Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

lara0188
26. dec 2012

NEPREBRATÁ DOBIERKA !!!! Scarlett.Rechtorikova, Štúrova 542., Chtelnica 92205 , mail : scarlett.rechtorikova@windowslive.com

lejla77
27. dec 2012

Kocky, pozor na @wiwienka - neodporúčam, absolútne nespolahlivá, naťahuje čas, už 3 týždne mi chodia od nej peniaze za papučky, ktoré som jej poslala po oznámení, že mi peniaze poslala. Cena bola smiešna, tak som to riskla. Veľký pozor, pribúdajú aj negatívne hodnotenia ako u predávajúcej. Nič od nej nekupujte, ani nevymieňajte, vyzerá to tak, že balíka sa nedočkáte.
Ako sa postupuje, aby ostatné maminy neboli oklamané? Mali by ju stopnúť, nie??????

lauritka
27. dec 2012

aj ja mam zlu skusenost s pouzivatelkou @lucka_maximko... uz som davno poslala tovar, vyse troch tyzdnov sa neozvala ani mi nezaplatila-. ☹

cathuskaa
27. dec 2012

@martinjasen dobrý večer ako tak čítam tak nie som jediná ktorá nedávno naletela baby2013 ja som si tiež u nej objednala tovar za 22€ ešte pred Vianocami a nič mi neprišlo...ozvala sa mi ešte jedna mamička ktorá jej poslala 60€...ak budete podávať trestné oznámenie tak sa pripojím....

bzuco
29. dec 2012

@zucih
ešte 16.12. som jej poslala platbu za lyžiarske nohavice - 13€ + poštovné pýtala 1,60 - spolu 14,60€
do dnešného dňa mi nohavice neprišli
ona mi napísala, že to posielal manžel 17.12. (poslala som jej kopiu prevodu, aby mi to do vianoc prišlo) - no poslala to obyčajne 1. triedou, takže nemá doklad
ja bohužiaľ nemám oteplovačky, hoci som poslala poštovné dosť veľké na to, aby to šlo doporučene a čo je druhá vec, nebola som upozornená, že to pôjde obyčajne,s čím by som nesúhlasila....platbu dodnes nevrátila a stále sa vyhovára, že to posielal manžel...to mňa ale nezaujíma 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ja nemám oteplovačky ani €

osemsmerovka
29. dec 2012

@bzuco
@cathuskaa žienky tieto príspevky treba písať do temy Skúsenosti s predavajúcimiy,.,.tú sa píšu len nicky..vid nadpis 😉 🙂

majkafajcikova
29. dec 2012

ahoj mamicky poradte co mam robit.kupila som si cez modry konik korcule pre krstneho syna peniaze som dala priamo na ucet a tak ta pani my povedala ze balik poslala v ten den prvou triedou.cakala som 7dni a balik my vobec neprisiel .ja viem ze boli aj vianoce a posta mala vela roboty ale aj tak stymto som sa este nestretla a ani ta pani sa my zatial neozvala tak este pockam a uvydim ci my daco pride v pondelok ale uz sa zacinam obavat ze stoho nic nebude.dakujem pekne za hocijaku radu 😒 😒 😒

pajinka23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejla77
30. dec 2012

Kocky, pozor pouzivatelka @wiwienka a @evickatimi je ta ista osoba a aj inzeraty tie iste. Podvodnicka a klamarka.

evka2102
30. dec 2012

https://www.modrykonik.sk/shopy/predajca/chromi...
pozor na pro shop chromiakova, zaplatila som hned po objednaní, ona tvrdí, že balík stratila pošta, ale doklad od 35eurového tovaru nemá a peniaze nieje ochotná vrátiť!!!! 🙄 a podotýkam, že aj poštu som platila ja 1.tr doporučene..takže ešte plus 2e

peter0123
30. dec 2012

ahoj, mám zlú skúsenosť s predávajúcim- štefan68 , € dostal na účet a 10 dní sa ani neunúval ozvať, a potom tvrdil že topánky už predali inému, na moje naliehanie poslal peniaze späť až po 2 týždňoch

euro
2. jan 2013

Ahojte mamičky...veľký pozor na pani ktorá vám napíše po anglicky má záujem o tovar väčšinou drahší, ponúkne vám aj vyššiu cenu odkáže vás na mail terezapaul992@gmail.com že tam si dohodnete podmienky. Ide o NIGÉRIJSKÝ PODVOD!!!!!! zadajte si tento mail do googlu a budete sa diviť čo táto organizovaná skupina dokáže☹((((((((( takže ozaj veľky pozor takmer som jej naletela chcela odo mňa kabát a zaslať ho dcere do afriky.... ale prečítajte si to všetko ke´d zadate adresu do toho googlu je to skupina ľudí čo okráda po celom svete najlepšie je že im ide o peniaze ktoré budú dodatočne pýtať tovar ostane vačšinou v afrike lebo adresa neeexistuje a vraj dostať tovar späť je takmer nemožné resp. veľké opletačky☹(

nikus88
3. jan 2013

😢 😢 😢 nespolahliva kupujuca........figuruje ako miskovapetka.....ale mail je https://www.facebook.com/petka.kozmanova?ref=ts .........zistila som, ze figuruje na Babybazar a Modry konik, Bazos............nechava si posielat veci na dobierku a neprevezme to...tak jej to vratim ....tiez si od nej necham poslat na dobierku a neprevezmem jej to....

smejka17
3. jan 2013

Neprevzata dobierka Gitka Bartkovjaková

katica06
3. jan 2013

☹ nespolahlivá kupujúca -luciplychta@post.sk - Lucia Mrekajova, rezervovala si viac vecí, už mesiac neplatí a neraguje na odkazy 😒 😒 😒
😒 kupujúca danik1505 si pred vyše rokom rezervovala tovar, žiadala údaje k platbe, napísala že zajtra posiela peniaze poslala aj adresu, nezaplatila a potom neragovala na odkazy,pre nňa nespolahlivá, tie € už mali od r. 2011 dávno dôjsť

zuzy18
3. jan 2013

P O Z O R .....ivanuska7 .. nespolahliva predavajuca zaslala som jej peniaze na ucet odpisala mi ze peniaze jej prisli a tovar odoslala a bolo to tyzden pred vianocami a do teraz nemam ani tovar ani peniaze a ani odpoved........salvi450- zle opisany tovar .. kupovala som pyzamko a na vrecku je velka diera. taktiez neodpisala ....

ivanuska7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejla77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanuska7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejla77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domenica17
4. jan 2013

neprebrate dobierky (nie vsetci uzivatelia su z tejto stranky), ale pisem to aj sem, aby si ostatni davali pozor a neposielali im na dobierku

1. Zdenka Prekopova, Lesna 1/32, 03401 Ruzomberok
2. Lucia Lackova, Pekarska 32, 97251 Handlova
3. Patricia Horvathova, Mierova 37, 92401 Galanta
4. Jaroslav Kmec, Lomnicka 14, 08005 Presov

uvedenym uzivatelom urcite neodporucam posielat na dobierku, lebo zasielky si neprevzali

zuzy18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanuska7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lara75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lara75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salvi450
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzy18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzy18
5. jan 2013

davidko3.... zle opisany tovar .. kupovala som pyzamko a na vrecku je velka diera. v inzerate to v popise nebolo.... taktiez neodpisala na upozornenu chybu ....