Ako nakupovať cez Tesco Potraviny domov?

daska_tesco
5. mar 2014

Mamičky, ďakujem za váš záujem o službu donášky potravín až k dverám bytu – Tesco Potraviny domov. Mnohé z vás zaujíma, ako sa robí prvý nákup. Je to jednoduché a trvá to len pár minút: na webstránke http://potravinydomov.itesco.sk/sk-SK/ vyplňte registračný formulár a zvoľte si prihlasovacie meno a heslo. Podobne ako ste sa registrovali tu – na Modrom koníkovi. Ihneď sa dostanete k menu s produktami – vybrať si môžete spomedzi 21-tisíc výrobkov – od čerstvých potravín, nápojov až po plienky. Kliknete na výrobok a zvoľte pridať do nákupného zoznamu. Potom už len zvolíte kliknutím čas dovozu z voľných dvojhodinových intervalov a spôsob platby: buď pri dverách vodičovi platobnou kartou, alebo vopred online. Služba dovozu stojí od 2,49 € až 3,99 € podľa vybraného času dovozu. A môžete si oddýchnuť☺ Váš tovar vám privezieme už od 8.00 hod. až do 22.00 hod. denne. Nákup vám privezieme najskôr na druhý deň od potvrdenia vašej objednávky. Už ste službu vyskúšali? Čo by ste vylepšili? Tri z vás za tipy odmeníme vlhčenými utierkami značky Tesco Loves baby 12. marca 2014. 🙂

daska_tesco
autor
5. mar 2014

A aby sa vám služba lepšie skúšala - môžete využiť pri tvorení nákupného zoznamu kód z priloženého e-kupónu a dopravu budete mať zadarmo. Okrem toho, získate aj 150 bodov Clubcard navyše. 🙂

reni1512
5. mar 2014

Dobrý deň, mala by som otázočku. Ak som domov dostala poukážky na nákup v určitej hodnote, je možné ich využiť pri nákupe domov?

daska_tesco
autor
5. mar 2014

Pekný deň @reni1512, momentálne ešte nie je možné využiť tieto Clubcard poukážky pri nákupe cez Tesco Potraviny domov, ale pracujeme na tom, aby ste ich už čoskoro mohli využiť 🙂

reni1512
5. mar 2014

@daska_tesco Ďakujem 🙂

maznacik007
5. mar 2014

prosim vas neviete mi poradit kupovavala som v tescu take bagety na dopekanie a teraz tu vyklikavam nakup a neviem ich najst .... dakujem

daska_tesco
autor
5. mar 2014

@maznacik007 nakoľko máme v ponuke vyše 21 000 produktov, snažíme sa, aby vám boli produkty, ktoré si objednáte aj dodané. V prípade, ak sú na nejaký čas v obchode nedostupné, tak ich načas z ponuky vyradíme a ak sú opäť v predaji, tak ich opäť doplníme. Vtedy nie sú viditeľné na stránke. Alebo, niekedy sa tiež stane, že ich dodávateľ prestane dodávať. Kľudne mi pošlite ich názov a pozriem sa, čo sa s nimi stalo 😉 Ďakujem 🙂

katuliacik
5. mar 2014

dovoz F&F cez tesco domov jednoznacne

pallacinka
5. mar 2014

@katuliacik F&F si mozes objednat priamo z Anglicka, postovne je necelych 5 libier.

daska_tesco
autor
5. mar 2014

Ďakujem, milé mamičky, za všetky vaše dnešné príspevky. Stretneme sa opäť zajtra ráno 🙂

monika0404
6. mar 2014

Je to naozaj skvely napad vyskusat takyto druh nakupu. Konecne niekto mysli aj na tie mamicky, ktore maju naozaj problem dostat sa do obchodu na nakup, ci uz kvoli detom alebo inym povinnostiam. Urcite vyskusam 🙂

daska_tesco
autor
6. mar 2014

Mamičky, ďakujem za vaše príspevky, stretneme sa opäť zajtra od rána na Fóre. Pekný večer! 🙂

ellit
7. mar 2014

Uzasna sluzba, ako mamicka s tromi detickami to velmi vítam. Je niekedy velmi problematicke spravit nakup, ked sú chorí a naozaj vam ich nema kto postražit. Brať dietatko s teplotou na nakup je hroza. Dakujem za takuto moznost nakupu 🙂

daska_tesco
autor
7. mar 2014

Milé mamičky, súťažiť o vlhčené obrúsky Tesco Loves baby môžete prispievaním do tejto témy až do stredy 12.marca 2014. 🙂 Prajem vám krásny víkend plný relaxu a stretneme sa opäť v pondelok. Pripájam aj e-kupón na dovoz v službe Tesco Potraviny zdarma.

lulaband
9. mar 2014

dobry,
je mozna pri sluzbe potraviny domov aj platba kartou u sofera?

andreaa1981
9. mar 2014

Velmi dobry napad a velmi prakticke. Max spokojnost.

aduskatt
9. mar 2014

Je to fajn, ale urcite mi chybaju fotografie pri niektorych tovarich a detailny popis zlozenia vyrobkov najma pri sunkach, ostatnych masovych vyrobkoch, mliecnych vyrobkov ako jogurty a pod...

daska_tesco
autor
10. mar 2014

@lulaband áno, za službu sa dá platiť dvomaspôsobmi - vopred online alebo priamo u vodiča pri dovoze platobnou kartou.Hotovosť ani stravné lístky vodiči kvôli bezpečnosti nemôžu prijímať. Príjemné nakupovanie 🙂

aduskatt
10. mar 2014

@daska_tesco tato tema a diskusie su velmi fajn, rovnako aj sposob nakupovania. Asi sa nedozviem, kde je pravda, ale vcelku by ma zaujimalo, ci si tu teraz mesiac budeme debatit, davat navrhy co nam chyba, co by sme chceli a po mesiaci zviditelnovania sa a reklamy na koniku Tesco ostane tam, kde bolo, alebo tieto debaty aj k niecomu povedu a skutocne sa budu diat nejake zmeny podla toho, co tu mesiac piseme🙂))) tak sa tesim o par tyzdnov na zlozenie sunky v popise🙂 CO si myslite, skutocne budu nase podnety pretavené do reality?🙂 Aby ste sa nepytali len vy, ale aj my🙂))

daska_tesco
autor
10. mar 2014

@aduskatt ďakujem za pripomienku - jedným z cieľom diskusií na Modrom koníkovi je zistiť priamo od vás - mamičiek, čo si o službe myslíte, čo vám chýba a čo treba reálne vylepšiť. Takže áno, pripomienky si zapisujeme a budeme ich postupne zapracovávať do systému. Pomáhate nám všetky zlepšovať službu. A bola by pre nás veľká škoda, ak by sme z týchto nápadov nič nezapracovali. 🙂

aduskatt
10. mar 2014

@daska_tesco super, tak to sa velmi tesim a dufam, ze coskoro budem este o kusok spokojnejsia ako som🙂))

daska_tesco
autor
12. mar 2014

Milé mamičky, ďakujem za vaše príspevky a vlhčené obrúsky Tesco Loves baby pošlem ako odmenu trom z vás: @aduskatt, @lulaband, @reni1512. Výherkyne, pošlite mi prosím kontaktné údaje do správy. 🙂 Pekný deň!

nuna1
12. mar 2014

Daju sa pri tejto sluzbe vyuzit na platbu stravne poukazky?

daska_tesco
autor
12. mar 2014

@nuna1 stravné poukážky, ani hotovosť vodiči služby Tesco Potraviny domov neprijímajú kvôli bezpečnosti. Platiť sa dá vopred kartou online alebo kartou pri dovezení tovaru až k dverám bytu.

martini
12. mar 2014

neviem či to tak už je a neviem nájsť alebo je to tip na zlepšenie: ked robím druhý a ďalšie nákupy bolo by fajn, ak by som si predošlý nákup dokázala otvoriť a použila by som ho na urýchlenie dalšieho nakupovania...akýsi stabilný zoznam mnou kupených vecí, kde by som len daný produkt zjednodušene (bez vyhladávania) označila a už by bol v košíku opäť...lebo určite je to u väčšiny z nás, že v podstate vždy nakupujeme tie isté potraviny (podstatná časť nákupu je totožná s tým predošlým).
A pri kávach mi chýba delenie na jednotlivé druhy: 100% arabica, robusta...

martini
12. mar 2014

a ešte: môj manžel sa "sťažuje", že sa nadajú prostredníctvom šoféra vrátiť vrátne flaše 😉

daska_tesco
autor
12. mar 2014

Milá @martini Všetky položky zo svojich predchádzajúcich nákupov nájdeš v záložke "Obľúbené". Ale mám pre Teba ešte lepší tip 😉 Pomocou možnosti "Vlastný zoznam" si môžeš vytvoriť svoj vlastný zoznam, napríklad položiek, ktoré bežne nakupuješ na víkend a potom ho už len jedným klikom presunúť do nového nákupu 😉 Takýchto zoznamov si môžeš vytvoriť aj viac a nakupovať tak naozaj veľmi rýchlo 🙂 Viac informácií nájdeš tu: https://www.modrykonik.sk/blog/dasa_tesco/messa...
Verím, že Ti táto možnosť Tvoje nákupy zjednoduší a spríjemní 🙂

daska_tesco
autor
12. mar 2014

@martini vratné obaly žiaľ nemôžeme brať späť najmä z hygienických dôvodov - nemôžeme ich prevážať v spoločnom priestore s potravinami. Môžeš ich vrátiť na ktorejkoľvek predajni 🙂

daska_tesco
autor
12. mar 2014

Prajem vám krásny večer, mamičky! Teším sa na vás opäť zajtra 🙂

mikyfk
13. mar 2014

dobry den, zaujimalo by ma, ci robite rozvoz aj v Malackách a koľko zaň zaplatím.

daska_tesco
autor
13. mar 2014

@mikyfk či dovážame aj k vám,si môžeš jednoducho overiť po zadaní PSČ na tomto linku: http://www2.itesco.sk/potravinydomov/on-line-ov...