Školská taška Hama

tamka84
23. jan 2015

ahojte mamičky, potešia ma vaše postrehy, dobré či zlé skúsenosti zo školskou taškou zn. Hama. máme vybratú Lego friends ultimate . a veľmi by mi pomohlo keby ste mi poradili kde na Slovensku a v akých predajniach by som ju mohla pozrieť, vyskúšať. Našla som ju zatiaľ iba na internetových stránkach, ale chcela by som ju vidieť aj na živo. Najlepšie Nitriansky kraj, Bratislavský alebo Trnavský.

deximix
23. jan 2015

Asi ti na tvoju otázku neodpoviem ale po recenziach a rade báb tu mi poradili a aj som kupila tašku Topgal, konkrétne tuto http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/skolske-tas... dnes aj prišla a je skvelá... len som nekupovala od výrobcu aale z iného webu...

buckovak
23. jan 2015

Ahoj my máme Hamu červenú http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=15421254&tab=7 a som s ňou veľmi spokojná, Prvé 2 roky mala dcéra z Dračika nejakú Hello Kitty, tá padala na predok- bola hneď špinavá, odpadli bežce, nechytal už potom suchý zips, tak som ju vyhodila. Na 3. a 4. ročník som jej kúpila tento set, a je super, pekne drží tvar, nevyvráti sa, nič z nej neodpadlo doteraz, nemá ani suchý zips, ktorý prestane časom držať. Od septembra ju zdedí mladšia dcéra, myslím, že bude stále OK. A to som chcela pôvodne kupovať Hamu aj mladšej, ale doteraz táto vyzerá stále dobre už rok a pol. Ale kde pozrieť to neviem, ja som ju objednala rovno z netu.

kamilkal
23. jan 2015

Ahoj mame Lego police individual fit system nast.chrbatik sme max. spokojni . Maly vazi 20kg taska je lahka videla som ju na nete je tam aj video a mali ju v NR v nakupnom centre ale velmi drahu na nete bola akcia a bez skusania som to riskla a max.spokojnost vrelo odporucam.

justonka
23. jan 2015

Jednoznacne by som volila znacku topgal alebo hama.do inej znacky by som nesla

tamka84
autor
23. jan 2015

Mne sa topgal tasky nepacia.aj ked som na diskusiach citala same dobre recezie na ne. Ale mne pride taka moc batohova pre prvacika. A malo pekna, aj ked viem ze vyzor tasky je najmenej dolezity.Mozno ked bude starsia tak kupime topgal ale teraz urcite Hamu. Presne ako @kamilkal pises s tym nastavitelnym chrbatikom.velmi sa mi paci na videu ale predsa by som bola spokojnejsia keby som si ju predtym omakala 😉

tamka84
autor
23. jan 2015

@deximix peknu taku si vybrala. Prva topgal co sa mi paci.ale zvolila by som ju tak do 3. -4. Rocnika. Potrebujem pre prvacku

kamilkal
23. jan 2015

Bola moznost skusky u kamosky @tamka84 tak vyhladaj na nete kde ju maju v obchode. Inak ked ju otvorim ma tendenciu sama sa zavriet co ine tasky nie a ked idem pre dieta do skoly a beriem aj jeho kamosku vecne ma tasku otvorenu je pre nu tazka a zle sa zatvara aj mne nieto este jej. A to bola drahsia ako nasa ja som ju zohnala za 90e.

tamka84
autor
24. jan 2015

@kamilkal , to si dost drahu cenu nasla. ja som nasla na nete cely set hama frieds za 66€ tak odtial objednam. Musim pobehat obchodne centra ci ju niekde nebudu mat aby si ju dcerka vyskusala.

kamilkal
24. jan 2015

@tamka84 tak uz sme prvaci tzn.nie je to novy model cena isla dole.

tamka84
autor
24. jan 2015

@kamilkal jaaj ozaj.to ma nenapadlo. Ja som si myslela ze len idete do 1.tr. 🙂

ikula2
22. feb 2016

@deximix ahoj prosim ta tiez vyberam tasku vidim, ze mate doma taku ako som aj ja chcela, len sa boji ci nie je velmi velka, je urcena od 2. rocnika, moj syn je velmi malinky, ako sa ti pozdava nemali ste problem ze bola velika? Pisu ze ma spevnene dno, ale na niektorych obrazkoch to vyzera ze je makke....

deximix
22. feb 2016

@ikula2 tak spevnené no.. prisposobí sa objemu. moja je malá a v pohode... sme spokojné

ikula2
22. feb 2016

@deximix ale nie je to uplne vystuzene pevne dno... Moj syn je teda velky drobec mame len 15kg a do prvej triedy to velmi nedobehneme 🙂

deximix
22. feb 2016

@ikula2 je to vystužené ale nie je to tvrdé. Moja má ledva 18kg.. také tintítko.. ale nie je priťažká...a do druhého ročníka jej bude supiš a aj do dalších