Čo si predstavíte pod značkou Hami?

mlieka_hami_miriam
14. okt 2013

Máte skúsenosť s nejakými výrobkami od Hami? Aké poznáte a aké používate?

zdenin
14. okt 2013

skúšame hami kaše, hami príkrmi

brumka
14. okt 2013

hami kase a dojcenske mliecko od 1r-2r. obe nam chutili 🙂

aduskap
14. okt 2013

Dobrý deň, Hami mliečko papáme už 15 mesiacov a máme radi aj mliečne kaše s ovocím. Prvé prikŕmi sme niekedy riešili hami príkrmami, najmä keď sme niekam cestovali 🙂 .

janka273
14. okt 2013

Poznáme a používame najmä kašu Hami a výživy, / vyskúšali sme Hami príkrm/, čaje 😉

lucka011
14. okt 2013

Ja som používala mliečko Hami pri dcérke od jej 6mesiaca. Dovtedy som mala Bebu, ale nevedela som si dať rady s jej nepokojným bruškom. Ako som prešla na Hami, skončili aj problémy. Prijateľná cena a moja aj dcérkina spokojnosť. Ak nebudem mať aj teraz to šťastie kojiť, určite ako prvé vyskúšam Hami mlieko 🙂

majuska_m
14. okt 2013

Ja malej dávam Hami kaše zatiaľ je spokojná a chutia jej len škoda že nemáte aj tie vopred hotové na cesty ako má aj Nestlé

spula22
14. okt 2013

my papame Hami od narodenia u oboch deticiek. je super,neviem s ho vynachvalit 🙂

spula22
14. okt 2013

@majuska_m ahoj.da sa kupit mliecko s kasou aj Hami 😀 napr v DM ho maju

sandrittka
14. okt 2013

mnam hami cajik zeleny caj s citronom 🙂 to aj ja mozem 🙂

sapfo04
14. okt 2013

ahoj, moju dcerku som kojiť nemohla a skušala som rôzne značky mliek ale nakoniec nam najviac chutilo HAMI, synčeka som do pol roka kojila a teraz som automaticky prešla na HAMI. skúšame Hami kaše a sem-tam dokrmime mliečkom HAMI 2.

flowerfairy
14. okt 2013

Ahoj, my sa pomalicky odstavujeme a papame mliecko Hami Hajaja 3, alebo ako hovori moj maly "macikove mečko" 🙂 a obcas aj kasicky, ale nie je velmi velky jedak, tak som rada, ze aspon to mliecko pije rad 🙂

majuska_m
14. okt 2013

@spula22 hej? nevidela som ho ešte 😀

spula22
14. okt 2013

@majuska_m aha taketo 😀

anny1984
14. okt 2013

príkrmy a kaše 🙂

btus
14. okt 2013

kase. (lebo tie pouzivam 🙂 )

lenka369
14. okt 2013

ahoj my papapme hami mliecko a kase
po kojeni som mala problem najst mliecko ktore mojej dcerke vyhovovalo bud jej nechtilo alebo grcala alebo ju bolelo brusko ale hami jej sadlo ako uliate,,,,,,,,,,,,,a kese papame od 4 mesiacoch 😀

majuska_m
14. okt 2013

@spula22 😀 slepá som potom 😀

evelin2277
14. okt 2013

Ahoj, my papame od Hami detske vyzivy, kase, prikrmy a hlavne mliecne dezerty su super ze nemusia byt v chladnicke..Okrem toho im vela varim lebo vela papaju a maju radi vsetko nove🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
.

althejka
14. okt 2013

Pre nas je Hami mliecko zachrana, pretoze vdaka nemu nas syncek lepsie prekonal obdobie kolik, zapchy, bolesti bruska, proste tie tazkosti u malych babatiek, ked uz clovek nevie ,ako ma pomoct. 🙂 od jednotky ,dvojky sa blizime k trojke, kedze Danielko bude mat v nedelu rok .Skusili sme aj mlieko Hami Hajaja,ale ziaden rozdiel sme nezaznamenali,tak na noc dostava obyc. mlieko Hami . Ak musime vyuzit v nejakych situaciach, napriklad cestovnych,alebo takych,kde je pohodlnejsia moznost umeleho prikrmu, tiez lubi tie od Hami, ocenujem,ze vyzeraju ako jedlo, su v nich kusky a vonaju. Co sa u vela prikrmov neda povedat, clovek nevie co to je,az ked si precita etiketu 😀
Ked to mam zhrnut, Hami je nase

miskazv
14. okt 2013

presne tak ako tu už párkrát bolo písané, my si už papkanie bez Hami nevieme predstaviť.Nakoľko ja som Bohužiaľ mohla kojiť len 3týždne, vrátila som sa opäť k Hami nakoľko aj prvý synček a samozrejme aj my sme s ním boli spokojní!!Prednedávnom sme začali s Hami kašičkami, a samozrejme aj s Hami čajíkom, myslím, že nemáme problém a tak ako aj ja som spokojná, verím, že aj krpček je spokojný!! 😉

ludka140281
14. okt 2013

čajík,mliečko,príkrm,alebo výživka 🙂

feha
14. okt 2013

ja sa po zlych skusenostiach s Bebou a Nutrilonom chystam prave s drobcom prejst na Hami a dufam, ze jeho brusko bude konecne spokojne, a bez zbytocnych vetrikov...

mariankach
15. okt 2013

ja pouzivam 90% len Hami znacku. Mliecko pre dcerku (uz ako hlavne mliecko popri dojceni) a masovozeleninove prikrmy, tie su uzasne a casto si ich mala vypyta aj doma - cize pouzivame nielen na cesty.

gulko
15. okt 2013

Ja mam s nimi len tie najlepsie skusenosti, ine prikrmy ako Hami ani nepozname. takze desiate, obedy (okrem domacich) vsekto znacka Hami. Prikrmy su velmi prakticke hlavne pri nasom castom cestovani a hlavne vyborne chutia. No a potom klasika Hami kase, tie su tiez fajn. Takze na vasej znacke vyrastla starsia dcerka a teraz v tom pokracuje mladsia 🙂

katie555
15. okt 2013

@mlieka_hami_miriam kdesi som citala ze Hami je mliecko co je v uk predavane ako Cow and Gate? je to pravda?

brady1
15. okt 2013

Nutrion je najlepši a bodka. a ja davam mojej malej len to najlepšie. Spytaj sa hociktoreho pediatra.

martinkaxp
15. okt 2013

vyborne vyzivky a kasicky 🙂

dasa711
16. okt 2013

jedine mliečko ktoré starši syn prijal ako nahradu za materske.

virdzi
16. okt 2013

Prave dnes sa chystam vyskusat Hami mliecko, pretoze som uz mala malo mlieka, musela som prestat kojit a mala v noci dost nespokojne spí tak neviem ci je hladna a chcem aby mala spokojne brusko. Preto si vyberam tuto znacku, lebo s kasickami sme boli velmi spokojne obidve a este aj pomaly 4 rocnej dcerke chutili :D Tak uvidime.

raffaella
16. okt 2013

nam dcerka jedavala rada Hami prikrmy, najma tie s maskom vhodne od 12. mesiaca. A ked nedojedla, ja som si to len osolila a dojedla po nej 😀 Tiez po zubnom zakroku, kedy som mohla jest len kasicky ale nemliecne, som teda jedavala dcerkine Hami prikrmy, akurat som si ich posolila 😉 Takze nam Hami chuti.