Je normálna zelená stolica z mliečka Nestle AL110?

meg_junova
1. sep 2012

Mesiac sme papali francúzske mliečko, kvôli nafukovaniu a kŕčom nám však lekárka poradila práve NESTLÉ AL 110. Symptómi drobca prešli, ale nepáči sa mi, že má riedku, akoby lepkavú zelenú stolicu. Má s týmto mliečkom niekto skúsenosti, kto by mi vedel poradiť?

mystery1
1. sep 2012

@meg_junova kolko mesiacov ma dietatko? papa aj nieco ine?

meg_junova
autor
1. sep 2012

@mystery1 Dva mesiace iba a nepapa nic ine, iba mu davam vodicku.

liz_lemon
1. sep 2012

@meg_junova aj moj mava zelenu stolicu, vraj je to normalne, bolo mi povedane v nemocnici, ze je to kvoli oxidacii mlieka

meg_junova
autor
1. sep 2012

@liz_lemon Ako dlho jo už pijete? Oxidacia mlieka? To som ešte nepočula.

eda2
1. sep 2012

Naša vnučka má 11 mesiacov , aj ona pila od narodenia NUTRILON HA, kvôli alergiám v rodine, neskôr jej asi ako 7 mesačnej zistili intoleranciu na laktózu, takže pije práve to, čo aj tvoj malý - Nestle AL110 a odvtedy nemá problémy s nadúvaním, je už aj rôzne iné jedlá vhodné pre jej vek, napr. na puding a kaše používame bezlaktózové mlieko bežne kupované v obchode. Stolicu má tiež niekedy podobnú ako opisuješ ty, aj keď už menej ako predtým, keď pila len mliečko. Neboj sa to sa upraví, 🙂

liz_lemon
2. sep 2012

@meg_junova moj pije od narodenia nutrilon 1HA alebo Hipp 1 HA, myslim, ze medzi UM je len minimalny rozdiel, kym som s nim nebola v nemocnici tak som tiez nevedela, ze to moze takto zoxidovat, lebo ta stolica je niekedy uplne zelena, ja som sa az zlakla, ale pozerala mi to dr., a povedala, ze je to normalne

meg_junova
autor
2. sep 2012

@eda2
@liz_lemon
Super, dakujem vam obom, ukludnila som sa trosku. Dnes rano to uz nebola cisto zelena stolica, ale boli tam naznaky aj zltej, tak ako to byvalo aj predtym. Naduvanie uz nie je ziadne, z drobca je uplne iny clovek 🙂 A som rada, ze ho vypije. Mliecko sice nie je take mastne ako francuzske, ktore sme pili predtym, ale zatial nas nezapeka (dufam, ze ani nebude). 🙂 🙂 🙂