• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

(zamknutá)
23. októbra 2015 
pridávam ďalšiu nespoľahlivú predávajúcu, ktorej som sa nechala oklamať o 14,20e...jej nick je jajkka1234, POZOR na túto mamičku...zaplatila som za topánky 31.10,dodnes mi nič neprišlo a dotyčná od 5.11 so mnou nekomunikuje...naposledy napísala, že jej 5.11 nabehla moja platba a dodnes- 22.11 NIČ!- nereaguje na moje výzvy, prosby o vrátenie peňazí, ani na negatívne hodnotenie :cry: ..neviem, čo robiť :unamused: , už mi ostáva len kontaktovať admina, ale neviem, či mi to nejak pomôže :angry: . také maminy by si teda zaslúžili...
22. nov 2013 o 08:02  • Odpovedz
dnes mi prišiel konečne balíček od jajkky 1234...už som myslela, že nikdy neuvidím topánky ani peniaze, medzitým som zburcovala admina, písala sem a dala aj prvé aj negatívne hodnotenie, takže asi pomohlo... :slight_smile: , mamina vôbec nekomunikovala, pritom stačilo vysvetliť, čo sa deje a nemuselo dôjsť z mojej strany k týmto krokom :unamused:
22. nov 2013 o 18:01  • Odpovedz
nedporucujem predavajucu nick SZAMARANSZKA - je to ANITA SZAMARANSZKA, predala mi evidentne nosene pachnuce tricko s mastnymi flakmi a flakmi od antiperspirantu ako tricko nenosene, nove, na ktore pripevnila zatvaracim spendlikom etiketu, akoze je nove!!!.. zistila som, ze nas je takto oklamanych viac, predava roztrhane, derave alebo spinave veci, ktore prezentuje ako veci v perfektnom stave.. vzdy je nasledne v komunikacii je velmi arogantna, obvini kupujucu, ze to urobila kupujuca, ze ona to tam nevidela, nemala, vec bola perfektna a peniaze nevracia.. aj ked mate zaujem komunikovat a zalezitost vyriesit, nasleduje ignoracia, vymazanie inzeratu aby ste nemohli reagovat alebo osocovanie.. foto tovaru a dalsie nespokojne v nasledovnom linku:

http://www.modrykonik.sk/forum/modrykonik-sk/moja-zla-skusenost-s-pani-s-nickom-szamaranszka/?page=1#post-74641025
22. nov 2013 o 21:08  • Odpovedz
@soni76
mohli by ste prosim aj mne poslat tabulku? dakujem
22. nov 2013 o 21:24  • Odpovedz
Ja tiez pridavam neregistrovanu mamicku ktora ziadala tovar na dobierku a neprevzala ho. Jej mail je dominga958@azet.sk. Neposielajte jej na dobierku.
23. nov 2013 o 13:00  • Odpovedz
@soni76 Bola by ste taka laskava a poslala by ste aj mne tu tabulku? Napisem vam do spravy moj e-mail. Dakujem
23. nov 2013 o 13:22  • Odpovedz
@soni76 Môžem aj ja poprosiť o tabuľku???
25. nov 2013 o 19:30  • Odpovedz
Dana Fľaková aj napriek tomu že má samé pozitívne hodnotenia je to podvodníčka pripravila mňa a moje dvojičky o vyšše 40€ a admini mi ani nenapísali, aspoň vyjadrenie som od nich čakala... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
http://www.modrykonik.sk/blog/danaflakova/
25. nov 2013 o 19:33  • Odpovedz
nekupujte nič od maminka25318.Peniaze zoberie a tovar nepošle!!!!Pozor !!!! Ja som na nu doplatila!!!
25. nov 2013 o 20:51  • Odpovedz
je mi to luto takto riesit, ale uz je to tyzden co ma predavajuca @zuzkamarcus peniaze odo mna na ucte a stale mi neprisla zaplatena suprava ... na spravy nereaguje, ale nove inzeraty nahodit vie :angry: netusim co teraz robit , lebo 23 eur co som zaplatila za supravu nieje malo :frowning2:
25. nov 2013 o 22:36  • Odpovedz
neopdorúčam renata.gabcova@centrum.cz - renata gabcova (neregistrovaná/ý)
26. nov 2013 o 08:25  • Odpovedz
Drahomíra Suchá
Banská Belá :angry: .............neprevzatá zásielka :angry:
26. nov 2013 o 16:29  • Odpovedz
@zuzkamarcus mozte sa vyjadrit preco ste neposlala uz zaplateny tovar peniaze mate na ucte a tymto vas vyzyvam aby ste nam dala vediet preco ste pani @wieruss neposlala tovar a aani sa neozvala
27. nov 2013 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz
POZOR na tuto predavajucu - klame v popisoch a nekomunikuje
http://www.modrykonik.sk/blog/oblecenie13/
28. nov 2013 o 08:50  • Odpovedz
ja pridávam tiež POZOR !!!!! MICHAELA DEMETEROVÁ,ul.sov.hrdinov 628/112,SVIDNÍK......NEPREVZATÁ D O B I E R K A !!!!
28. nov 2013 o 10:10  •  3 deti  • Odpovedz
v ziadnom pripade nedoporucujem Mobilcek.eu a jeho prevadzkovatela Andreja Borsodyho (0919 211 004), ktory casto predava mobily aj cez rozne internetove bazare . Predajca je nespoľahlivý, dohodu nedodrzuje, popis telefonu v inzerate je klamavý a nam poslal telefon s nefunkčným mikrofonom. V pripade problemu uz nereaguje ani na sms a nedviha telefon. Nedoporucujem nic od neho kupovat ani mu predavat, pridete o peniaze. V prípade podobného problemu sa mozete pridat k trestnemu oznameniu.
28. nov 2013 o 12:40  • Odpovedz
NEODPORUCAM klamarku a zlodejku s nickom oblecenie13
29. nov 2013 o 05:50  • Odpovedz
ahoj,neodporucam tuto osobu natasahc,poslala som jej peniaze za bundu,najpr sa vyhovarala,potom ze vraj poslala a uz nereaguje na spravy,takze nemam ani bundu ani peniaze :rolling_eyes:
29. nov 2013 o 08:56  • Odpovedz
ahojky, mohli by ste aj mne zaslať tabulku prosim....:slight_smile:)) dakujem babeny
29. nov 2013 o 20:20  • Odpovedz
ahojte chcem sa spýtať, či vam niektorej pomohol admin, alebo ak nie, čo vam pomohlo s neserioznymi predavajucimi,,, ja som jednej mamičke zaplatila na učet 17,50 eur a už týžden sa mi neozvala a balik samozrejme nedorazil,,, neboli to len moje peniaze, skladali sme sa viacere, ja som to vybavovala, teraz neviem čo mam robiť,,,poradte
30. nov 2013 o 09:28  • Odpovedz
NEODPORÚČAM @vandi - Anna Večeřova, Predmestska 23, 010 01 Žilina- zlodejka! Predala poškodenú bundu, vyzvala ma tovar vrátiť, no peniaze mi nevrátila! Prišla som o 23 eur!
:rolling_eyes:
30. nov 2013 o 18:19  • Odpovedz
Ahojte, ja by som tiež poprosila tabulku ak mozem na vejkadu@azet.sk
dakujem pekne
2. dec 2013 o 14:16  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj". Poznámka admina: “prosím o vyřešení v IP”
2. dec 2013 o 17:36 • sisal161
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj". Poznámka admina: “prosím o vyřešení v IP”
2. dec 2013 o 17:46 • yohagolo
2. dec 2013 o 17:49 • sisal161
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami". Poznámka admina: “prosím o vyřešení v IP”
2. dec 2013 o 17:54 • sisal161
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “prosím o řešení sporu v IP”
2. dec 2013 o 17:58 • sisal161
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
2. dec 2013 o 18:03 • yohagolo
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
2. dec 2013 o 18:05 • berenika39
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
2. dec 2013 o 18:10 • yohagolo
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.