Príkrmové kaše Hami žlté a modré. Aký je rozdiel?

salmuska22
28. sep 2012

ahojte, mám malé bábo, ktoré začínam pomaly prikrmovať a samozrejme využívam i príkrmové kaše, ktoré ponúka náš trh a tu je problém..na trhu je ich strašné množstvo a nejako sa mi nedarí v nich zorientovať..chcela by som sa opýtať, či mi neviete povedať aký je rozdiel pri kašiach značky Hami - keďže tieto kaše sú aj v žltom obale a tiež v modrom..a ak si dobre pamätám oboje sú mliečne, oboje sú v rovnakých príchutiach..prosím o pomoc..ďakujem..

boban
28. sep 2012

@salmuska22 a není to kaše klasická a vtom modrém obalu kaše na dobrou noc?? nebo mléčná a nemléčná,ale píšete že byli obě mléčné 😒

veruska007
28. sep 2012

@salmuska22 Rozdíl je obvykle v kaši mléčné a nemléčné. Každá značka to má jinak. Jj, může to být i kaše normální a na dobrou noc. Nebo nová série... fakt je toho dost a je lepší číst popisky. Manžel nečte a já pak koukám, co mi to přinesl 😝

salmuska22
autor
28. sep 2012

@boban ja viem, ktoré sú na noc, ale tieto na noc nie sú..ja myslim konkrétne tieto 2 druhy..mozno to bude v tom, ze tie modré su ryzove..neviem..pokial viem, obe su mliecne..

boban
28. sep 2012

@salmuska22 tak rozdíl bude asi jen vtom,že jedna je rýžovo-mléčná a druhá jen mléčná a že modrá má obsah 250g a ta vrchní jen 225 😀 😀 😀 jinak nevím 😉 a myslím si že ta vrchní je i nový obal 😉

berenika39
28. sep 2012

já nevím, ale vždyt je každá jiná 😉 . jedna je mléčná a jedna rýžovo mléčná. kdyby byly stejné, bylo by na obou bud mléčná, nebo na obou rýžovo mléčná. prostě v té modré je rýže, aby víc zasytila, v té žluté ne. možná jsem nepochopila, na co se ptáš. 😵

sanide
28. sep 2012

@salmuska22 Ziadny rozdiel medzi nimi nieje, su to tie iste, len maju novy obal, niekde este dopredavaju tie v starom obale. My ich tiez pouzivame. 🙂

citun
29. sep 2012

Žádný rozdíl,pouze nový obal.Taky je papáme. 😉

martinkka
29. sep 2012

Taky je papáme, ty žluté jsou v novém obale, jinak jsou stejné 🙂

salmuska22
autor
1. okt 2012

dakujem všetkým..