Albumy a témy o "Miss mamička, bábätko alebo Mr. otecko"

anaxamon
9. jan 2008

Ahojte,

po dohode so vsetkymi adminmi sme dospeli k rozhodnutiu, ze nebudeme akceptovat sutaze akehokolvek razu, ktore sa nam tu zacali mnozit.

Ak najdeme nejaku podobnu sutaz, album bude zmazany a zakladatelka upozornena prostrednictvom IP.

alcatko.j
9. jan 2008

hmm, blbeee 😔 a proc?

kamik
9. jan 2008

jééé taky by mě zajímalo proč? 😒

melory
9. jan 2008

suhlasim

alcatko.j
9. jan 2008

no, v podstate to neni tak, ze bych nesouhlasila, je mi to jedno, ale spis me zajima PROC....co je na tom tak strasneho, mnebo v cem to vadi...

emjee
9. jan 2008

dovod: tato stranka nie je o sutaziach, ale o radeni si a podrzani sa navzajom v situaciach beznych aj menej beznych, sutaze krasy a oblubenosti by urobili viac skody ako uzitku, vzdy sa niekto bude citit ukrivdeny, a moze sa to aj nevhodne zvrtnut (vid problem gratulacii v svadobnych albumoch)

zirafka105
9. jan 2008

dalsi vec je ta, ze napriklad pri podzimni soutezi babyportalu tu najednou vzniklo neco kolem 10 temat, do kterych porad nekdo neco psal, aby se tema udrzelo nahore... a jina temata pak temer "nemela sanci" na nalezeni 😉
vim, ze pro nektere z vas to byla prima zabava a otazka cti (konikarky vs. motorkari), ale byla i spousta uzivatelek, kterym to hodne vadilo...

nikka.vo
9. jan 2008

Chápu vás adminy, je pravda že se s těmahle tématama rozrhl pytel ( omlouvám se, že jsem to rozpoutala 😔 ) ale nechápu, že to nějaké holky tady tolik rozčilovalo, nebo jim to vadilo 🙄 🙄 🙄 ... o co jako jde 😕 , když tu bylo jedno téma k tomu určený. 😒 😔

No nic 😝

kyri
9. jan 2008

soutěžení taky není zrovna moje kafe, ale nic špatnýho na tom nevidim... 😕
a tak na takový diskuse nechodim a ani mi nevadí, že existujou - a co jsem chtěla, tak jsem vždycky našla a ani jsem si nevšimla, že jich tu bylo "tolik"...

alcatko.j
9. jan 2008

No..priznavam, ze jak pise Nika, roztrhl se tu pytel s podobnymi tematy, to je pravda, uznavam, ze to muze nekomu vadit, i kdyz ja osobne to nechapu moc...jako proc a ze by to nekomu vadilo..to je asi o povaze dotycnych osob..no nic no..ja strasne rada pomuzu, kdyz je to v mych silach..pokud se jedna o ty souteze deti(stejne porad tak nejak v podtextu citim, ze mi je prvni tema o Nelusakovi mlcky vycitano), co se tyce Miss maminka apod, s tim souhlasim s adminy 😉

zirafka105
10. jan 2008

Ajco - Nelusaka ti nikdo nevycita 😉 kliiid 🙂

lusia07
4. apr 2008

anaxamon...myslim si ze je zbytocne sa rozculovat a nieco tu zakazovat..a co sa tyka diskusnej temy miss mamicka 2008, nikto nechcel organizovat sutaz cez stranku modry konik a najma nie ak si to tu vyslovene neprajete...my sa len rozpravame a davame si vediet kde by asi tato sutaz mohla bezat...dakujeme za pochopenie 😵

lukin
4. apr 2008

Souhlasím, už tady těch soutěží bylo až moc.

zuzkafuny
4. apr 2008

Mne osobne to vôbec ale vôbec nevadí...