Zaváranie v pohárikoch od výživy. Aké viečka použiť?

tintin
14. máj 2008

ahojte, chcela by som sa spýtať, či máte niektorá skúsenosti so zaváraním v pohárikoch od HIPP výživ, HAMI a SUNARKU. všetky majú totižto divné viečka, tak či mi neviete poradiť aké náhradné viečka môžem použiť, poprípade ako použiť tie pôvodné. dakujem

vesi
14. máj 2008

nedajú sa dobre uzavrieť, zaváranina sa pokazí, ja ich používam len na uskladnenie korenín...

lyongirl
14. máj 2008

Tesco má uzatvárateľné poháriky od výživy, v tých čo spomínaš ja sem, tam niečo zamrazím, ináč ich vyhadzujem, lebo sú nanič 😠

katia7
18. máj 2008

caute neviete este ktora ina vyziva ma normalny poharik ktory sa da pouzit. a to je akoze tesco vyrobok? davate to detom? vdaka

minkak
18. máj 2008

ahojte aj viem iba o tesco vyzivach,ostatne su na nic. ☹
inak nedaju sa aj kupit,take vrchnaciky?

tintin
autor
19. máj 2008

to prave neviem, ci sa take vrchnaciky daju niekde zohnat. ak ano, prosim dajte tip kde. dik

elise
19. máj 2008

ja zaváram v pohárikoch s ovko výživou a viečka niekedy sadnú inak sa dajú kúpiť dv domácich potrebách ale tam treba maž známu aby ich s pod pulta vyhrabala 😉

ada78
19. máj 2008

tie "poriadne" vrchnaky na to nepasuju, lebo maju viac zavitov. 😠

take, co sa daju zavarat su este tie s vcielkou majou (znacku si nespomeniem). ja som ich par kupila, ale len pre seba. 🙂

minkak
19. máj 2008

ada aj ja som ich dnes kupila a hned som si zmyslela ,ze musim dopisat je to znacka hello

ada78
19. máj 2008

jasneeeee 😉

minkak
19. máj 2008

ada78 ja som si tiez nevedela zmysliet ,isla som sa pozriet do spajzky... 😀 😀 😀

katia7
20. máj 2008

a daju sa papat?myslim ci neobsahuju ecka,cukor a tak 😀 vdaka

ada78
20. máj 2008

jasne, ze daju. 🙂 ale lepsie su pre maminky, ako pre deticky. 😀

ja malemu davam len sunarku - tychto som kupila len par kvoli tym vrchnacikom. 🙂

katia7
20. máj 2008

ada ok 😉 ja milujem tie detske vyzivky vyjedat 😀 tak si teda maminka zopar kupi. inak ja pouzivam aj pohariky od rajcinoveho pretlaku z lidla,je lacny super husty a ostane mi poharik 😉

caruzo19
16. sep 2008

baby,ja normalne zavaram do poharov od hipp,lekvar a kecup,ako dlho to tam vydrzi neviem,ale rok urcite(my to vsetko pojeme totiz 😀 )akurat si treba dat pozor aby sa vrchnak nenasadil krivo,musi sadnut zavit.musim zaklopat,ale nepokazil sa mi ani jeden zatial.ja ich po zavreti aj davam hore dnom,aby chytila gumicka