Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

kinga79
3. aug 2013

neregistrovaná HELUSA24, neodporúčam, objedná si tovar, vymýšla, klame že poslala peniažky, potom sa neozýva

juvik86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emily76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
5. aug 2013

@juvik86 môžeš to predebatiť aj tu https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ a hlavne napíš ktorá to bola....

strebulik
5. aug 2013

1) natalka20@post.sk - vydava sa za SOCKU a stale ma iny pocet deti a v inom veku, klame aj o ich stave, ze dom zobrala voda a ziju raz u kamaratky a inokedy u brata..........je na nu aj samostatna tema, zevraj si vybera len same znackove veci na dorovanie, ale obycajne su jej neni dobre.........NENALETIET ! ! ! ! ! ! !
2) romca22222 - zaplatila som jej 6.maja2013 za plienky a utierky s postou 15€, platbu potvrdila, ale ze zabudla, lebo sa vydavala, tak ze posle neskor.........odvtedy mi neodpoveda, 2mesiace potom vymazala inzerat na plienky a dalsi mesiec potom vymazala aj inzerat na vlhcene utierky.........stale nemam ani peniaze ani tovar, pritom som jej napisala aj cislo uctu, nech je taka dobre a aspon mi vrati peniaze, aby sme to nemuseli takto rozoberat po celom konikovi, takze k tomu jednemu zlemu hodnoteniu co tam dala pani, ktorej spravila to iste, pripajam aj ja svoje negativ a ODPORUCAM BLOKNUT MAMICKU - ZJAVNE PODVODNICKA ! ! ! ! ! !

ewana73
9. aug 2013

pridavam @arrow pod znackou C&A mi predala CINSKY SMEJD.bundicka sice nenosena ako uviedla,ale zabudla spomenut,ze s poparanou podsivkou na rukave.. @arrow bundu pred odoslanim ste si mala pani zial skontrolovat, to je ponaucenie pre vas aby ste sa tomu do buducna vyhla ak teda tvrdite,ze ste o tom nevedela 😒 a tiez,ze vyrobky bez povodcu vyrobcu sa NEUVADZAJU pod znackou C&A. 😒

nikolca
10. aug 2013

@nazar neodporučam 😠 😠 piše že platbu za tovar poslala,platba neprišla,zamerne klame,podla hodnoteni nie som jedina,dokonca pisala aby som jej balik zaslala prvou triedou lebo že ho do piatka potrebuje mať doma,no mila pani najprv treba zaslať platbu zadarmo vam veru nik nič nepošle 😠 😠 zasielku žiada zaslať na tuto adresu Matej Nazler, sportova 15 (pri jazere) Velky biel ☹ 😒

marketd
10. aug 2013

pozor na bokaluska - poslala jsem jí 1.6. peníze, ale zboží doteď nemám, jen plnou schránku výmluv a "omluv" :(

lenocka191
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marlenka75
12. aug 2013

Jozef Simon, Farná 527,93566 Farná - odmietol prevziať dobierku 😠

pipka
13. aug 2013

pridávam nespolahlivu neregistrovanú petra0703@azet.sk - Petra Čefová (neregistrovaná) mala zaujem o teplákovú súpravu na dobierku, to som odmietla, tak ze zaplati na ucet ...a ze vraj mozem poslat balík, ze peniaze previedla ...ale cakala som...no po tyzdni nic, tak na moju vyzvu, napisala, ze uz uz posle, len sa nedostala na postu...dalsi tyzden nic, nastastie balik som neposlala...presli dalsie dva tyzdne a nic...takze pozor! najprv cakajte na platbu, neposielat nic dopredu! 😝

nomna
13. aug 2013

Absolútne neodporúčam rehabka1985@centrum.sk -Petra Radvakova.Vyše týždńa som jej držala tovar,uistila ma,že ho vezme a nakoniec prestala komunikovať a tovar neprevzala.Takže POZOR NEODPORÚČAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzpap
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzpap
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domina12
14. aug 2013

Mile Mamicky mam zle skusenosti s Luciou Poracovou s Presova ako nakupujucou najprv prosi aby ste jej poslali balicek na dobierku a ked ho poslete tak ho ani nepreberie ani neodpisuje mna tak balicek vysiel na 5 e co som jej poslala a ona ho neprebrala prosim vas davajte si pozor na tu osobu aby neoblbla i vas tak ako mna

nikayla
15. aug 2013

Stanislava Balogova, Falkusovce 158, 072 05 Bračovce, Michalovce - rezervovaný tovar od 17.07., viac sa neozvala, má e-mail sebastian2008@azet.sk

nikayla
15. aug 2013

Evelína Vranová, Kriváň 113, 962 04 Kriváň, evelinavranova@gmail.com - takisto tovar rezervovaný, vraj uhradí na účet - to bolo ešte 22.06., dodnes žiadna platba ani reakcia na e-mail

bibinka104
18. aug 2013

Zarazil ma spôsob inzercie pani s nikom KIKUSAA zo senice, ktorá inzeruje kočík Britax verve, tak ako ja a čo nevidím moje 2 fotky má stiahnuté vo svojom inzeráte, čím porušila pravidlá bazaru a to bod č.4. "V inzeráte zverejňuj iba fotografie, ktoré si sám odfotil a je na nich predávaná vec... Nepoužívaj fotografie stiahnuté z internetu, alebo od iných užívateľov. Nedala som žiadny súhlas na stiahnutie a opätovné použitie mojich fotiek z bazaru ,tak neviem ako si to môže niekto dovoliť. Nabudúce si môže niekto stiahnujť celý môj inzerát a bude predávať to čo ani nemá. To je super.Alebo bude umelo znižovať ceny a v podstate nebude nič predávať.

luliu
19. aug 2013

@miriama2512 - neodporucam, 3 tyzdne som jej rezervovala bundu, ktoru na "milion percent" vezme ked pride materska. Ked som sa po 3 tyzdnoch ozvala, potvrdila, ze bundu vezme a 13.8 napisala, ze na druhy den posle peniaze. Odvtedy sa neozyva na moje spravy. Neodporucam 😠

stacyemka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stacyemka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saskahartmannova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rora
19. aug 2013

ziadam @admin o vymazanie spravy @stacyemka z dovodu kriveho obvinenia, mam dokaz o uzivatelke ze ma falosny inzerat s ukradnutymi fotkami od inej uzivatelky a tato jej sprava je len sprosta pomsta

katka2255
19. aug 2013

@stacyemka - @rora nie je klamarka narozdiel od teba, ona nekradne fotky a nepredava imaginarny stokke, neuraza uzivatelky, takze na tuto listinu patris len ty - nezabudaj, ze hodnotenia hovoria same za seba

saskahartmannova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stacyemka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka3007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saskahartmannova
19. aug 2013

@katka2255 mala medzi fotkami stiahnutu moju fotku mojho kocika, tak ako toto kde sme!

rora
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saskahartmannova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz