Na akú inú domácu prácu by ste si vedeli predstaviť robotického pomocníka?

ivan_irobot
12. okt 2017

Robotický vysávač sám vysáva podlahy. Takže sú každý deň čisté. Je to rovnaké, ako s umývačkou, ktorá umýva riady, či sušičkou, pri ktorej môžete zabudnúť na vešanie a vo veľa prípadoch aj žehlenie prádla. Na aké ďalšie práce by ste si vedeli predstaviť robotického pomocníka? A prosím, nepíšte utieranie prachu, to už poznáme 😂😉

erikaemkina
12. okt 2017

.. sekúnd)
umývanie okien ma ako prvé napadlo 😂😂 len ako by to cele všetko zvládlo asi katastrofálne 😀😀

dominika6
12. okt 2017

@ivan_irobot kebyže sa chudák vedel udžať na stene ..pekne dookola by sa premával po stenách a povysával pavučiny 😀

anka2103
12. okt 2017

Robota na zavavenie deti (nahradny clovek,ktory vie hrat pexeso...)aspon na 2 hodky denne-ked treba navarit.. 😊

dominika6
12. okt 2017

@anka2103 však sa na ňom môžu voziť...kým si navaríš 😀

gelory
12. okt 2017

Na varenie a umývanie okien ako tu už bolo spomenuté. Lebo tie z celej duše nenávidím a nerada ich umývam

anka2103
12. okt 2017

@dominika6 nemozem si dovolit roombu 😉

monika11m
12. okt 2017

bud zehlenie alebo daco na varenie by bolo super!

deti95060810
12. okt 2017

najviac mi zaberá varenie...takže na varenia a ešte by sa mohol aj učiť s deťmi - skontrolovať úlohy, preskúšať, napísať diktát a samozrejme ísť na rodičovské....vypočuť si tie táraninky o tom ako škola nemá e...😒

majba
12. okt 2017

ja neznasam zehlenie. tak taky na zehlenie by mohol byt. a nevadilo by mi, keby vedel aj okna umyt. 😀

biba12
12. okt 2017

Ma umývanie podlahy, ten som mala tiež. Po 5 rokoch, ale odišiel motor. Tak teraz umývam ručne. Ale na i robot vysávače nedám dopustiť. Mam dva a sú to moji najlepší kamoši 🙂 😀

kallanchoe
12. okt 2017

Určite na "parovanie" ponožiek by sa mi zišiel. To je pre mňa jak za trest 😝😂

ukulela
12. okt 2017

zehlenie, zehlenie. a este raz zehlenie. a skladanie pradla.

vroni
12. okt 2017

Zehlenie mi nevadi, ale ten na parovanie ponoziek by som brala za akukolvek cenu 😂

hlupyzajko
12. okt 2017

Na vesanie pradla,jeho nasledne zberanie,zehlenie a ukladanie do skrin

cilkau
12. okt 2017

pre mňa je dosť drahy ale na vysavanie, zametanie, umyvanie ,sušenie,😉👍😍:fallen_leaf

ivan_irobot
autor
13. okt 2017

Dámy, všetkým ďakujem za skvelé nápady, na čo iné by sa dali roboty využiť. No bohužiaľ, zatiaľ Roombu, ktorá chodí po stenách nemáme. Takže pavučiny bude stále treba vymetať iným spôsobom 😉

Avšak, okrem robotických vysávačov Roomba máme v ponuke aj robotické mopy Braava, ktoré po povysávaní dokážu podlahy pekne naleštiť. Ak o nich chcete vedieť viac, navštívte našu stránku www.irobot.sk alebo si pozrite tieto videá:

Braava 390t určená na mopovanie väčších plôch:

https://www.youtube.com/watch?v=M2fPRKzFF58


Braava jet 240 určená na mopovanie kuchýň, kúpeľní a menších miestností:

https://www.youtube.com/watch?v=QBu7BUAcKFc
ivan_irobot
autor
17. okt 2017

Ahojte baby, dnes ráno ste mali do internej pošty dostať exkluzívnu ponuku iRobot. Pokiaľ vám neprišla, nech sa páči, uverejňujem ju aj tu.
Nákup je potrebné zrealizovať cez nášho eshop.iRobot.sk a pri vybranej Roombe zadať zľavový kód uvedený v ponuke. Ponuka platí do 29.10.2017 👍