Súťaž: Vyhraj práčku SAMSUNG ECO bubble

samsung_silvia
10. máj 2012

V rámci kampane Mesiac s práčkou SAMSUNG sme pre vás pripravili túto zábavnú súťaž, v ktorej môžete vyhrať jednu z 3 práčiek Samsung WF1602WCC. Tu si ju môžete pozrieť zblízka, prípadne v akciovej cene aj kúpiť: http://bit.ly/ecobubblesamsung

Ako sa môžeš zapojiť do súťaže práve ty a vyhrať?

1. Vytvor si album s názvom - Súťaž o práčku SAMSUNG (použi presne tento názov albumu)

2. Pri zverejňovaní zadaj viditeľnosť albumu - Pre všetkých

3. Ako prvú pridaj fotku s práčkou SAMSUNG, ktorú nájdeš na tomto odkaze (nedávajte malú fotku z tejto témy): https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samsung_silv...

4. Do popisu fotografie vlož odkaz na stránku NAY ELEKTODOMu, kde sú informácie o práčke SAMSUNG ECO BUBBLE - www.bit.ly/ecobubblesamsung

5. Odkaz (url linku) na album pridaj do tejto témy. Tým sa zapojíš do súťaže.

6. Do albumu pridávaj zábavné fotky so zábavnými komentármi, z ktorých bude jasné, prečo potrebuješ novú práčku. Do vyhodnotenia súťaže musíš mať minimálne 7 fotografií. Úvodná fotka práčky sa nepočíta.

7. Vyhodnocovať vaše súťažné albumy bude team Samsungu každý štvrtok. Jednotlivých výhercov zverejní 17.5., 24.5. a 31.5. po 12:00 hodine v tejto téme a u nás vo fotoblogu samsung_silvia.

Prajeme vám príjemne súťaženie a kopec zábavy zo súťažných albumov.

Samsung Team

bianca
31. máj 2012

@ludka140281 preventivne som nakazala vyzliect sa do hola a to jej netreba 2x hovorit.Teraz je vhodna na vanu a nie do pracky :D

ludka140281
31. máj 2012

@bianca 😀 dufam,že pri tom netrpezlivom čakaní nezabudnem íst po dcerku do škôlky 😅 zajtra MDD juj to by bolo radosti pre velke dieta mamku 😀

bianca
31. máj 2012

@ludka140281 ja mam dnes svoju doma ale vladne tu totalna anarchia :D

lucia20
31. máj 2012

@samsung_silvia cakame, cakame a stale cakame, aspon na jednu dobru spravu dna a stale nic. kedy budu vysledky? 😀 😀 😀 😀 bud sa budeme tesit, alebo to bude uz posledny kliniec do rakvy dnes. 😀 😀 😀

lucia20
31. máj 2012

@bianca u nas je to napodobne. najmensia spi a vacsie nieco stvaraju na dvore a ja cakam a cakam. dufam, ze sa aspon potesim.

martinkaxp
31. máj 2012

my chceme vysledky !!! my chceme vysledky !!! 😀

samsung_silvia
autor
31. máj 2012

Ahojte, ospravedlnujeme sa, ze dnes nam to dlhsie trvalo, ale naozaj sme sa nevedeli dohodnut. Ale rozhodnutie je na svete:

https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s-prackou-samsung/vyhodnotenie-sutaze-vyhraj-pracku-samsung-eco-bubble-3-tyzden-31-5-2012/

Blahozelame 😎

lucia20
31. máj 2012

@samsung_silvia no tak a je to, idem si to rovno hodit. 😀

flowerfairy
31. máj 2012

@lucia20 mozme si to hodit spolu 😀 ale albumik si mala krasny, hlavne ta fotka s malou v taske 😉

lucia20
31. máj 2012

@flowerfairy dakujem. som stastna ze v tom nebudem sama. 😀 ale vies ako sa to vravi, na posr....ho aj hajzel padne. 😀 takze sa to dalo cakat. 😀 😀 😀 😀

dakujem za malu. ta je vzdy pripravena na kazdu somarinu. 😀 😀 😀

flowerfairy
1. jún 2012

@lucia20 jeeej, dakujem moja za vsetky tie lajky som rada, ze som aspon niekoho pobavila 😀 tvoj album bol tiez skvely a vtipny, mala bude urcite vesela kopa 😀 a to je hlavne - ze mame nase zlate deticky, co tam po pracke 🙂