskusali sme 4 rozne mliecka. Dve mliecka ani do ust nedala, dalsie ju zapekalo. Tym stvrtym Nutrilon Profutura 🙂 skusali sme ho mesiac a presvedcil ma na plnej ciare. Odvtedy sme mu verne uz vyse 2 roky. Ked prestanem dojcit druheho juniora, viem ze uz nemusim skusat a rozno siahnem po Vasom mliecku.

erikaemkina
2. okt 2017

Krásny deň Tak my sme s Nutrilon boli veľmi spokojný , malá ho pila a bolo jej aj málo
Žiadne problémy neboli

ave17
2. okt 2017

Mala ho papa od narodenia a bez problémov🙂 prvú dcéru pred 5 rokmi som krmila "obyčajným" nutrilonom,túto novinku som objavila teraz a obe deti bez problémov.Žiadne bolesti bruška,pekne prospievaju,super.Len tá cena:(

misinka0611
2. okt 2017

Toto mliečko syn dostával už v pôrodnici na dokrmovanie, preto pri odchode z pôrodnice sme ho kúpili. Nerobí mu žiadne problémy, dokáže prespať aj dlhé hodiny a pekne priberá 🙂 Za mna spokojnosť 🙂

gabikas82
2. okt 2017

Staršia dcérka nebola kojená a už v nemocnici papala Nutrilon. Vtedy ešte obyčajný, pronutra verzia ešte nebola. Sadol jej veľmi dobre, pekne prospievala a pila ho až do 3 rôčkov. Mladší syn je kojený, má rok a pol. Keď som mala zdravotné problémy a musela byť v nemocnici, tak na ten čas dostával umelú náhradu. Bez váhania som kúpila Nutrilon a bez akýchkoľvek problémov ho papal. Pomaličky už teraz prestávam kojiť a na striedačku dostáva Nutrilon. Pre mňa je to naj mliečko, teda hneď po materskom 🙂

gabca3811
2. okt 2017

Pretože je to naj mlieko pre nás...samozrejme každému sadne niečo iné ale nám na prvý šup sadol nutrilon.. Je síce drahší ale kvalitný my sme na tomto mlieku od začiatku A máme 9 mesiacov A malý by sa V tomto mlieku aj kupal....
Samozrejme téma umelé mlieka je vec názoru ale za nás je to top... Uvidíme ako pri ďalšom bábätku keď bude či tiež sadne

emka2608
2. okt 2017

Pekný večer, my si mliecko Nutrilon nevieme vynachváliť a vďaka zan🙏🏻 Keď sa mala narodila, dostala som silný zápal v prsiach, a do toho mala dostala reflux, prvé týždne doma boli doslova na blazninec, mala hladná, ja ubolena, keď som x krat povedala pani lekárke, že mala má reflux, prvé nám predpísala od nutrilonu gelik, ktorý som zamiesavala do odsateho mliečka, ale bola som dolepena ja, mala všetko od toho bolo zalepene :( keď sme prišli na poradňu, hovorím ze už ďalej takto sa nedá, a vtedy nám predpísala Nutrilon AR1 a AR2 naša záchrana 🙏🏻 Mala začala priberať, prestala som kojiť a chutilo jej papať, prešiel rok s ním prešiel aj reflux, tak sme prešli na mliecko Nutrilon profutura 3, čítala som veľa o týchto mlieckach a zaujala má, že je vytvorené aj na vývin mozgu, a poviem Vám Sikulku mame 😘👌🏻 Takze s nami bude ešte dlho zaspávať a zobúdzať sa, pretože ráno a večer musí byt vždy 🍼🍼🍼🤷🏻‍♀️

jankam77
3. okt 2017

Mám 3,5 mesačného synčeka ktorý bol krmeny len materským mliekom no keď dovŕšil 3 mesiace zistila som že malý nepriberá. Pani doktorka mi odporučila dokrmovanie Nutrilonom profutura. Na moje prekvapenie malý bez zaváhania vypil celú pripravenú fľašu krásne odgrgol a do pol hodinky spinkal. Som vďačná a cením si, že zloženie Nutrilonu sa približuje materskemu mliecku bábo nemá žiadne bolesti bruška a spokojne sa usmieva a rastie.

bestma
3. okt 2017

Dcera ma uz 3,5 roka, chodi do skolky, ale Nutrilon mliecko vo flasi musi byt aj pred spinkanim aj hned ako sa zobudi este v posteli. Takze u nas mliecko je to prve a posledne kazdy den a nevyzera to na zmenu v blizkej buducnosti a ja jej to rada doprajem. Berem to ako "multivitamin" niektorym 3+ rocnym detom mamicky kupuju gumene vitaminove cukriky ako martankovia, atd, je ich velky vyber v kazdej lekarni, ja som sa rozhodla ze nas multivitaminik bude Nutrilon 😉 Vyskusali sme aj profutura aj pronutra chutia nam. Sme spokojni a tesime sa ked je to niekde v akcii 🙏

lotyka
3. okt 2017

Dobrý deň, dcérka má 3 mesiace. Nutrilon ProFutura sme si vybrali pre jeho zloženie. Cez deň sa kŕmime len s Nutrilonom a v noci je ešte kojená. Nutrilon sme skúšali už v nemocnici ale doma bola jednoznačnou voľbou ProFutura. Odkedy ho dávam dcérka nemá problémy s bruškom, pekne mi kaká (čo bol u nás daľší problém) a krásne priberá. Dokonca sa začalo upravovať aj jej grckanie počas dňa. Za nás určite jedno z najlepších mliečok 🙂 Tešíme sa keď je v akcií a robíme si zásobu-

liviat
4. okt 2017

Dobry den sa praje.. Mam syna ma 1,9 mesiacov. No ja som kojila do 11 mesiacov a tak som zacala pomaly odstavovat ale nechcela som hned ist na obycajne mlieko tak som mu kupila nutrilon profutura.. Preco prave to mlieko no najprv od ludi co mi poradili ze ho mam vyskusat. Uvazovala som dost dlho ale na koniec som ho kupila. A bola som velmi rada a prekvapena ze drobec vobec nemal problem vypit plnu flasku mlieka... Takze moje hodnetenie na nutrilon ked sa ma niekto opyta ci som spokojna tak automaticky ho kazdemu ponukam nech nevahaju a nech ho kupia. Prajem pekny den

muguet
4. okt 2017

My sme začínali na HAčkovom nutrilone ktorý malému vôbec nesadol zapekalo ho, ťažko sa mu prdkalo... Potom sme prešli na iné mlieko ktoré narobilo ešte vacsiu šarapatu malemu v brušku nakoniec som objavila na internete ProFuturu s veeeeelmi vela dobrými recenziami. Vyskúšali sme a chutilo malému aj nám 🙂 obrovske + že sa nepoužíva palmový olej, žiadne mastné flaše po papaní. Teraz už používame dvojku a stále sme velmi spokojný. Keby boli problémy s kojeníma j pri dalšom babatku tiež kúpim jedine ProFuturu. Jedinou nevýhodou je tá cena.

zuz312
4. okt 2017

Dobry den,
moje dieta bolo cisto na materskom mlieku, no zrazu mliecka zacalo ubudat, nastali hormonalne zmeny a ja som potrebovala prejst na umele mliecko, vyskusala som vsetky mlieka dostupne na slovenskom trhu, vsetky nemenivane znacky, vratane jednotlivych podskupin konkurencnych mliek. Ani jedno mliecko nechcel, nakolko som sama kazde ochutnala vedela som ze materskemu mlieku sa ani zdaleka nepodoba ani jedno. Po tyzdni hrozenia infuziami, vzhladom na to ze vsetky mlieka odmietal som kupila naodoorucanie lekara profuturu a hla! Vypil!! Vypil znova. Po ochutnani som zistila ze mliecko je sladucke, chutne, nepachne.... robim mu s nim aj kasu a teda nic tak nepapa ako kasu v nutrilone 🙂

pibza
4. okt 2017

Moja bambulka prisla na svet akutnou sekciou a kedze sme boli.dlho odlucene a mamina pod plnou anestezou napriek vsetkymtomu liekom, bylinkam, laktacnym sa mliecko naplno nerozbehlo. Prave Nutrilon Profutura sa stal nas najlepsi priatel. Malinke velmi chutil a nemala ziadne problemy. Uz je to takmer 11 mesiacov a malinka je stastna na kombinacii um + mm. A verim, ze esteto dlho bude taka mlieckova. Lebo ja som stale 🙂

petrofka
4. okt 2017

Vymenili sme ho za Pronutra lebo od 3 ky ho z neho nafukovalo. Malemu chuti, ma ho velmi rad. Paci sa mi, ze neobsahuje palmovy olej 🙂

tutiynka
4. okt 2017

Vyborna chuť , cena primeraná 🙂 .. sme spokojný všetci

kulzuz
4. okt 2017

Kedze sme malo priberali, tak nam lekarka prikázala prikrmovat. Nutrilon nam hned sadol.

lenka1203
4. okt 2017

Ahojte. Našim prvým umelým mliekom(ešte ako príkrm ku kojeniu..lebo materského bolo málo) bol Nutrilon AR. Timko trpel refluxom dlho a výrazne,ale AR Nutrilon si s tým poradil hneď po prvom použití. Ďakujeme 👍👌. Keď sa reflux prestal prejavovať aj po vypití bežného UM začali sme hľadať správnu cestu v križovatke pokračovacích mliek. Nie každé bol Timko ochotný vypiť a máloktoré zase svojim zložením vyhovovalo nám(rodičom)😁. Potom sa nám medzi všetkými tými škatuľkami dostal do rúk NutrilonProfutura. Po dôkladnom prečítaní zloženia,sme s mužom takmer kričali nadšením,že sme konečne objavili mlieko BEZ obsahu palmového oleja. To si na tomto mliečku cením najviac...a preto som ochotná kupovať ho aj naďalej,napriek vysokej cene. A náš malý? Vypil by ho na litre!😄

arwent
4. okt 2017

Nemala som dostatok mliecka pre toho mojho maleho obrika (4570g). Toto mliecko kupil manzel, v lekarni mu poradili ze sa najviac podoba materskemu mliecku. Malemu chutilo nemal ziaden problem. Ja som bola velmi spokojna

bianka...
5. okt 2017

Maličká od narodenia odmietala môj prsnik. Všetci sa čudovali tak veľké prsia a nekojis...velka bradavky a nechcela?! Bojovali sme i v porodnici i doma. Po 2 mes.odsavania mi dochádzalo mliecko. Ihneď sme skúsili Nutrilon Pronatura, ale malú dosť zapekalo. Prešli sme na iné mliecko z toho veľmi vracala. Potom som objavila úžasné fórum na MK a poradili mi Nutrilon Profutura okamžite jej paslo a my sme mali spokojne srdiečko a naša Katka bruško ❤ od 3 mesiacov nám prespinka celu noc. Včera sme mali 9.mes.vobec nieje baculka ako mi vraveli, že bude z Nutrilonu. A najlepší bol môj manžel ked v poradni ukazuje doktorka na moje veľké prsia a karha ma, že to mi chcete povedať, že v týchto prsiach nieje dostatok mlieka? A môj manžel jej vravi: Viete pani doktorka aj väčšie mliekarne skrachovali 😂😁😘

koralkao
5. okt 2017

Je velmi zname a oblubene aj v mojom okoli a overene. Maly po nom lepsie spinkal,boli sme spokojnejsi my aj on 🙂

shilou
5. okt 2017

Toto mliečko sme dostali od kamarátky / skúšali prejsť na iné mliečko/ a vypila ho malá jedna radosť. Mladšia bola donedávna kojená, toto mlieko jej chutilo.👍

andulienka431
5. okt 2017

Zdravičko....😍nas maly he predcastniatko🤗ako s prvym mlieckom zacinal s materskym potom pokracovala beba discharge-beba h.a no maly mi zacal pogrckavat zmenili sme mliecko za sunar.h.a to bolo este horsie uz grcal prudom aj v roku zivota,kedy som si myslela ze ho to uz prejde no stupnovalo sa to dokonxa ho zacalo zapekat....no a pred 2mesiacmi sme presli na nutrilom profutura a klop.klop.klop ziadne grcanie ziadne zapchy malemu chuti a ja som spokojna🤗je sice drahsie ale hlavne ze malemu pasuje😍urcite ho kupujeme dalej😍

hugh
6. okt 2017

Dobrý deň,
náš Hugo sa dojčil osem mesiacov a potom sme museli prejsť na UM. Bol to veľký boj, pretože od začiatku odmietal cumlíky a ani fľaška mu veľmi nevoňala. Prvý mesiac sme dávali mliečko z fľašky po lyžičkách. Prvý úspech bol, keď vypil 40ml z fľašky. Jediné mliečko, ktoré vypil a vypije je NUTRILON PROFUTURA! Teraz používame 3jku a veľmi si ceníme, že je takéto mliečko na trhu 🙏🏻

wera88
6. okt 2017

my mame s nutrilonom bohate skusenosti, kedze ho uz kupujeme 5 rokov, nakolko starsia sa nechcela prisavat a tak sme hned od narodenia na UM, teraz uz na nutrilon presla aj mladsia dcera po skonceni kojenia, kedze odkukava od starsej tak aj ona chcela mleko do fašky 😉 pre starsiu su to rychle ranajky pred skolkou a upokojenie pred spanim 😉

pepina82
6. okt 2017

Dobrý deň 😃 máme trojmesačnú dcérku Laurušku a už v nemocnici papkala Nutrilon keďže bola od narodenia štyri dni napichnutá na kanilu a ležala na novorodeneckom oddelení. Ja som ju preto nemohla ani kojiť a mlieko sa mi nechcelo spustiť😕 doma sme potom prikrmovali Nutrilonom Profutura, lebo materského mlieka bolo máličko a nechcela sa už prisať keď bola zvyknutá na fľašu. Lauruška z neho krásne priberá, chutí jej a ani z neho negrcká, takže u nás veľká spokojnosť a iné mliečko sme už ani neskúšali a
ani skúšať nebudeme 😃 Ďakujeme 😘

jamila
6. okt 2017

Ja som kojenie vobec nezvladla a tak od zaciatku bola mala na umelom mlieku. Nutrilon bola moja volba nakolko som si co to nastudovala a nakolko mala bola spokojna nemala som dovod nieco menit. Len vdaka silnemu refluxu s viac ako pol roka kupovala Nutrilon AR. S velkou pravdepodobnostou sa k Nutrilonu este vratim 😂😘

tara123
6. okt 2017

Ja aj manžel sme alergici a preto nám voľba umelého mliečka pre synčeka padla hneď na Nutrilon, z dôvodu kvality výrobku, dobrej dostupnosti a vekovej rozmanitosti. Sme spokojní, užívame doposiaľ a môžem len vrelo doporučiť.

lenkam1999
7. okt 2017

Na profutura ocenujem hlavne to ze s porovnani s ostanymi mliekmi malemu sadlo hned brusko ho nebolelo ako pri ostatnych 🙂 ani ho nezapekalo 🙂 do 6 mesiacov sme pouzivali toto mliecko a potom sme presli na pronatura . A doteraz este nemal ani "soplik"

lichi22
7. okt 2017

S mlieckom Nutrilon som velmi spokojna aj moje deticky a to je to hlavne,,,ak su stastne deti, je stastna aj mamicka... Obe deti som kojila do devat mesiacov a potom sa akosi same odstavili,,,uz sa len hrali a nechceli tahat...pri staršom synovi som vyskusala na odporúčanie kamaratky mliecko nutrilon a boli sme velmi spokojni,,,takze teraz pri našom devat a pol mesacnon drobcovi,,,bola moja volba jednoducha a siahli sme po mliecku nutrilon a chuti nam velmi...drobcek sa usmieva, brusko je plne a tak to ma byt..co viac si moze mamicka priat ako stastne,spokojne a zdrave dieťatko... ❤❤❤