Výhercovia súťaže s vodou Lucka

lucka_sk
13. sep 2011

V tejto téme budeme uverejňovať všetkých výhercov súťaže postupne za jednotlivé dni, aby to bolo prehľadnejšie pre súťažiacich. Ďakujem za tip.

lucka_sk
autor
30. sep 2011

VÝHERCOVIA ZO ŠTVRTKA 29.9.2011
Srdečne blahoželáme týmto trom autorkám fotografií: potvorkaniki, nelicefo a cikyta. Prezrite si aj víťazné fotografie.

nelicefo
30. sep 2011

@lucka_sk Asi by som mala napísať že som niečo 1 krát v živote vyhrala. 😉 No nie tak celkom,moja výhra je to že moja dcérka si vybojovala svoj život i keď jej nikto nedával šance.To bola,je aj bude tá najkrajšia výhra na svete. P.S. ďakujeme krásne a tešíme sa že sa fotočka páčila 🙂

lucka_sk
autor
30. sep 2011

Boli sme veľmi milo prekvapení záujmom o našu súťaž, to že všetky deti sú krásne (a tie naše sú najkrajšie) vieme, napriek tomu bolo niekedy veľmi ťažké vybrať v jeden deň len troch výhercov.
Pri žrebovaní o hlavnú cenu sa šťastie usmialo na autorku fotografie vloženú dňa 15.9. o 16:08 babatko88. Výherkyňa získava pitný režim na 3 mesiace, t.j. 90 fliaš vody Lucka podľa vlastného výberu, o výhre aj spôsobe odovzdania výhry bude oboznámená cez IP adresu. Srdečne blahoželáme a veríme, že ju výhra poteší.
Nakoľko sa nám páčilo, že mnohé z vás označovali fotografie iných súťažiacich, radi by sme odmenili aj marmes za to, že 139 x označila niektorú z fotografií ako "páči sa mi", čím sa stala najaktívnejšou užívateľkou v súťaži - za takúto tichú podporu jej posielame tiež CD (poprosím o zaslanie adresy do mojej IP).
Taktiež by sme dodatočne radi poslali CD týmto maminkám, ktoré sme z kapacitných dôvodov nemohli vybrať v žiaden deň, a ktoré poslali viac ako 12 fotografií počas súťaže: silvika077, mibel, martinkaha, danielaj, sylvia78, bibi16, la2, silviaka a janulabj (poprosím o zaslanie adries do mojej IP).
Veľmi pekne ďakujeme za Vaše fotografie i účasť v našej súťaži. Dnes sme uverejnili posledných výhercov zo včerajšieho dňa ako aj výhercu hlavnej výhry, súťaž sa týmto oficiálne skončila. Verím, že sa čoskoro stretneme pri podobnej súťaži či už na modrom koníku alebo na našej oficiálnej stránke www.lucka.sk.

davidnela
1. okt 2011

@lucka_sk
Jéééé prvý krát sme volačo vyhrali, tešíme sa , ďakujeme!!!