Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

pajulinkka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
14. mar 2011

neodporacam neregistrovanu s mailom mis-ska000@azet.sk nechava si odlozit veci potom natahuje cas (mna natahovala mesiac a pol) a potom sa uz neozve !!!!

bzuco
16. mar 2011

lucia.221@azet.sk - lucia barkociova (neregistrovaná/ý)
neodporúčam.....objedná si tovar a potom hrá mŕtveho chrobáka 😠

dicinka1
17. mar 2011

****** Stančíková Marcela******* Krivec 1541 96205 Hriňová----macka.zachranka@centrum.sk.............objedná si tovar ,píše že poslala eura a na účet nič neprišlo...asi čaka na to,že jej pošlem balíček ja prvá...ale toho sa nedočká.. 😉

alusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pietra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pietra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
avlys11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mircalla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana105
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana105
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mircalla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
20. mar 2011

@avlys11 tak jej daj negativne hodnotenie, nech neobabre aj inych ludi

avlys11
20. mar 2011

Urcite dam ale este som jej napisala ze ma cas do nedele a ked sa neozve tak pisem. Nakolko sa neozvala idem pisat. ☹

luy
21. mar 2011

Mňa podviedla timka1,som blbá uľútostilo sa mi jej a oblečko teda topánky v sume 7,50 som jej poslala,balík stál plus 2 eurá,lebo tých topánok bolo viac.

tadotami
22. mar 2011

timka1 naobjednava tovar-veci,upozorni ze mame byt trpezlive ze je najskor pred porodom,potom po porode,na postu sa nemoze dostat a milion inych vyhovoriek.od jej spravy:ano mam zaujem,posielam peniaze,uz presli skoro 2 mesiace!!!nerozumiem ci jej pri porode aj nohy a ruky odrezali.ved ked nemam zaujem tak to napisem.ked treba pockat tak napisem.ak je problem napisem.a nie ze sa zlahne zem.

spy23
22. mar 2011

Stančíková Marcela Krivec č. 1541 Hriňová 96205 neregistrovana, zavadza a natahuje a vobec neposiela peniaze

zuzana105
22. mar 2011

ahojte, musím reagovať na neregistrovanú Stančíkovú Marcelu-Hriňová, u mňa si objednala asi min stredu a povedala, že peniaze pošle až v pondelok cez susedu, že nemá ib..a peniaze v pondelok aj prišli..pôvodne chcela dobierku, to som ale nesúhlasila..no ale zaplatila...viem, čítala som príspevky dozadu, že naťahuje..možno iba našla niečo lacnejšie a len nedala vedieť, no ale to by samozrejme mohla, inzeráty potom iba stoja a mamičky to hnevá

krasnulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cherryblossomgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasnulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz