Týždenná SÚŤAŽ 2: Aké sú vaše skúsenosti so službou Tesco Potraviny domov alebo Klikni & Vyzdvihni?

daska_tesco
17. nov 2014

Napíšte nám vaše názory na donáškovú službu Tesco Potraviny domov a tri z vás za komentáre odmeníme 3 kupónmi v hodnote 30 € na nákup Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom detskej kozmetiky Tesco Loves baby. 🙂 Súťažiť môžete až do nedele 23. novembra 2014 do 15.00 hod. Držíme palce!
Všetko o službe nájdete na www.tesco.sk/potravinydomov

martinusik91
17. nov 2014

Ja som to ešte nevyskúšala pretože tesco mám hned vedľa paneláka 😀 ale podľa mňa pre mamičky na materskej dovolenke je to na nezaplatenie 🙂

maznacik007
17. nov 2014

Môj názor je pozitívny, využívam túto službu, pomerne často, ako zamestnaná mama s dvomi deťmi je to pre mňa veľké šetrenie časom a nervami.... jedine ak chcem kúpiť niečo na oblečenie a pod. v Tesco tak sa zastavíme na Zlatých pieskoch ..., videla som aj ako chystajú a nakupujú Vaši zamestnanci pre takých ľudí ako som ja, a teda fakt som bola prekvapená ako pozorne vyberali ovocie a zeleninu.

Za mňa spokojnosť ..... šetrí mi to čas a nervy ..... /pri behaní po obchode a pri pokladni, a teda nakúpim to čo chcem a nie milión iných vecí/ 😉

jeane007
17. nov 2014

tesco potraviny domov som chcela vyskusat ale nakolko tato sluzba u nas nie je dostupna tak som z toho celkom sklamana....tesco mam od domu 10 minut cesty autom a sluzba potraviny domov by mi ulahcila nakup

rheia27
17. nov 2014

super sluzba, ja som tu uz raz svoj nazor pisala :
1. rozsirit kam donasate
2. umoznit aj vyber ze z ktoreho tesca, konkretny priklad :
byvame v Hurbanove a je tam tesco, vyuzila by som Vasu sluzbu ale zelam si donasku z Novych Zamkov alebo z Komarna, pretoze pri prevadzke v Hurbanove pochybujem o hygiene a radsej idem do Lidla, je tam priserny smrad a nemyslim ze to je len nasimi spoluobcanmi tmavsej pleti
lebo nedocitala som sa na Vasej stranke z ktoreho je vybavovana objednavka, predpokladam ze intime, sortiment je bohaty. cize ak by som si objednala vsetko co je v Hurbanove dorucili by ste mi to odtial, ak nieco co je v inom tescu vo vacsich mestach tak predpokladam kombinovane, alebo len z toho vacsieho mesta
celkovo si myslim ze super sluzba ale treba vychytat "muchy" a chcem viac detialov 🙂

alienka000
17. nov 2014

Mám pozitívnu skúsenosť, kedže som doslova robila nákup ťažkých a veľkých vecí (ako prášok, múka a pod.) online popri kojení mojej mesačnej dcérky 😀 Takúto možnosť nám asi naše mamy a staré mamy môžu len závidieť 😀 😀 😀

2231987
17. nov 2014

Tesco domov teda donáškovú službu sa len chystám vyskúšať kedže nemam vodičak a od malinkého sa mi neda odísť...my používame len plienocky Tesco Loves baby a sme strašne spokojný a už nám dochádza aj šamponik tejto značky tak budeme musieť objednať....

tiumen
17. nov 2014

Ani v našom meste bohužiaľ nemá Tesco túto službu.. a často krát sa mi nechce do obchodu napr keď je zlé počasie vonku a túto službu by som uvítala aj v našom meste 🙂

ivanka46
17. nov 2014

Dobry den, my sme tuto sluzbu este nevyskusali. Do Tesca chodime v tyzdni 2x 🙂 Ale chcem povedat otcovi o tejto sluzbe, kvoli tomu, ze uz sa mu v jeho veku tazko chodi a my nie sme stale pri nom. Urcite bude rad a pomoze mu.

donna11
17. nov 2014

..tak urcite by som rozsirila sortiment o kvalitnejsie vyrobky, ci uz maso, zelenina, ovocie a pod..takisto mi chyba bio cerstva zelenina a ovocie..doposial som nakupovala len cez sluzbu tesco domov, velka vyhoda je, ze ozaj netreba nosit tazke tasky a vody, ale v poslednej dobe som spravila zopar nakupov v inom obchode a ostala som zaskocena, ze v podstate nakup v rovnakom rozsahu tovaru a lepsej kvalite bol o 1/3 lacnejsi 😒 ..urcite by som sa zamerala aj na ceny, aj tie ma uz odradzaju v tescu nakupovat, kedze kvalita vyrobkov im nezodpoveda..inak cena za sluzbu je primerana 😉

lulusha
17. nov 2014

Túto službu využívame od začiatku, boli sme jedni z prvých, ktorí sme ju "testovali" ešte s dovozom zadarmo a odvtedy takto nakupujeme pravidelne, raz za týždeň alebo za dva. Služba sa stále vylepšuje, páčia sa nám darčeky, ktoré občas dostaneme, kuriéri sú milí a hlavne, nemusíme ani nos vystrčiť z domu, lebo všetko nám prinesú až do predsiene. Ešte sa nikdy nestalo, že by sme s niečím neboli spokojní a museli tovar vrátiť. Takže u nás za 100 bodov 😉

belasy_motylik
17. nov 2014

Donáškovú službu Tesco ešte nemáme vyskúšanú, nakoľko máme v meste Tesco pomerne blízko, ale sú situácie, napr. keď mám choré dieťa a manžel je do večera v práci, kedy by som ju skutočne využila. Pretože sú dni, a je ich bohužiaľ dosť, kedy sa z domu prakticky nedostanem. A variť a papať treba vždy 😉 S donáškovou službou potravín mám skúsenosti zo zahraničia a spokojnosť bola veľká, tak myslím, že Tesco by v tomto nesklamalo 🙂

moje2deti
17. nov 2014

Tesco Potraviny domov skvelá služba je,
myslím, že každý ju rád občas využije...
Tesco obchod mám 3km od domu,
ísť tam s deťmi bez auta značí pohromu.
Preto rada online službu využívam,
a nákup si doma v kľude užívam.
U nás v Tescu na predajni nikdy nie je ovocie a zelenina,
keď objednám online, príde krásna, čerstvá - proste prima!
To isté sa týka priamo v obchode aj chleba a pečiva,
regál s chlebom a pečivom prázdnotou bohužiaľ zíva 😒
S Tesco donáškovou službou dobré skúsenosti mám,
páči sa mi, že za online nákup aj väčší počet bodov mám,
tovar priamo pred dvere, veľmi rada túto službu využívam!
🙂 😉 🙂

lucy125
17. nov 2014

V našom meste bohužial Tesco online službu neposkytuje čo je škoda,kedže kolkokrat sa mi neda ist do obchodu a tuto službu nemožem využit.

anuskaaprazko
17. nov 2014

Skusenosti len a len pozitivne 🙂 "ujovia" velmi mili, usmiati, tovar v poriadku, perfektne 🙂

1131981
17. nov 2014

tesco donášku domov som ešte nevyskúšala,lebo ho mám pomerne blízko.a par minút od domu aj tesco expres.s malou mám aspoň cielenú prechádzku.ale je to veľmi dobrá služba pre každého,kto nemôže ísť na nákup.hlavne pre starších a nemobilných ľudi.plánujem to ale výskúšať aj ja kvôli skúsenosti.

mojenecko
17. nov 2014

Jaaaaaaaaaaaaaj, no paráda, využila som túto službu zatiaľ 3x, ale som nadmieru spokojná. Potraviny sú rozdelené v taškách (drogéria, čerstvé, mrazené, pečivo,...), všetko čerstvé, nič sa nestalo, že by bolo po dátume spotreby, výborná spolupráca aj so šoférom, ktorý prinesie potraviny priamo do kuchyne 🙂 . Je to obrovská výhoda, keĎže mám dve malé deti a s nimi ísť nakupovať, to je hotová pohroma. a samozrejme neprídem domov unavená z dvojhodinového nákupu a ešte by ma čakalo vykladanie nákupu. takto sa o to postará super chlapík 🙂 . Ďakujem TESCu, že takéto niečo vymysleli a zriadili. veľmi sa mi to páči 🙂

mariadarina
17. nov 2014

My veru nakupujeme cez Tesco potraviny domov. Ja keď som bola tehotná, som chodila málo do obchodov a teraz keď máme maličkú, ešte menej. Odrádza m fakt, že v preplnených obchodoch môžu byť až 4 milióny mikróbov na meter kubický (to som čítala). A manžel rdšej objedná cez internet, ako by mal ísť na nákup osobne🙂
Čo mi trochu vadí je fakt, že ceny niekedy nesedia. Keď objednám niečo v akcii a príde mi to za vyššiu cenu, v podstate to nemám ako reklamovať. A keď tie potraviny práve potrebujem, tak neprebratie tovaru nie je riešenie.
A druhá vec, nakupujem tak hlavne potraviny (príp. kozmetiku). Škoda, že sa cez internet nedá nakupovať aj oblečenie.

radlinka
17. nov 2014

Skusenosti so sluzbami tesco su pozitivne, vyuzivam ich kazdy tyzden pri beznom nakupovani. Klikni a vyzdvihni by malo byt sfunkcnene v kazdom meste na SK, tak ako to funguje po celej Europe, alebo nad 50 eur dorucenie priamo na adresu zdarma, pripadne pravidelna donaska kazdy tyzden podla vyberu, viacej akcioveho tovaru...KUP 1 druhy mas zadarmo. Treba si vziat priklad a byt ustretovi voci svojim zakaznikom tak ako robia ostatne retazce v ramci EU. Pekny den 😉

erika630
17. nov 2014

ako mamička na materskej si tuto sluzbu neviem vynachváliť 🙂 odporúčam ju všetkých nech vyskusaju a nebudu lutovat 🙂 darcek v podobe výhry by velmi potešil 🙂 dakujem a odporúčam všetkým známym. Pekný deň

stanka55
17. nov 2014

My sme to tiez vyskusali az teraz prvy krat ked som na materskej a je to super. Najma vynaska na poschodie az ku dveram je pri malom babatku na nezaplatenie

ekinka82
17. nov 2014

ešte sme nemali možnosť vyskúšať - ale rady vyskúšame a potešíme sa výhre 🙂

mataba155
17. nov 2014

Ani mi sme nemali moznost vyskusat tuto sluzbu, u nas to nefunguje. Co je skoda, pri dvoch detoch by som tuto sluzbu ocenila.

irenaliza
17. nov 2014

Túto službu som ešte nevyužila, ale... Každý deň vyprevadíme 2 dcérky do školy,tretiu do škôlky a s najmenšou 6 mesačnou potom stále ideme spolu na nákup do TESCA, nakupujeme pri našej 6 člennej rodinke pomerne veľa a každý deň, ale chodíme kým sa dá každé ráno a potom na obrovské nákupy s manželom aj ostatnými deťmi cez víkend, deti si rady samy vyberajú a potom nakúpime toho naozaj veľa. Ale, možno tu službu využijem, najmä ak pôjdem do práce a potom budem veľmi rada, keď mi potraviny dovezú domov, čo by bola skvelá pomoc. A asi ju aj vyskúšam a overím si, ale s Tescom som naozaj veľmi spokojná a tak sa teším aj na túto možnosť a možno sa poteším s dcérkami aj s výhry, budeme dúfať a posielame pozdravy a pusy všetkým dobrým ľuďom.

marylis
17. nov 2014

Ja mam len tie najlepsie skusenosti. Je to super vec. V praci v klude objednam, co potrebujem, aj cas dodania, pridem domov, vecer s muzom prejdeme este zoznam, ci tam chce nieco doplnit. Vacsinou ho trochu spolu pozmenime. V konkretny den dojdu vzdy v case, kedy maju a raz mi volali, ci mozu dojst skor, co mi len vyhovovalo. Su ustretovi, je to pekne pobalene a nemusim sa natahovat s taskami. Maly ma potom zabavu, lebo mu ten kurier podava nakup a on ho nosi do kuchyne 😀 Platba kartou je tiez pre mna absolutne vyhovujuca. 🙂

simisi
17. nov 2014

Ja som zatial este nevyuzila,ale kamaratka objednava pravidelne a casto si tu na konovi od nej najdem IP,ze ci nieco nechcem, hlavne velke a tazke veci,ze "ujo z Tesca" dovezie 😀 😀

dobromila1111
17. nov 2014

do Tesca chodievame niekolkokrat do tyzdna. S malym radsej castejsie,lebo vela neodnesieme. Ako ale rastie,je stale tazsie ho udrzat v obchode s tym,ze sa nicoho nesmie dotknut alebo sedi v kosiku:D preto tuto moznost vitame a chvalime vas za vase inovacie 🙂

anitra11
17. nov 2014

Nemali by ste byť registrovaní medzi Profesionálmi ?

lucik194
17. nov 2014

Sluzbu tesco domov vyuzivam dost casto, skusenosti len tie najlepsie akuratne chalaniska co k nam chodia nemaju asi najlepsiu skusenost s nami, pretoze byvame na 7 poschodi a nie je moznost otvorit si dolne dvere dole, treba vzdy cez telefon z bytu - a uz niekolkorazy som na nich zabudla, v klude si vykladala nakup a asi po 15 minutach som si na nich spomenula ze im treba otvorit..... a potom vzdy dakujem len susedom ze im otvorili 😉

silvia2103
17. nov 2014

Uz som pocula ze je to skvela vec ale este nevyskusala..musi to byt prakticke a rychle

mojaslecna
17. nov 2014

S touto službou nemám skúsenosti ale počula som o takejto možnosti no neviem nič konkrétne. Rada by som sa dozvedela viac a tiež či je možné túto službu využiť v OD alebo iba v HM.