SÚŤAŽ: Vyhrajte pokračovacie mlieko Nutrilon 2 Profutura!

miriam_nutrilon
Moderátor
30. mar 2016

Výskum je pre značku Nutrilon veľmi dôležitý. Vývoj receptúr dojčenských a batoľacích mliek značky Nutrilon vychádza zo 40 rokov trvajúceho výskumu materského mlieka vo vlastnom výskumnom centre Nutricie.

Mamičky, napíšte nám, aký bol posledný objav vášho dieťatka a zúčastnite sa súťaže o Nutrilon 2 Profutura 800g!

5 najoriginálnejších príspevkov odmení odborná porota pokračovacím mliekom Nutrilon 2 Profutura. Súťaž trvá od 30.3. do polnoci 3.4. Mená výhercov budú zverejnené do 5 pracovných dní od ukončenia súťaže na našom blogu. Jediné, čo stačí urobiť je vložiť príspevok do súťažného fóra. Tešíme sa na objavy vašich najmenších 

Pravidlá súťaže nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/blog/miriam_nutrilon/article/statut-a-pravidla-2-sutaze-dni-so-znac-evuf4f/

Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byť používaná na základe odporúčania lekára. Spôsob použitia a ďalšie informácie na www.nutriklub.sk a na 0800 601 600. Potravina na osobitné výživové účely.
-------------------
Vyhodnotenie:

Nutrilon 2 Profutura vyhrávajú:
@sophielucy
@marecek1
@kittyjuliette
@suzinka1608
@zoizoi

Gratulujeme!

sophielucy
30. mar 2016

Náš posledný objav našej malej... Tak trochu komická záležitosť. Po dopapkaní mliečka od Nutrilon, malá zvyčajne drží ešte fľašku v pusinke a hrá sa s ňou. Naposledy zistila, že ak stlačí cumlíkovú časť, tá pri vrátení sa do pôvodnej polohy pukne, takže teraz pukáme. To by ešte nebolo nič zlé, lenže ona stláča i "cumlík" mamičkin, keď ju kojí, a čaká, že bude pukať. 🙂 Vie, že to nie je fľaška, tak sa potmehúdsky pozrie na mamičku, ako bude reagovať a začne stláčať bradavku a prsko. Niekedy to mamičku pošteklí, ale keď nepuká, tak začne stláčať silnejšie a to už niekedy začína bolieť. Mamička začne maličkú hrešiť a ona sa začne smiať tak silno a od srdca, ako keby nebolo väčšej zábavy...🙂 Náš malý huncútik.... Ľúbkame ju veľmi. Na obrázku papá piškótku, ale tá je veľmi nechutí, je suchá, chýba je mliečko Nutrilon. 🙂

eliska_nutrilon
Moderátor
30. mar 2016

@sophielucy Děkujeme za krásný příběh a přejeme mnoho nových objevů a ideálně bez bolesti maminky 🙂

vonava007
30. mar 2016

U nás je najnovších objavov každý deň hneď niekoľko🙂 Napríklad včera sme odstránili z chodby vstavanu skriňu. Po návrate deti od babky mala pozerá,roztiahne rucicky a že nová izbicka🙂 alebo ráno sa zobudila a hovorí.....už je deň🙂 no objav roka🙂🙂🙂

jarnicka
30. mar 2016

U nás šibačka a oblievačka 🙂

eliskaevicka
30. mar 2016

My sme už dnes toho veľa stihli,ale najlepší objav asi prevrátil fľašu,A polievat koberec mliekom.. A keďže si to maminka nevšimla,tak si musela drhnut. Ach tých 5 minút ticha. Estee zaspala A pobede môže vymýšľať znova.

marecek1
30. mar 2016

Pre detičky je každý deň jedným veľkým dobrodružstvom, v ktorom objavia veľa nových vecí... tvarov, chutí... a my rodičia spolu s nimi - máme pri tom šancu vidieť svet ich očami, a zistiť, koľko - pre nás veľkých - obyčajných vecí vie byť pre deti neobyčajne čarovnými.

Dcérka sa rada hrá s obrázkovými knižkami - no a naposledy objavila u svojho brata v knižnici veľké obrázkové leporelo o zvieratkách - a v ňom jej obľúbené mačičky, psíky. To bolo radosti 🙂 a ešte stále je 🙂

g_fecka
30. mar 2016

Náš malý objavil, že pusa nie je len na papkanie, ale aj na "kecanie". Je to sranda hlavne o štvrtej ráno 😲 . A predstavte si, že starší syn mal problém s vyslovovaním písmenka K, a ten malý drobček ho to naučil 🙂 Ešte, že sa začal hrať na malé bábätko 😉 Tie detičky sú proste každodenná radosť 😀

u nás najvačší objav bol cumlík nakolko zo začiatku nechcela cumlík nikdy akonáhle sme prišli ku kamoške s malou malej videla malé ružové čudo v puse tak aj ona chcela cumlík jej kamoška ho musela dat lebo plač taký ako keby sme ju zabíjali 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

maryon1
30. mar 2016

Posledný objav mojej malej dcérky? Asi snežienky v babkinej záhrade... milujem kvety, a zvlášť tieto jarné - babke teraz kvitnú v záhrade snežienky, narcisy, krokusy... a kým som si nejaké fotila, dcérka stihla všetky snežienky odtrhnúť a obdariť ma kytičkou 😵 😵 😵 akože milé gesto od nej, asi vidí u tatina, že ma takto občas poteší na nejaký sviatok, alebo len tak aj... no len babka až tak potešená nebola 😀 😀 😀

kittyjuliette
30. mar 2016

No my sa teraz ucime prevracat z chrbatika na brusko a naopak a k tomu samozrejme patri aj postupne ucenie sa stvorkovat.Aspon teda ja som si myslela,ze postupnost,ale moj syn objavil chodenie po styroch dokoliecka😆Ano,polozim ho na brusko a on miesto pretacania sa,alebo lozenia stvorkuje dokoliecka-stale!Vyzera to strasne komicky,ale ked on ma z toho taku radost,dokaze sa takto tocit donekonecna.Len ci to bude taketo vtipne aj doktorke na poradni a neposle nas rovno na rehabilitaciu😨

karolin2
30. mar 2016

Každý deň maličká niečo objavuje. A tieto jej objavy sú momentálne súčasťou aj môjho života. Začína vnímať svoje okolie zo dňa na deň dôslednejšie. Objavenia sú sprevádzané buď výkrikom, nespokojnosťou, plačom, ale tie najkrajšie s úsmevom. Som ich súčasťou a som veľmi spokojná, lebo ich prežívam po druhý krát. Dnešný objav nám zachutil. Mamička odmrazovala mrazničku a maličká pochutnávala na námraze a s úsmevom mi podáva prštek na ochutnanie. Dobrú chuť.

ederka1
30. mar 2016

Naše 4-te slniečko,zo začiatku jej nutrilon nechutil som sa obavala,pretože starší ho mali radi..no už akurát dnes ma 7.mesiačikov no teraz ho už milujeeee,čomu sa velmi tešííííím...a takto sa rehoceeeeem,ked zbadam maminuuuu 😀 😀 😀 pekdny dník vam prajeme...tiež mi rada stlača prsnik a to boli niekedyyyy...

ederka1
30. mar 2016

@ederka1 och zle som to napísala,naša stale niečo objavuje a najnovšie zistila,že aj prštik sa da cmulat..

eliska_nutrilon
Moderátor
30. mar 2016

Moc děkujeme za vaše příspěvky. Těší nás, že vaše dětičky dělají každý den tolik objevů 🙂

grossmann
30. mar 2016

No my objavujeme zubky a maly ich objavil jazyckom tak sa zalizuje a vydava divne zvuky ked ich jazyckom skusa ;)

suzinka1608
30. mar 2016

náš syn Šimon objavil pohodlnejšie využitie kresielka, a že sa vie hojdať aj sám bez zapnutia 😀 😀 😀

anicka86
30. mar 2016

Najnovšími objavmi nášho dieťatka sú nové chute, na ktoré si zvykáme. Začali sme prikrmovanie kašičkami a prišli sme na to, že ako výborne zasýtia bruško a zároveň aj výborne chutia 🙂 Celá rodina je týmto objavom veeeeľmi spokojná 🙂 Dlhšie všetci spinkáme ..... 🙂 😉 😉

martucha13
30. mar 2016

Neviem či to bolo tým, že bola veľká noc a s tým spojená šibačka a oblievačka, ale náš malý si našiel svojho cikáčika...takže o zábavu má postarané keď je rozbalený... 😉

matricia
30. mar 2016

Nás malý objavil, že sa dá vyliezť na televízny stolík a postaviť sa tam, čím dosiahne na skrinku. No a na skrinke mám orchideu a ten kvetináč je jeho ďalší objav a ja rozmyslam, ako tu kvetinku od neho uchrániť🙂.

katy318
30. mar 2016

Náš drobček nás presviedča, že niet nad chuť Nutrilonu. Keďže má syn 1 rok, chceli sme prejsť na iné mlieko. Prvý deň ho vypil bez problémov, ale od druhého dňa miešame mlieko s Nutrilonom, inak by sme do jeho bruška žiadne mliečko nedostali. Neviem, čo by sme robili, keby nemáme náš Nutrilon 😵

kittyjuliette
30. mar 2016

Jeziiiiiis,viem,ze dnes som uz posielala prispevok,ale musime sa pochvalit s dnestnym "objavom".Kedze som vacsinou stale sama s malym,tak aby mi uz uplne nepreplo,mam aspon ako zvukovu kulisu pustenu telku.Ani neviem,co davaju,ale aspon pocujem dospele hlasy.Varim si v kuchyni a zrazu z obyvky straaasny smiech a vyskot-utekam pozriet,maleho som v zivote takeho nateseneho nevidela-kopal nohami,vystieral ruky a tak sa nahlas rehotal,az vyskal.Hadajte co v telke objavil?Tu trapnu reklamu na centovku,co tam tie divne sviste vyspevuju😂😂😂Len som pozerala a nechapala.Tak som mu to znova pustila na telefone a znova tolkaaaa radost,no nepusti mu to,jasne,ze uz som mu to dnes pustila aspon 50x,odpadavam,ake smiesne mu to je😂

bonitka7
31. mar 2016

Tak nás synáčik má iba 3 mesiaciky, takze teraz to začína byť všetko jeden veľký objav 🙂. Objavil si rucicky, chyta si ich, dáva do pusky, kostuje, ako chutia 🙂 okrem toho objavil, že sa s ruckami da chytiť hračka, keď mu ju posunieme. A napisem aj čo nechce objaviť 🙂 a to poloha "pasieme koníky" akosi sa mu to nepáči. V tej polohe nechce zatial nič objavovať, tak snad o pár dní 🙂. V kazdom prípade,mať dieťa je určite pre kazdeho nakrasnejšie obdobie v živote a tým pádom ten najväčší mozny "objav" sveta 🙂

zoizoi
31. mar 2016

Pekný deň prajem 🙂 dcérka sa volá Emilly, o chvíľku bude mať 1r. Je to veľmi zvedavé a šikovné dievčatko. Každú novú vec chce preskúmať. Cez víkend sme boli na malom výlete v Slovenskom raji. Veľmi sa jej tam páčilo. Objavila nové veci, kamienky, lístky, konáriky, všetko chytala do rúčky a obzerala. Nechcela ísť ani domov 😄 do prírody sme chodili aj skôr, len vtedy sa o takéto veci ešte nezaujímala. Je krásne sledovať ju pri tom. ❤️

ankazdca
31. mar 2016

Nás najnovší objav staršej dcérky je asi takýto.....hráme sa,hráme......a ja zdvihnem ruky a ona hneď na mňa....čo to máš? Chytila ma pod pazuchou a už mi trošku rastu chĺpky po depilacii🙂 hovorím jej,že to sú chlpy....a ona hneď pozrela sebe,či má aj ona. Hneď zistila,že samozrejme ona nemá🙂 po návrate muža z práce sa hneď za ním rozbehla a zvestovala mu,že mama má 'chupy'. 🙂🙂🙂🙂

majba
31. mar 2016

nasej dcerke sa velmi zacali pacit psiky naucila sa havkat 🙂 . odvtedy na vsetky zvieratka havka 🙂 je to jedno ci je to macicka alebo preleti vtacik, vsetko je hav 🙂

wenka25
31. mar 2016

Moja 11 mesacna Nataška objavilo čaro trhania si vlasom a strhavania čiapok z hlavy,je to donekonecna to iste,dam jej čiapku ona si ju da dola hodi na zem a smeje sa....a ked jej ciapku nedam tak si trha vlasy lebo asi ani tie nechce a nepacia sa jej....je cela vypelichana ako zmoknute kurca lebo sem tam sa jej podari nejaky trs vlaskov odšklbnut a teraz vyzera akoby som ju ostrihala štikatkom na nechty ☹ 🙂 😉 aj ked pije mlieko a lezi tak si trha vlasy....toto je nas objav poslednej doby 😀

monica9
31. mar 2016

U nas hranie sa po papani s fľaškou a ďalší, že automaticky sa prevráti na bruško a odgrguje..dovtedy sa pýtal na rucky. Výhra by potešila 🙂 naj naj mliecko pre nás..aj starsi, čo ma rok a pol odrastal na profuture, mladší pol roka taktiež 🙂

martinka55
1. apr 2016

Dnešný objav v našom dome: živá lienka. Neviem, ako sa k nám dostala, ale moje dieťa ju sústredene pozorovalo niekoľko minút a musela som ju neustále sledovať aj ja, aby ju nespapalo 🙂

martina374
1. apr 2016

Tak mi objavujeme každý deň niečo. Napr. naposledy keď sa malá obšmietala okolo kuchynskej linky, podarilo sa jej otvoriť veľkú zásuvku. Keď ju s radosťou otvorila tak zistila, že tam je kopec nových hračiek (kuchynské náradie) 🙂 a tak začala vyťahovať jednu vec po druhej a hrať sa s nimi. 🙂

dobromila1111
1. apr 2016

U nas bola poslednym objavom otocka. Stvormesacny dribec prekvapil,ked zrazu fuk a bol z chrbatika na brusku. Ozaj to zaskocilo aj jeho samotneho :D