• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako zistím, či téma už existuje?

26. júna 2008 
Adminko,prosim ta,ked chcem vytvorit novu otazku vo volnej diskusii,a zistit ci uz nebola vytvorena ako a kde si to mam overit?!Dakujem :slight_smile:
21. jún 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbara, ked sa pozries hore, mas tam Domov, Forum, Bazar, Fotoalbumy. Kliknes na Forum a tam hore mas, ze hladat, tam zadas, klucove slovo, co hladas a ono ti to vyhodi, co naslo. Uz ti raz na toto niekto odpovedal v teme "Otazka"
21. jún 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aha uz som na to prisla,skusala som ale uplne inde.Preto mi to neslo.Dakujem :slight_smile:
21. jún 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barabra a ked to nejde tak ta potom cez google....vecsinu tem najde aj tam :wink:
a este sorrky ze som ta tak "sprdla" v teme nechty.....ale tak cim viac zbytocnych tem tym pomalsi kon..
21. jún 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nie neni si zla,len ma to nahnevalo ,lebo som to skusala a neslo mi to -najst clanky,ktore tu uz boli.Ale uz som na to prisla tak co mi napadne tak si to najprv preverim. :slight_smile:
21. jún 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus to ozaj preverit a da sa to aj cez google :slight_smile: apson mne to aj tak vyjde niekedy
21. jún 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo tu uz niekedy pisane co znamenaju smajlikovia??????????velakrat sa s babami zamyslame nad tym,ktory co znamena....napr...tento :astonished: niekto tvrdi ze sa krici,ini,ze sa bozkava :sweat_smile: :sweat_smile:
:zipper_mouth: tento som si myslela,ze je pusa,ale zevraj to su "usta pod zamkom zamknute"
21. jún 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba to ti neporadim neviem najst takuto temu momentalne...skus oslovit IPckou adminky mozno ti poradia..
21. jún 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hadam si to tu precitaju,nebudem ich otravovat cez ip ked to nie je nic v podstate dolezite a bolo by vhodne aby si aj ostatne babenky mali moznost precitat co ktory smajlo znamena...dikdik :grinning:
21. jún 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba poslem ti IPkou strankou kde je smajlikov pozehnane ...dufam ze tam najdes vyznam niektorych
21. jún 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze barabra1 ste uz vidim odpovedali (ale mozes mi napisat aj IP a ja hned ako tu budem Ti mozem vyhladat co hladas, resp to napisat do temy Zmenovnik tem)
a bubba, bavila som sa z Bobom a bohuzial ani my nemame jedn oznacne odpovede ze co ktory smailik znamena tak aj nadalej sa zamyslajte :wink: a mozete ich pouzivat tak ako uznate za vhodne Vy :wink:
21. jún 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Co je to ten IP.
22. jún 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Osobna posta.
22. jún 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :wink:
22. jún 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, k u smajlikom: ak si date na googli heslo "emotikony" najdete aj vysvetlenie co ktory smajlik znamena. a tusim sa tu niekto dozadoval grcka, aj ten je tam :grinning: .
26. jún 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok