Ako zistím, či téma už existuje?

barabra1
21. jún 2008

Adminko,prosim ta,ked chcem vytvorit novu otazku vo volnej diskusii,a zistit ci uz nebola vytvorena ako a kde si to mam overit?!Dakujem 🙂

sharlotta
21. jún 2008

Barbara, ked sa pozries hore, mas tam Domov, Forum, Bazar, Fotoalbumy. Kliknes na Forum a tam hore mas, ze hladat, tam zadas, klucove slovo, co hladas a ono ti to vyhodi, co naslo. Uz ti raz na toto niekto odpovedal v teme "Otazka"

barabra1
autor
21. jún 2008

Aha uz som na to prisla,skusala som ale uplne inde.Preto mi to neslo.Dakujem 🙂

malaskoricka
21. jún 2008

barabra a ked to nejde tak ta potom cez google....vecsinu tem najde aj tam 😉
a este sorrky ze som ta tak "sprdla" v teme nechty.....ale tak cim viac zbytocnych tem tym pomalsi kon..

malaskoricka
21. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a musim aj tu byt "zla" ....odpoved najdes tu 🙂

barabra1
autor
21. jún 2008

Nie neni si zla,len ma to nahnevalo ,lebo som to skusala a neslo mi to -najst clanky,ktore tu uz boli.Ale uz som na to prisla tak co mi napadne tak si to najprv preverim. 🙂

malaskoricka
21. jún 2008

skus to ozaj preverit a da sa to aj cez google 🙂 apson mne to aj tak vyjde niekedy

bubba
21. jún 2008

bolo tu uz niekedy pisane co znamenaju smajlikovia??????????velakrat sa s babami zamyslame nad tym,ktory co znamena....napr...tento 😲 niekto tvrdi ze sa krici,ini,ze sa bozkava 😅 😅
🤐 tento som si myslela,ze je pusa,ale zevraj to su "usta pod zamkom zamknute"

malaskoricka
21. jún 2008

bubba to ti neporadim neviem najst takuto temu momentalne...skus oslovit IPckou adminky mozno ti poradia..

bubba
21. jún 2008

sak hadam si to tu precitaju,nebudem ich otravovat cez ip ked to nie je nic v podstate dolezite a bolo by vhodne aby si aj ostatne babenky mali moznost precitat co ktory smajlo znamena...dikdik 😀

malaskoricka
21. jún 2008

buba poslem ti IPkou strankou kde je smajlikov pozehnane ...dufam ze tam najdes vyznam niektorych

zuz11
21. jún 2008

takze barabra1 ste uz vidim odpovedali (ale mozes mi napisat aj IP a ja hned ako tu budem Ti mozem vyhladat co hladas, resp to napisat do temy Zmenovnik tem)
a bubba, bavila som sa z Bobom a bohuzial ani my nemame jedn oznacne odpovede ze co ktory smailik znamena tak aj nadalej sa zamyslajte 😉 a mozete ich pouzivat tak ako uznate za vhodne Vy 😉

barabra1
autor
22. jún 2008

Co je to ten IP.

nsoci
22. jún 2008

Osobna posta.

barabra1
autor
22. jún 2008

🙂 😉

kiwuska
26. jún 2008

caute, k u smajlikom: ak si date na googli heslo "emotikony" najdete aj vysvetlenie co ktory smajlik znamena. a tusim sa tu niekto dozadoval grcka, aj ten je tam 😀 .

jozefmix
13. apr 2020

je to celkom zložité si myslím