Môže sa dieťa vyhádzať z mlieka Hami?

denisque
16. jan 2013

Moze sa babo vyhadzat, alebo moze mat cervene fliacky po celom telicku s mlieka hami?

lubica78
16. jan 2013

my ho pijeme od 3 mesiacov a nic take sa nam nestalo - s tymto mlieckom som maximalne spokojna

ktore
16. jan 2013

moze byt aj z mliecka a moze byt aj od inych veci.prach na pranie.ja napriklad som satocky dvakrat plachala po prani.a potom zehlila.väcsinou na take vyrazky daju kvapky fenistil.mohla by si ist k dokine s tym.a od kedy davas hami?

henrietag
16. jan 2013

tiez si myslim ze s mlieka to nebude ale skor s prasku na pranie alebo s ineho jedla (citrusy) my sme hami pili od 7mesiacov do 2 rokov a sme boli spokojny

zuzkalenka
16. jan 2013

moja malá pila mlieko Hami asi od 1 roka a nič jej nebolo.
A nemôže to byť s iného jedla? Možno ste skúšali nejaké ovocie alebo zeleninku.

tatiana7777
16. jan 2013

Nam prave naj chuti Hami a po tom jedinom negrcka! Skus zmenit prasok, avivaz, moze to byt z ovocia-citrusov alebo ak malu kupes s nejakym sampinom sprchacom... ? Nemyslim ze z mlieka. Potom zajdi ku koznej papa

cerez
16. jan 2013

Tiež si myslím, že to bude buď pracím práškom alebo je problém v kozmetike. Skús urobiť v niečom zmenu.

luciannka83
16. jan 2013

aviváž nepoužívať vôbec, a môže to byť aj z mlieka, možno je v Hami kravská bielkovina inak štiepená ako v iných mliekách. Keď prikrmuješ, môže to byť aj alergia na potravinu. Treba sledovať.

veronika426
31. mar 2013

Sesternici sa vyhádzal malý tiež z mlieka, ona ho kojila, ale niekedy potrebovala prikrmit, tak skusila Hami, vyhadzal sa jej, potom Bebu, kolikavel, Nutrilon - kolikavel a vyhadzal sa...nakoniec dala Sunar a bolo dobre 🙂 ved sme na nom vyrastli predsa aj my, to je stará dobrá a sladká klasika 😉

duda83
31. mar 2013

Ano môže tak isto aj môj maly sa vyhadzal. Tiež sme skušali mliečka od nutrilonu po bebu a nakoniec sme pri sunari nutra defense a zatiaľ je to dobre uvidime dokedy. 🙂