Ste spokojné s Bebe mliečkom?

monikapetko
31. júl 2013

ahojte chcem sa spitat ako ste spokojny s mlieckom beba,alebo hami a ako dlho ho pili vase deticky?dakujem krasne

lalinko2010
31. júl 2013

ahoj, malý pil beba mlieko dva mesiace, nikdy viac, zapekalo. ale u každého je to iné, treba vyskúšať.

zinhka
31. júl 2013

Nasa pije beba HA, nie obycajne Beba, nikdy sme s nim nemali problem

soniatko
31. júl 2013

nasa pije Bebu doteraz...skusali sme ine 2 mlieka, ale nerobili jej dobre...po Bebe ju velmi zapekalo, no dr nam povedala, aby sme nemenili casto mlieko...potom mi posielala segra Bebu z Talianska a po nej dcerka problem nemala, teraz nam ju vozi ex-svagor z Rakuska, ale uz mala aj zo SR a nema z nej uz problem, no vidiet ten rozdiel...najhorsie su vzdy tie prve 3 mesiace, ked maju deticky koliky...

majmik
31. júl 2013

my sme mali od zaciatku Bebu HA, mozno po 6t boli 3 tyzdne koliky.. v tom case pomohla Beba Sensitive 🙂 no a od 4. mesiaca sme na Bebe Comfort (je to vraj nieco ako prechod medzi Ha a obycajnou), od pol roka planujeme uz prejst na 2jku obyvcajnu... a v pohodke zatial 🙂 chuti jej, prdka si, ... 🙂

iwqa
23. sep 2013

nas maly pije Bebu comfort 1 od 1.tyzdna, pretoze som ho nemala cim kojit 😒 a nemame s nou vobec ziadny problem

kiwinetta
4. okt 2013

My sme na bebu2 prešli v 7 mesiacoch super bez problémov, skoro v 11 mes. sme prešli na 3 a katastrofa mala 3 nici plakala /lebo mlieko pije len v noci 3x/ mala hrozne bolesti. Najprv som nevedela čo to je no neskôr mi o problémoch s 3 povedala znám. Vrátili sme sa k 2 a zasa pohoda. Lekaárka povedalla že 2 môžme dávať do 15 mesiacov