• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

(zamknutá)
23. októbra 2015 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Osobne udaje. ”
9. feb 2013 o 10:22 • depeche7
Veľký pozor na LÍVIA DUPLINSKÁ, KARPATSKÁ 8, 08001 PREŠOV, píše z mailu 77ema77@azet.sk, vypýtala si údaje k platbe, ale samozrejme nić neprišlo, adresu však napísať nezabudla, preto ju dávam sem, veľký pozor.
10. feb 2013 o 13:19  • Odpovedz
@monyi neodporúčam, prejaví o vec záujem, vypýtala si č.ú, potom napíše, že peniaze hneď vloží na účet ešte v ten istý deň, napísala adresu monika haluskova,gen .stefanika 14,060 01 kežmarok. Balíček som jej prichystala a čakala na platbu, no keďže platba nedošla, tak som pani kontaktovala a ona napísala, že to už neberie. Pani si asi myslela, že jej balíček odošlem bez zaplatenia.
11. feb 2013 o 14:32  • Odpovedz
ahojte mamicky chcela by som upozornit na jednu mamicku (smoklik22) dajte si na nu pozor neposlala mi tovar a slubila ze vrati aspon peniaze a nic a to uz bolo 14.12.2012.Mala tam aj fotku a tu si uz aj vymazala nema uz ani jeden inzerat.
11. feb 2013 o 17:02  •  1 dieťa  • Odpovedz
@viktoria12 nepatrí sem ....s darovanými vecami si môže robiť čo chce,patria jej :wink: ...neporušila žiadne pravidlá obchodovania
12. feb 2013 o 10:23  • Odpovedz
@bodka13 už som pisala adminovi nech zrusi moj prisvevok
12. feb 2013 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz
Ahojte.pridavam aj ja na ciernu listinu mamicku pod nickom YVANNE.poslala som jej balik v hodnote 10€ a do dnesneho dna nereaguje na spravy aj ked je aktivna.stalo sa mi prvy krat, ze som balicek poslala skor, ako som v banke skontrolovala platbu.bolo to v obdobi, ked sme mali rodinne problemy.az ked nereagovala na spravu, ci balicek dosiel v poriadku, v tedy som si to uvedomila.pislal som jej ip a nereaguje.
12. feb 2013 o 17:26  • Odpovedz
neregistrovana pani KAMI s adresou kayla_jane@azet.sk objednala si tovar, napisala ze posiela peniaze a poslala adresu kam jej mam poslat balik (Lenka Tomanova, Vlcie hrdlo 589/63, BA). ked som sa ozvala, ze peniaze stale nedorazilai uz nereagovala ani na mail.
14. feb 2013 o 09:08  • Odpovedz
Neodporúčam renike65@azet.sk - renata havlikova (neregistrovaná/ý), nezodpovedná, neprevzala dobierku, aj keď ju súrne potrebovala, odpísala až po viacerých správach odo mňa a napísala, že nech sa nehnevám, že z rodinných dôvodov. Poučila som sa a už neregistrovaným nič na dobierku neposielam.
14. feb 2013 o 10:21  • Odpovedz
maminku ako kupujucu neodporučam mala zaujem o tovar a po tyzdni čo mala rezervovany tak navrhla o 3 e menej a potom že nema zaujem zuzkachlebova@gmail.sk
14. feb 2013 o 11:16  • Odpovedz
Neodporúčam. Ivana Vyrostkova, IP 95.103.63.241, ivana.vyrostkova@centrum.sk. Napíše, že má záujem a potom sa na žiaden mail neozve. Bolo to síce na inom bazáre ale môžete nadabiť na ňu aj tu.
14. feb 2013 o 22:15  • Odpovedz
Mamičky POZOR na túto osobu. Nick: tomastomasko Adresa: rastislav tancos 283 malcice okres michalovce 07206 Vid aj jej hodnotenie. Nič neposielajte!!!
14. feb 2013 o 22:25  • Odpovedz
NEODPORúčAM !!! :angry: :angry: :angry: mata26011981 martina palinsak ladozska 11 kosice 04012 Neprevzatý rezervovaný tovar 14.12. Mala som jej počkať do 10.1. Peniažky neprišli. Následne napísala 2x, že peniažky posielela a nič. Ked som sa ozvala po nejakom čase, že nechodia bolo mi odpísane: dobry vecer ked asi uz neodpisujem tak si ich neprosim nemam peniazky teraz stala sa smutna vec dakujem pekne ospravldnujem sa.
14. feb 2013 o 22:49  • Odpovedz
Neodporúčam. Katarina Bajzikova, IP 213.151.250.21, potvorka023@azet.sk :angry: Napíše, že má záujem a potom sa na žiaden mail neozve. Bolo to síce na inom bazáre ale môžete nadabiť na ňu aj tu.
14. feb 2013 o 22:54  • Odpovedz
Neodporúčam megova.elena@gmail.com nechá si zarezervovať jedálens.stoličku,zisťujem poštovné ako taký debil,meriam a nakoniec pani ani obra,ani zvuk..... :angry: :angry: :angry: :angry:
15. feb 2013 o 07:38  • Odpovedz
neodporúčam vôbec b-arbor-aazet@.sk................naslubuje hory-doly a potom ani nekomunikuje.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
15. feb 2013 o 07:41  • Odpovedz
Neodporucam hnusne neserioznu predavajucu na proshope pod nickom alalis ,isla som od nej kupit s vaznym zaujmom novu penazenku aj som napisala,ze ju vezmem tak mi napisala potom uz udaje k platbe a za dve hodiny si najdem odkaz ,ze neplatte, uz je predana, tak to je ale riadny podvod a maximalne zavadzanie, takze alalis , NEODPORUCAM :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
15. feb 2013 o 12:11  • Odpovedz
@bea1971 takze beriem spat predavajucu alalis z ciernej listiny,nakolko sa ospravedlnila a vyriesili sme to k obojstrannej spokojnosti :wink:
15. feb 2013 o 18:16  • Odpovedz
ja neodporucam: lenkafurindova. napisala mi ze ma zaujem o nejake veci a spytala sa ci posielam na dobierku, ked som odpisala ze nie tak napisala ok a vybrala si dalsie veci...poslala som jej cislo uctu a pozastavila inzeraty...pani sa vsak 9 dni neozvala a to som jej aj pisala ze ci ma este zaujem alebo nie...ma aj pozitivne hodnotenia zial moja skusenost je negativna...keby aspon dala vediet ze nema zaujem...
15. feb 2013 o 22:05  • Odpovedz
mimina7@gmail.com - MZ (neregistrovaná/ý) dva týždne som jej držala tovar. písala že určite berie. a potom ani obraz ani zvuk :angry:
17. feb 2013 o 11:38  • Odpovedz
Ja neodporúčam predávajúcu pod nickom SUELINS.Pýtala som sa jej ohľadom výmeny,najprv slušne že nechce vymeniť,potom či si chcem kúpiť a na moju odpoveď "nie"mi pridala hodnotenie:zlá komukácia!!!No ma ide vystrieť z nej,nič som od nej nekúpila,nebola som drzá,len som jej normálne odpísala a ona toto.Môžem niekde žiadať vymazanie jej neférového hodnotenia?teraz ma ignoruje a na moju žiadosť o vymazanie nereaguje.
17. feb 2013 o 18:24  •  1 dieťa  • Odpovedz
neodporúčam kupujúcu sandrasuli13@hotmail.com .......................... prosila ma o zaslanie šiat na dobierku, pýtala si x krát ich rozmery a nakoniec zásielku neprevzala s tým ,že čo ak by jej predsa len neboli dobré .................takže poštovné dobierky naspäť ku mne som samozrejme uhradila ja
17. feb 2013 o 20:44  • Odpovedz
Neodporučam žiadnom pripade buki55@centrum.sk dookola piše každy den to iste a nic nezoberie už mi povolili nervy a vynadala som jej.Nemusite jej ani odpisovať zbytočne premarneny čas :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. feb 2013 o 20:30  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
19. feb 2013 o 10:05 • mimikri
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
19. feb 2013 o 10:07 • marka54321
19. feb 2013 o 10:17 • mimikri
19. feb 2013 o 12:38 • marka54321
19. feb 2013 o 18:56 • manuela32
Neodporúčam: johnny0611@azet.sk - jan Barcik (neregistrovaná/ý) - Jan Barcik.ul.1.Maja 898/104 Puchov 02001. Chcel kupit plavky, hned mi to bolo podozrive (damske plavky pre chlapa?). Poslala som c. uctu, no samozrejme, ani obraz ani zvuk.
19. feb 2013 o 21:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.