Súťaž s mliekami Hami

mlieka_hami_miriam
18. okt 2013

Milé mamičky, v našom fotoblogu prebiehajú súťaže, už ste sa zapojili? Vyberte si jednu z nich a zasúťažte si s nami aj tu v diskusii.

SÚŤAŽ 1: Bude sa týkať vtipných príhod s dojčenským mliekom - máte nejakú? Zdieľajte ju aj s vtipnou fotkou Vášho bábätka vo svojom fotoalbume a pošlite nám odkaz! 31.10. večer vyberie naša odborná porota 20 z vás a odmení ich mliekom Hami podľa Vášho výberu. (Súťaž sa nevzťahuje na počiatočné mlieka do uk. 6. mesiaca.)

SÚŤAŽ 2: Chcete vyskúšať novú radu mliek Hami Citlivé bruško? Máme tu pre vás ďalšiu súťaž! Skúste vymyslieť krátku riekanku na tému "mlieko Citlivé bruško". 21.10. Vyberieme 10 najvydarenejších a odmeníme ich mliekom Hami Citlivé bruško. (Súťaž sa nevzťahuje na počiatočnú výživu do uk. 6. mesiaca.)

mlieka_hami_miriam
autor
29. okt 2013

Milé mamičky, už k vám dorazili prvé odmeny zo súťaže (2)? Prvé mamičky nám už napísali. A už ste ich aj vyskúšali?

vanessska1606
29. okt 2013

nam este nedorazilo :(

bandurka1979
29. okt 2013

Súťaž č.1 https://www.modrykonik.sk/blog/bandurka1979/alb...
Naša Karolínka má už rok a pol..ešte stále pije mamkine mliečko ale ked má mamka málo tak pijeme Hami lebo žiadne ine UM nám nechutí 😉 Pijeme ho z pohárika..Najväčšia zábava je však s krabičkou a kamarátom mackom .

mlieka_hami_miriam
autor
31. okt 2013

Milé mamičky, v tejto chvíli ukončujeme súťaž 1. Moc všetkým ďakujeme a po 17 h tu napíšeme vyhlásenia výhercov.

mlieka_hami_miriam
autor
31. okt 2013

@lichi22
@vladuska99
@katharynkaa
@hasprica
@nika_kika
@tosijo
@ozdana
@moje2deti
@bandurka1979
@vcielkamaja
@vanessska1606
@strociatka
@lucinenka001
@mery333

Milé mamičky, veľmi vám ďakujem za zapojenie do súťaže. Zapojilo sa vás menej než na riekanky, takže som veľmi rada, že vám môžem povedať túto správu - vyhrali ste všetky! Pošlite mi prosím do súkromnej správy ake mliečko by ste chceli poslať za odmenu a tiež vašu adresu. Želám pekný zvyšok dňa, Miriam

g_fecka
31. okt 2013

aj my sme sa zapojili a nevyhrali sme :(

mlieka_hami_miriam
autor
31. okt 2013

@g_fecka Ale áno! Práve som Vám písala súkromnú správu, vy ste sa zapojila ešte vo fotoblogu, aj vy mi samozrejme napíšte adresu a vybrané mliečko 🙂