Ako mám aktualizovať inzeráty?

beata25
4. mar 2012

neviete ako mám aktualizovať inzeráty od včera mi to nejde

maja367
4. mar 2012

ahoj ved ja som vcera aktualizovala a v pohode... 😒

slnecnica2
4. mar 2012

ahoj aj ja mam podobny problem a neviem co s tym nemozem aktualizovat inzeraty ani nemozem odpisovat zaujemcom a to trva uz tyzden. ak to zistite kde je problem budem vam vdacna ked poradite

beata25
autor
24. mar 2012

mne to tiež neišlo týždeň a už ide mi to

lemge
30. mar 2012

admini mi blokli inzeraty,a uz mi ich aj odblokovali..ked ich ale chcem aktualizovat,nechce ma to pustit dalej..

napise mi tam ˇˇ inzerat nemá vyplnené potrebné údaje. Prosím doplň ich pred samotnou akualizáciou inzerátu.ˇˇnetusim ake udaje odomna ziadaju... 😕 velke pismena som opravila,vykricniky nemam v texte...neviete mi niekto poradit?dakujem...

linduska_
30. mar 2012

Babeny ako to tu mám rozbehnúť aby mi pribúdali zobrazenia na inzeraty a aby mi to predavanie išlo lepšie? som tu nova a predám tu občas nejaku vec, ale chcelo by som to tu viac rozbehnuť... poraďte

koniarova
4. apr 2012

@linduska_ Hlavne si tie fotky otoč. 😉 😉

maruska223
2. jan 2013

Pekne ma stvu s tym aktualizovanim!!! Vsak ak by som ten inzerat uz tu nechcela, tak ho dam sama prec!! preco to takto robia??? Tak som prisla o predaj... riadne blby system!!!!

kristimode
23. mar 2013

To je zasa co za novinku,to mam akoze aktualizovat vysse 1000 inzeratov po jednom?to si myslite ze fakt nemam co robit?nechapem zas tie nove kategorie ,uplne zbytocne a nam to pridava robotu navysse 😠 😠 😠 😠 😠

ivanafialkova
30. mar 2013

Musíte písať ako Vám kážu. A mňa to už nebaví. Zakaždým to doplňať. Asi aká môže tepláková súpravička pre bábo? Jarná, zimná, prechodná??? Veď to je tu ako v polepšovni. Na inej stránke som sa s takýmto doslova sekírovaním nestretla.

argyro
30. mar 2013

uuuf tiež som z toho prehnaneho množstva kategorii nebola nadšená.
@beata25 zrejme preto ti nejdu aktualizovat... musis tam doplnit tie nove vlastnosti, ci je vec vhodna na zimu, jar, leto..
aka vlastnost nas este caka?? fakt by ma zaujimalo, ake percento kupujucich si aj realne vyklika vsetky vlastnosti.. lebo to musi nenormalne zdrziavat..

kristimode
31. mar 2013

@ivanafialkova to je pravda,clovek im plati kazdy mesiac peniaze a este aj mi kazu co mam ako pisat,cisty otras,to sa len tu moze stat,inde take sprostosti nevyzaduju. 😠 😠 😠 😠