Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

emmily81
11. jún 2013

podvodníčka NEREGISTROVANÁ ... sandrasuli13@hotmail.com /Sandra Ivanová-Košice/ a ešte nevydarená výmena - ja som poslala kabelku a čakala som tričko od @bungovcik.... žiaľ márne... už aj hnev uhasol, ale píšem, aby ste sa mali na pozore

zanaka
11. jún 2013

chcem zmazať z čiernej listiny scheilllu, Evu Scholtýsiovú, peniaze prišli po stráááááášne dlhej dobe, no konečne prišli..Ďakujem E.S.

monulienka1
12. jún 2013

@kvetinka5555 nechcem s atu motat...ale pani erika ockajakova z hrustina?ak ano tak je tu viac staznosti na nu,treba citat do zadu,viac predavajucich s atu na nu stazuje 😢

piamia
12. jún 2013

@monykam ja som ani nevedela že niečo take je a že možu byt ludia ako vy a take niečo urobit. a akym pravom zverejnujete moje meno zistim si že čo s tym tak budte tak laskava a to vymažte. ešte tak teraz mi napišete smutne

caipirina
13. jún 2013

nespolahlivá neregistrovana......-------adrianasomsedikova@gmail.com ---- zajedná na 2 týzdne tovar , vypýta si vasu adresu domov , cislo uctu , napíse ze posle postou ....neskor ze platbu poslala a 3 týdne napíse ze uz má nakupene inde.....ze to brat nebude...neodporucam !!!

vierush
14. jún 2013

Za nespolahlivú označujem @emuska30. Je v skupine kde si maminy vymieňajú veci kedže na to nemajú. Ponúkala samé značkové veci, ale o to nejde. Pani bola dohodnutá so mnou že naraz pošleme balíčky. Posielala som jej hračky, všetky si vybrala Fisher prace, moje dieťa sa s nimi hralo. Neboli stopercentné a na každej hračke bola upozornená na jej škrabanec alebo pod. Just chcela meniť. Ja som poslala, ona sa neozvala že dostala, neozvala sa ani že môj balík poslala späť ku mne (vraj) a svoj ku mne už neposlala. Zbytočne som stratila na poštovnom a ešte sa do správ aj vyhrážala. Komunikovala cez IP aby nemala zlé hodnotko. 😠

natulinka
14. jún 2013

Milé mamičky a priaznivci modrého koníka,
upozorňujem na uvedenú pani podvodníčku, ktorá Vám nasľubuje, že zašle za tovar peniažky cez poštu a samozrejme nikdy neprídu váš účet : somlady@azet.sk - eva olahova (neregistrovaná/ý) jej adresa Eva Knoppova,c.d.87, 94134 Jasova Takže pozor na podvody 😢

bodka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janozbudy
14. jún 2013

@lenulienka2011 POZOR...IVANA FEDÁKOVÁ ROD. RAISOVÁ TO NEROBÍ PO PRVÝ KRÁT UŽ JU MAJÚ PODCHYTENÚ AJ NA INÝCH SERVROCH S DETSKÝM OBLEČENÍM...JE ROZVEDENÁ A SYNA JEJ VYCHOVÁVA SVOKRA NA VÝCHODE SLOVENSKA V OBCI CEJKOV, SYNA ŠTVE PROTI VLASTNEJ BABKE A JE POD DOHLADOM SUDU V TREBISOVE Z DOVODU TOHO, ZE SYNA JEJ NEZVERILI DO OPATERY...DOVOD JE KAZDEMU ZNAMY...LEN SKODA, ZE KED SA OBJAVI V CEJKOVE, TAK NA NU LUDIA NEPOSLU POLICAJTOV...VŠADE KDE SA VYSKYTLA ZMIZLI VECI ALEBO PENIAZE, VŠADE KDE SA OBJAVÍ MIZNÚ VECI...PREDSTAVUJE SA I AKO PSYCHOLOGIČKA...POUŽÍVA AJ EMAIL: bibi543@azet.sk

sssima
14. jún 2013

Ahojte maminky, neverila by som, že sa toto stane aj mne, ale bohužiaľ aj ja musím prispieť do tejto skupiny. Neskutočne ma oklamala a dodnes sa čudujem ako je to možné jedna pani samozrejme neregeistrovaná nick lukaka!!!! Je to pani Martina Slováková z Bratislavy. Poslala mi fotku o zaplatení a poslaní peňazí na môj účet, ale stále mi nič neprišlo. Ja som jej hneď samozrejme vestu poslala a teraz nemám ani vestu ani peniaze. Kontakt s ňou už nieje žiadny, čo len potvrdzuje , že ma okradla. Dávajte si pozor maminky, mňa by niečo také nikdy ani nenapadlo je to strašné akí sú ľudia :(((

sssima
14. jún 2013

@diana_ Dobrý deň, akurát som aj ja pridala príspevok, presne ide o túto pani samozrejme má iný nick, ako vás okradla???

lucyt1
14. jún 2013

Neregistrovaná: LenkaSchonova@azet.sk, Lenka Ščipáková, Radlinského 64, Hlohovec 920 01 neprebratá zásielka, prestala komunikovať hneď po odoslaní zásielky.

diana_
14. jún 2013

@sssima Dobrý većer, okradla ma tak ako aj Vás, chcela som to riešiť no just som bila dlho v práci a vôbec som nemala čas to riešiť. Je mi to ľúto, že sa Vám to stalo.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veroninna1
15. jún 2013

predavajucu STELINKAKE absolutne neodporucam, poslala mi leginy, ktore nezodpovedali uvedenym rozmerom, a zmolkovu mikinu , ktora podla popisu mala byt bez poskodeni a oblecena par krat. predavajuca STELINKAKE nekomunikuje, neriesi, proste total ignoracia. navyse mi tovar prisiel az po tyzdni, proste absolutne neodporucam.

lelek1
16. jún 2013

neregistrovana
w3w1k@azet.sk - Veronika Pirnikova (neregistrovaná/ý) absolutne neodporucam!! 😝 podvodnicka a vymyslenicka! neprebrata dobierka!

mmimmka
16. jún 2013

@pastelka74 presne tak ako pises. u mna si tiez rezervovala @zuzka_bianka tovar a ci poskam s platbou do stredy a potom vyhovotky. ze je v nemocnici, odpisuje za nu akoze manzel a tak. hlavne ze ona aktualizuje a pridava inzeraty. ja nechapem, ci su tu niektore pripecene, no steci napisat nie, dakujem ☹

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisag99
16. jún 2013

iwita6@azet.sk - Ivana Bariaková neseriozna

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
17. jún 2013

@evamarek77 ...........no odomňa chcela tričko,vypýtala si údaje k platbe a až ked som jej trepla negatko,tak sa začala vyhovárať na všetko možné,na deti,na muža....nakoniec to došlo až k adminovi a vymazal negatko mne ale aj jej....popritom to bola ONA @zuzka_bianka ktorá klamala....vôbec túto osobu neodporúčam..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenulienka2011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janozbudy
17. jún 2013

@lenulienka2011 ano...dakujem za tip na Ivanu Fedakovu, na kt. ste upozornovala (email adamk000@zoznam.sk)...jedna sa o velmi nebezpecnu osobu, kt. kradne a robi si dlhy nielen na modrom konikovi...blizsie vid fb konto: https://www.facebook.com/ivana.fedakovaraisova

lenulienka2011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smileko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karinkaeich
18. jún 2013

Mamicky, zial, upozorunujem na dalsiu nespolahlivu, neprebrata dobierka, hoci slubila 100x a normalne komunikovala ☹ INGRIDA LUKACOVA, KOMENSKEHO 2211/25, 075 01 TREBISOV (ingrida@centrum.sk).