Vaše skúsenosti s Bupi - Cool&Pretty a Sport&Fun

konik_testuje
18. jún 2019
Tentokrát sme mysleli aj na väčšie deti a spolu s 10 mamičkami a ich veľkáčmi sme testovali sprchové gély od Bupi pod značkami Cool&Pretty a Sport&Fun, v ktorých sa nájde každý školák.

Deti nám rastú pred očami a z malých drobcov sa stávajú veľkí školáci. Obľúbená značka detskej kozmetiky Bupi však rastie spolu s nimi. Bupi žabka rozšírila svoj okruh kamarátov a pre veľkáčov vymyslela sprchové gély, ktoré potešia každého školáka. Či už to toho vášho školáka tiahne skôr k športu alebo k umeniu, určite si nájde to svoje. Podporte jeho talent, začať môžete pokojne aj doma pod sprchou 😉Pre všetky talentované a okúzľujúce dievčatá prinášame 2 sprchové gély s vôňami „ovocná bomba“ a „kúzlo kvetov“, ktoré vytvoria pri umývaní bohatú, neodolateľne voňavú penu. Po sprchovaní zostane pokožka krásne jemná, svieža a voňavá.Na všetkých správnych chalanov a malých športovcov čakajú 2 produkty, ktoré sú spojením šampónu a sprchového gélu 2 v 1, s vôňami „ľadová sprcha“ a „svieža energia“. Pri umývaní vytvoria osviežujúcu penu, ktorá chlapcov dobije energiou na ďalšie športové výkony.Mení sa cieľová skupina produktov, čo však ostáva, je záruka kvality značky Bupi. Sprchové gély od Bupi Cool&Pretty a Sport&Fun neobsahujú parabény, ani parafín a spĺňajú najprísnejšie dermatologické kritériá, rovnako ako známa a overená kozmetika Bupi BABY. Doprajte svojmu šikovnému školákovi bezpečnú, no zároveň cool kozmetiku, ktorá je ako stvorená pre všetkých športových či umeleckých nadšencov. Podporte v nich chuť športovať, tvoriť, spievať či tancovať 🙂

---

Viac o Bupi sa dozviete na: http://www.bupi.sk/

---

Kozmetiku Bupi KIDS je kozmetika sme otestovali spolu s 10 škôlkarmi a ich mamičkami: https://i.modrykonik.sk/2Jx4E3f

Najobľúbenejšia detská kozmetika prešla testom. Recenzie mamičiek si môžete prečítať tu: https://i.modrykonik.sk/recenzie_bupi1

Bupi žabka sa na koníka vrátila. Recenzie a dojmy mamičiek si môžete prečítať tu: https://i.modrykonik.sk/recenzie_bupi_kids

Značka Bupi myslí aj na mamičky a vytvorila pre ne jemnú kozmetiku na každodennú starostlivosť. Testerky pre vás napísali recenzie a tu si ich môžete prečítať: https://i.modrykonik.sk/recenzie_bupi_mami
sotka
19. jún 2019
Vysoko odborné testovanie Bupi sprcháčov pre veľkáčov
Abstrakt:
Tento článok pojednáva o našom testovaní novej rady sprchových gélov (sprcháčov) pre väčšie deti (veľkáčov) od Bupi. Boli otestované štyri rôzne druhy v dievčenskej aj chlapčenskej verzii. Okrem veľkáčov (dievča Lili, vek 7 rokov) boli testované aj na malých deťoch (malkáč, chlapec Marko, vek takmer 2 roky).
Grafický abstrakt:
Podmienky testovania:
Domáce podmienky.
Použité testovacie osoby:
Lili (vlastné meno Lea, vek 7 rokov, prváčka)
Marko (vek 1 rok a 9 mesiacov, jasličkár)
Výsledky a diskusia:
V každej domácnosti je sprchový gél nevyhnutná súčasť kúpeľne. U nás to nie je inak, a napriek tomu že na každé sviatky sa v domácnosti nahromadí množstvo sprcháčov, platí pravidlo že sprcháčov nie je nikdy dosť. Ocenili sme preto testovanie novej rady sprcháčov od Bupi.
Mama + 2x dieťa + 4x sprcháč = testovanie Bupi
Schéma 1: Podmienky testovania
Jedného dňa nám kuriér doniesol balíček na testovanie kozmetiky Bupi pre veľkáčov. Po otvorení balíka sme hneď prišli na to, že testovať bude nielen veľkáčka Lili ale aj malkáč Marko, pretože v balíčku boli dva sprcháče pre dievčatá a dva pre chlapcov.
Prvé dojmy.
Človeka poteší moderný dizajn, na Bupi netradičný look. Žiadna žabka, škoda, aspoň malinkú mohli niekde dať. Lili je prváčka a už sa necíti byť dieťaťom, skôr malou slečnou, a pre tie to je naozaj pútavé balenie. U Marka veľký úspech zožal zelený sprcháč, pretože piští pri pohľade na každý dopravný prostriedok. V tomto prípade (malkáčov) by viac zaujalo len auto alebo traktor. Lili pukala bublinkový papier počas celého testovania.
Takí sme boli nadšení, že text na druhej strane sme si všimli až na 5. deň testovania. Ja síce stále čítam zloženie, ale nič iné okrem neho malými písmenkami nie. Tak návod na použitie myslím zvládam. Lili sa páčilo že keď použije oba je aj COOL aj IN. A ešte aj PRETTY, ako inak, to je ona vždy.
Najskôr sme všetky poovoniavali, samozrejme sme si z nich povytláčali aj do nosov, ja neviem či to vôbec ide bez toho. Mne aj Lili sa najviac páči vôňa zeleného sprcháča, tá je taká fakt veľkáčska mužská. Vlastne z celej štvorice je za mňa zelený "top" a určite ho ešte kúpim. Modrý je taký obyčajný, mňa nezaujal. Z dievčenských sme sa opäť zhodli na kvetinovom fialovom. Lili rada používala aj oranžový, ten mne vonia až príliš tropicky, veľmi sladko. Jej to bolo jedno, siahla raz po jednom raz po druhom, obľúbila si obe vône. Takmer vždy si vo vani popri sprchovaní spievala a robila morskú pannu kombinovanú s akvabelou, takmer sa to dá nazvať športom.
Čo by som na nich ja ale zmenila je hustota, mne pripadajú všetky redšie oproti ostatným sprcháčom. Rýchlo sa mi poroztekali kým som ponaháňala deti po vani. Oceňujem že sprcháče majú uzáver, ktorý malkáči neotvoria jednoducho, ani zubami. Marko sa snažil, snažil a snažil a chvalabohu odolali. Ožužlal ich z každej strany a nepovolili.
Prvý deň bol masaker, všetky sme poskúšali krížom krážom. Potom sme postupne testovali a užívali si vône po jednom. Keďže boli horúčavy 30-35 °C, tak bola sprcha 2x denne + malkáč sa pravidelne zašpinil jedlom, pretože sa učí jesť sám.
Často sme ich použili ako penu do kúpeľa, urobili celkom super penu. Tá ale skoro opadla, však čo by sme čakali sú to sprcháče a nie peny. Bežné detské šantenie s penou ale prežili, takže by som ich nazvala penivé. Oceňujem že sú priezračné a nie silno farbené, deti sa síce tešia farebnej vode, ale v podstate "načo".
Záver:
Testované produkty sa výborne osvedčili v oboch prípadoch, pre malkáčov aj veľkáčov, ženské aj mužské pohlavie.
Z dievčenských sprcháčov sa na základe obľúbenosti ženskej časti domácnosti víťazom stáva: Fialový!
Víťazným z chlapčenských sprcháčov a taktiež celkovým víťazom nášho testu sa stáva: Zelený! Ten proste žerieme všetci....
Výhody:
- výborné vône, najlepšie voňajúci zelený sprcháč
- príťažlivý dizajn
- priezračné, slabšie zafarbenie
- penivé, vhodné ako pena do kúpeľa
- žužlateľné balenie, relatívne bezpečné pre malkáčov (upozornenie: neskúšať bez dozoru dospelého! neotestované väčšie množstvo cyklov otvorenia a zatvorenia a možná únava materiálu)
Nevýhody:
- nízka hustota, vysoká roztekavosť (optimisti by to nazvali výbornou roztierateľnosťou a ocenili by malé množstvo pridaných zahusťovadiel)
- chýbajúca Bupi žabka na balení (ako fakt Bupi bez žabky....)
Poďakovanie:
Za finančnú pomoc a poskytnutie sprcháčov na testovanie ďakujeme Modrému koníkovi a firme Bupi. Bez nich by testovanie nebolo možné.
A ešte VSS, za vodu. Studenú a hlavne teplú.
A nakoniec mame rodiny (jéj, to mne), za poskytnutie detí na testovanie, za uterák, a hlavne za pevné nervy
(a áno, po večeroch som im tie sprcháče kradla a testovala sama)
Supporting info:
#test_bupi5
#recenzia
rejoice
21. jún 2019
Testovala som sprchové gély od Bupi pre väčšie deti.
V prvom rade ďakujem @konik_testuje za túto skúsenosť.
Kuriér mi doručil štyri sprchové gély od Bupi pod značkami Cool&Pretty a Cool&Fun, v ktorých sa nájde každý školák.
Sprchové gély pre dievčatá testovala moja 9 ročná dcérka Marianna. Rada hrá na klavír, spieva v zbore, miluje pohyb, či už tanec, rada sa bicykluje a korčuľuje. Testovala sprchové gély pre dievčatá :

- fialový ,, Kúzlo kvetov''
-oranžový ,, Ovocná bomba''
Fialová je jej obľúbená farba a aj vôňa kvetov jej voňala viac. 🌺💮🏵️🌹🌼 Zároveň tento sprchový gél podporuje detské umelecké talenty - Dáš to!
Sprchový gél Kúzlo kvetov je ta správna voľba pre všetky okúzľujúce dievčatá.
Oranžový Ovocná bomba je zas hrdý partner Smiem prosiť? Tanečná škola Mirky Kosorínovej. Sprchový gél ovocná bomba je ta správna voľba pre všetky talentované dievčatá. Oba dievčenské sprchové gély jemne penily, aj vôňa bola jemná prispôsobená pre mladé dievčatá, ktoré práve objavujú svoju prvú kozmetiku. Páčil sa jej okrem iného aj moderný dizajn obalu.
Sprchové gély pre chlapcov testoval môj 14 ročný synovec Miro. Miro hrá futbal a reprezentuje školu v rôznych športových sútažiach. Takže pohybových aktivít má tiež dosť. Tešil sa z gélov lebo nemusí používať šampón od mamy a sprchový gél pre pánov. Teraz to má 2v1 a vo veľmi peknom obale a super vôňach pre mladých chalanov.
Sprchové gély pre chlapcov sú 2v1, čiže sa môže použiť aj ako sprchový gél a šampón, je to super praktické.
Zelený sprcháč - Svieža energia je hrdý partner Detská tour Petra Sagana. Sprcháč a šampón svieža energia je ta správna voľba pre všetkých COOL chalanov.
Modrý sprcháč - Ľadová sprcha podporuje Detské športové nádeje Góóól! Sprcháč a šampón Ľadová sprcha je super voľba pre všetkých správnych chalanov.
Sprchové gély majú obsah 200ml, v meste máme dve drogérie a našla som ho iba v jednej, hoci Bupi výrobky majú v oboch drogeriach. Myslím že pomer kvalita-obsah-a momentálne akciová cena je supeeer! Nakoniec som skúsila aj ja a pribalili sme si ho s dcérkou aj na víkendový wellnes, takže naše testovanie pokračuje.

Vyskúšajte 😉
zuzanockamt
22. jún 2019
#test_bupi5

#recenzia

Do testovaní na MK som sa nezapájala, no keď som si prečítala možnosť testovať sprchové gély pre staršie deti, tak som si povedala, že to skúsime. A vyšlo to!

Po oznámení, že som bola vybratá do testovania, som netrpezlivo očakávala kuriéra. Ale netrpezlivejší bol asi môj syn 😂.

Balíček sme rozbalili a hneď sme obzerali jeho obsah. Boli tam štyri sprcháče - dva dievčenské (fialový a oranžový) a dva chlapčenské (modrý a zelený).

Testovanie sme začali modrým s obrázkom hokejistu. Má príjemnú "chlapskú vôňu" typickú pre pánsku kozmetiku, no nie je až taká výrazná, takže akurát sa hodí pre malých chlapcov.

Ďalší pán na testovanie bol zelený gél. Ten má sviežu citrónovo-limetkovú vôňu a stal sa synovým obľúbeným, aj keď vôňa je sladšia ako pri iných citrónových géloch.

Keďže ostatné dva sprcháče boli dievčenské, testovala som aj ja. Viac ma oslovil fialový gél s kvetinovou vôňou.

Ďakujem Modrému koníkovi a Bupi za túto možnosť.

Keď to zhrnieme, tak prevláda u nás spokojnosť, aj keď mne trochu vadí cukríková sladkà vôňa pri všetkých géloch, no je to produkt určený pre mladšie deti, takže je to žiaduce. A ešte oceňujem praktické ploché balenie, ktoré sa pekne zmestí do kozmetickej tašky na cesty.

Vyskúšajte aj vy!
maminka89
24. jún 2019
Bupi si Vás kúpi 🙂
#test_bupi5 #recenzia

Milé mamičky, oteckovia aj detičky. Máme za sebou týždeň testovania nových sprchových gélov od firmy Bupi. Poviem Vám, bol to zaujimavý týždeň. Najväčší problém - mali sme trojdňovú odstávku teplej vody, to sa potom tažko testuje 🙂 No nakoniec sme to zvládli.

Takže poďme na to - začnime so sprcháčmi Sport & Fun 🙂

Chlapci 7 a 4 ročný skúšali na striedačku oba sprchové gély. Pri týchto géloch je veľká výhoda, že sú 2v1 čiže možem chlapcov umývať od hlavy po päty s jedným gélom 🙂 U najmenšieho mal najväčší úspech zelený sprchový gél s citrusovou vôňou, nakoľko mu tá vôňa pripomínala bublifuk 🙂

Slečna si vyskúšala oba gély a s oboma bola spokojná, oba majú krásnu vôňu.

Pri všetkých 4 géloch sme boli spokojní, počas testovania sme nepoužívali iné telové prípravky a napriek tomu že sme nepoužívali krém ani nič ine, neobjavila sa ani suchá pokožka ani svrbenie s čím zvykneme mať problém hlavne v zimných mesiacoch a musíme sa poctivo mastiť. Bohužiaľ u staršieho syna sa počas testovania objavili malilinkaté vyrážky, no vzhladom na vysoké teploty nemožem 100% určiť, či to bolo spôsobené kozmetikov alebo išlo o potničky. Nakoľko aj po skončení testovania používame naďalej tieto sprchové gély, prikláňam sa k potničkám, kedže už sa nič neobjavilo.

Za nás 100% spokojnosť s výrobkami Bupi a môžeme len ďalej odporúčať 🙂
rischina
24. jún 2019
Sport & Fun, Cool & Pretty


Keď sme pred pár dňami dostali balík so sprchovými gélmi Bupi, povedala som si super, práve včas. Potom nám vypli teplú vodu a to až také super nebolo. Našťastie k nám zavítalo krásne tropické počasie a všetko zapadlo ako má.

Horúce počasie a aktivita mojich detí zabezpečili, že sme testovali denne a niekoľkokrát denne. Škola, úlohy, príprava na koncoročné testy, krúžky, kúpalisko... Pomedzi to mobil, nové videá na YouTube, natočiť vlastné video a zahrať Fornite s kamarátmi z celého sveta... Verte mi, sprchový gél som potrebovala aj ja.Moje deti sú úplne, ale že úplne rozdielne a presne takto sa postavili k testovaniu. Kiril, náš 10ročný puberťák povedal k testovaniu až jednu vetu: "Však čo, gél ako gél, v pohode. Čo na tom má byť?" Ok, však nič, kým si sa nevysypal vyrážkami, je to v pohode. (poznámka. Nevysypal, ani kožný ekzém sa neukázal, s čím má inokedy problém).Kiara je iný level, to je 8ročná Morská panna a tá okomentovala všetko. Najviac sa páčila kvetinová vôňa fialového gélu. Najzaujímavejší dizajn má zelený, lebo je tam bicykel a spomenutý Peter Sagan, wow.

Potom prišla záťažová skúška, koľko peny to dá. Pena do kúpeľa to síce nie je, ale bubliny lietali. To je dôležité, aby sa z peny dali robiť bubliny!Spoločne sme sa zhodli, že na typické neutrálne vyjadrenie chlapa, my baby môžme dať pozitívne hodnotenie.Obal pútavý, hneď je jasné, pre koho je výrobok určený. Vôňa príjemná, za nás zelený citrón úplne top, taktiež kvetinová vôňa fialového gélu. Chlapčenské sú 2v1 aj ako šampón, pre lenivého chlapa ideál, lupiny ani vyrážky sa nevyskytli. S čistým svedomím môžem napísať, že môžte vyhodiť pár eúr (naozaj neviem, čo stojí) a otestovať tiež. 👍✔️

#test_bupi5 #recenzia
milasssku
24. jún 2019
Testovanie Bupi - Cool&Pretty a Sport&Fun
#test_bupi5 #recenzia

10.6 zazvonil kuriér a doniesol nám škatuľku na testovanie. Stále som bola v tom že dostaneme 2 sprchové gély pre dievčatá , keďže pri zapojení do sútaže o testovanie som spomenula že mám len baby a myslela som že práve pre to nás vybrali. Bola som veľmi milo prekvapená keď som otvorila 📦 a v ňom boli všetky 4 spcháče z radu Bupi - Cool&Pretty a Sport&Fun.


Veľmi sme sa tešili na večer kedy začneme testovať. Mojim obetným baránkom bola najmladšia dcéra Agátka. Staršie puberťačky sa nám nedávno začali zamykať v kúpeľke 🙄

Začali sme testovať dievčenské spcháče, fialový a oranžový. Zdali sa mi veľmi aromatické, no keď sme ich naniesli na telíčko, vôňa sa zmenila na úplne jemnučku.

Ja osobne som skôr za spcháče typu Nivea, Dove a Babylove ktoré majú jemne vône, no Bubi ma ohromne prekvapilo.

Neskôr sme začali testovať aj chlapčenské spcháče,modrý a zelený ktoré na obale uvádzajú že je to šampón a sprchač v jednom. Riskla som ich dať aj na vlásky a umyť malú celým sprcháčom od hlavy po päty.


Bola som fakt prekvapená aké mala vlásky super po ňom.

Podarilo sa mi prepašovať do kúpeľky strednej dcéry a skúsila som jej dat chlapčenský 2v1 na jej husté po zadok dlhé vlasy. Baby poviem vám, fakt super.

Keďže používame aj balzám, naozaj som nevidela rozdiel medzi týmto šampónom a hoci akým iným (používame Avon, Balea, Naturebox). Všimla som si po sprchovaní najstaršej dcéry ze bol sprchač od vody, tak po opýtani ako sa jej páčil povedala ze krásne vonia (toť recenzia od puberty).


Skúsim to zhrnúť:

krásne silné vône ktoré sa po zmiešaní s vodou premenia na jemné. Dievčenské spcháče sa mi zdajú jemnejšie aj čo sa týka penenia. Chlapčenské riadne penia. Super je obal ktorý je vlastne "hore nohami", tým pádom sa vytlačí všetok gél do poslednej kvapky. Pani učiteľka pochválila strednú dcéru že jej krásne voňajú vlásky (s čím máme veľký problém, keďže Tamarka je guľka a dosť sa potí tak vlasy nám viac ako od večera do rána nevoňajú).Dievčata sa nesťažovali na svrbenie ani nič podobné.

Testovala som už viacero výrobkov, vždy som našla aj negatíva no v tomto prípade som 100% spokojná so všetkým 😉
erika0802
26. jún 2019
Modrý koník - Stránka pre mamičky a budúce mamičky

erika0802
26. jún 2019
12
Bupi s nami prežil týždeň 🙂
#test_bupi5 #recenziaKeď som sa zapájala do testovania tajne som dúfala , že raz by sme mohli aj my niečo skúsiť otestovať .Šťastie stálo pri nás a mali sme možnosť vyskúšať Bupi kozmetiku aj my.Teda skôr deti ale priznám sa neraz sa stalo ,že som neodolala ani ja a boli sme nadmieru všetci spokojní.Prvý odskúšal produkty Bupi náš najmladší člen našej rodinky, náš 4r Adamko.Keďže nemá rád veľa peny na tele tak tieto dva produkty SVIEŽA ENERGIA a ĽADOVÁ SPRCHA sú v tomto nazaj Top. Sú husté čo je super ,netreba veľa sprchového gélu dávať a zanechávaju pokožku tela príjemne prevoňanú , nie otravne veľa ako býva u väčšine detských produktov , nie je pokožka vysušená, čím robí tieto sprchové gély výnimočnými .Veľkým plus je, že sprchové gély su 2v1 aj na vlásky aj na telo...Tieto dva produkty pre chlapcov určite môžeme s radosťou odporučiť .Ďalej testovali produkty Bupi aj naše dve dievčatá 9r Deniska a 7r Nelka. Ako prvé ich zaujímala vôňa, klasika šak sú to baby. Vôňa sa im páčila hneď si podelili ktorý sprchový bude patriť ktorej.

Deniska si vybrala OVOCNÚ BOMBU ,ktorá je v oranžovom obale. Na prvé ovoňanie nebola vôňa veľmi zaujímava ,ale už po nanesení sa príjemne prejavila a nebolo to nič odpudzujúce ale príjemne jemné osvieženie .Tak ako pri chlapčenských sprchových géloch aj tento je hustý ,čiže netreba veľa nanášať a príjemne pokožku prevonia ,veľmi nepení a zároveň taktiež nevysúša.Nelka si vybrala zasa KÚZLO KVETOV ,sprchový gél ktorý je vo fialovom obale.Čakali sme vôňu veľmi silnú ale zasa to bolo tak ako u Denisky, že vôňa sa hneď neprejavila. Až po nanesení to bola príjemna vôňa , nič rušivé . Sprchový gél je hustý netreba veľa dávať stačí naozaj máličko a pokožku zanechá jemnú, prevoňanú a nevysušenú.Na záver sa priznám , že dievčenské sprchové gély som na vlastnom tele odskúšala aj ja a ostala som milo prekvapená. Mňa viac zaujal fialový sprchový ,čo je KÚZLO KVETOV ale obidva sú naozaj super . Naša rodinka si Bupi sprchové gély veľmi obľúbila a s radosťou ich odporučíme aj rodine aj priateľom.Verím , že keď sa nám minú tak ich nájdeme aj v našej drogérii.

Ďakujeme ,že sme mohli byť súčasťou testu Bupi 🙂
firstbaby
1. júl 2019
Naše testovanie s detskou kozmetikou Bupi
#recenzia

#test_bupi5

Po nejakom čase sa znova na mňa/nás usmialo šťastie. Tentokrát veľká radosť hlavne pre naše dievčatá, nadšenkyne športu. Balíček obsahoval 4 sprchové gély, dva skôr pre chalanov a 2 vyslovene pre mladé športovkyne. Boli pekne farebne odlíšené a naša 7-ročná išla skôr po farbe a volila fialový a staršia potrebovala na plávanie kombináciu sprchového gélu a šampónu. 2 v 1 boli síce určené len pre chalanov, avšak zelený obal a jeho obsah bol neutrálny a ona si zvolila práve ten.

Oranžový si nechali doma, ktorý im vôňou pripomínal briskyňu. Konzistencia bola príjemne krémová, vône boli tak akurát, nič prehnané. Po osprchovaní zeleným 2 v 1 mi dcéra hovorila, že sa cíti sviežo a veľmi dobre sa zmýval z tela. To bolo pre mňa aj veľmi podstatné, keďže jej pokožka je vo vode dosť namáhaná. Pokožka zostávala príjemne hydratovaná.

Náš malý "prostredník" sa veľmi rada kúpe a "voňavkuje" už od malička a tak nečudo, že po týždni bolo z tuby polovica fuč 😉 Fialová je pre ňu jej obľúbená farba a pripomínal jej lúku kvetov. Krásne po ňom voňala a jej pokožka bola vláčna na dotyk.

Testovanie s Bupi si dievčatá veľmi uživali a keďže s touto kozmetikou máme len dobre skúsenosti, som veľmi rada, že svoju kozmetiku majú už aj malé slečny a chalani.Obaly sú pekne farebne spracované, pútavé pre detské oko a ich obsah zodpovedá požiadavkám dnešnej mládeže. Z našej strany veľká spokojnosť a kozmetiku Bupi budeme vrele doporučovať aj naďalej. 😊
firstbaby
1. júl 2019
mamicka3000
1. júl 2019
Nádherné a voňavé sprchové gély.

Keď som sa zapojila do testovania sprchovych gelov Bupi ani vo sne by ma nenapadlo ze mozem byt vybrata.Velmi ma potesil kurier ked mi daval balicek do ruk.Hned doma som ho otvarala a tesila sa ako male dieta ked dostane hracku. Hlavne som sa tesila na chlapcensku verziu gelov.Kedze mam 3 chalanov.Radi hravaju futbal,basketbal i florbal.Stredneho syna hned zaujal obal.Vzal do ruk zeleny a utekal do sprchy.Starsi si hned uchmatol modry.Mna prekvapila velmi milo svieza vona,dokonca som ju citila aj na druhy den v kupelni.Nadherna.Oba chlapcenske vonali rovnako ale zato krasne.Aj ked nemam doma dievcatka tak som sa podujala vyskusat ja dievcenske.Rada sa kupem tak som si ich priliala do vody a musim skonstatovat ze som mala bohatu kvetinovu penu.Takze ako rodina sme skonstatovali ze gely nas zaujali aj na vyzor aj penou a vonou.Uvitali by sme este sprchovy gel s obrazkom futbalistu.Dakujeme za moznost testovania.
adamnela
2. júl 2019
Moja recenzia na krásne voňavé sprcháče BUPI.
Tak mám doma 3 ratolesti, keďže najstarší má už pomaly 13 rokov, ten sa už detskými umývať nechce, tým pádom neskúšal ani jeden. Ževraj je to trápne 😀😀
Dcéra ktorá má 10 rokov pochvaľuje voňavé sprcháče. Viac ju oslovil fialový, ale ružový sa jej páči samozrejme tiež.
najväčšiu radosť z nich má náš najmladší, ktorý ma 4 roky. ten strieda každý deň druhý a samozrejme chce všetky, teda aj dievčenské. Ale najviac ho oslovil zelený citrusový. Na modrý hovorí, že vonia ako chlapský 😀
U nás sú veľmi obľúbené a najmä preto, že veľmi dobre penia. Voňajú tiež krásne, ale nevydržia na tele voňať dlho. Akonáhle sa vyjde zo sprchy, utrie sa, po sprcháči ani chýru ani slychu.
A majú aj pútavé obrázky, nemôžem povedať, teda napísať negatívnu recenziu. U nas majú všetky úspech a preto chcem veľmi pekne poďakovať Modrému Koníku, že sme mohli byť tými šťastlivcami, ktorí mohli testovať.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli