Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

janka722011
28. dec 2013

@ewelinna Ahoj Evi no som prekvapena ale mamicka sa strasne ospravedlnila ze ju to mrzi ze bola az do stvrtku prec, ze som mala este pockat ze sak ma dobre hodnotenia(ma 2 iba). No a stale dokola ze ju to mrzi a ze hned vcera ze to posle🙂 Tak uvidim ale zas na druhej strane rozmslam preco mii teda nepovedala ze ide na sviatky prec ved nic by sa nestalo tak by to poslala potom. No hlavne je ze sa to vyriesilo 🙂 A tebe aj tiew topanky priisli vobec????

kateslad
28. dec 2013

Mamičky pozor............................ Táto neregistrovaná osoba je veľmi nespoľahlivá....muckovak@gmail.com
Neprebrala dobierku, aj keď po vypisovaní sľúbila, že to urobí..... POZOR.... Jej adresa: Katarína Mučkova, Vlčie hrdlo 54 ,821 07 Bratislava

luciasmolenova
29. dec 2013

Baby @petinkam nereaguje na ziadost o vratenie penazi. ide o 30€ ako na nu?

bounties
29. dec 2013

@luciasmolenova ma niekolko neg. hodn. a vy ste aj napriek tomu od nej kupila tovar za 30(!!!) eur?

luciasmolenova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bounties
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bounties
29. dec 2013

@luciasmolenova a este by som ju oznacila na ploche vo fotoblogoch nech si to moze kazdy precitat, hadam to nieco pomoze

ma_ta1975
29. dec 2013

@luciasmolenova o čo si mala záujem ?tu cestovnu postielku za 30eur?pozerám hodnotenia a na všetko má odpovede!hruza...

monulienka1
29. dec 2013

neodporucam @ivana518-16.12 som poslalA peniaze na ucet,20.12 som ja pisaLA ze ci ma peniaze,odpisala ze ano ale nema tovar pre mna ze sa poskodil,o.k vrat peniaze dodnes ich nemam na ucte!!!! 😠 inzeraty dnes aktivovane,ale mna ignoruje 😝 potrebujem vediet ci este niekoho oklamala!hlaste sa mi cez IP 🙄

eurecka
30. dec 2013

Záujem a následná ignorácia. besakova@gmail.com (neregist.)

luciasmolenova
30. dec 2013

Mala som zaujem o zimnu bundu a oteplovaky. Peniaze som poslsla 13novembra. Najprv bola pani v porodnici, potom to manzel poslal-stratili pod.cislo a teraz to islo zevraj obycajne. Vcers mi odpisala ze balik nema ze ked sa jej vrati spat-ze peniaze posle. Tak uvidime. Ja som na poste bola ale bez podac.cisla som nepochodila. Dakujem za radu. Vsetko dobre vsetkym

krtecek39
30. dec 2013

POZOR!!!!....VO VLASTNOM ZÁUJME- neposielajte na dobierku neregistrovanej ingrida3@centrum.sk adresa:

Ingrida Bernárová
Hačava 40 04402
Turňa nad Bodvou....

sľuby o tom ,ako si dobierku určite preberie ,veď inak by ma o danú vec nežiadala a potom nič a ja som platila poštovné 2× aj pri vrátení zásielky.Viac na dobierku nepošlem.Niektoré sú totálne bezcharakterné. 😒

hatalkata
30. dec 2013

Neprevzatá dobierka - Ina Sarkozyová, Záhrbská 277/74, Nová Baňa 96801 .

soni76
30. dec 2013

@hatalkata v novej bani to maju asi narodny sport mne neprevzala dobierku
Katarína Suchá
Záhrbská 64
Nová Baňa

janinah
31. dec 2013

nie som jediná,komu prišiel mail od neregistrovanej,síce nie na MK,ale pozor 😠
Hezky den.
Mam zajem o Vami nabizene pradlo,jen bych Vas chtela poprosit -pokud je to
mozne-o zaslani fota podprsenenky na
Vas abych mnela lepsi predstavu.
Podprsenka se mi moc libi a moc bych ji chtela
Bydlim ted na Slovensku,v Bratislave
Dekuji Monika Kucovanska

bounties
31. dec 2013

@janinah kks, co nevymyslia 😒

betka22betka
31. dec 2013

@janinah to bude asi nejaký chlap....

sidon
2. jan 2014

ahojte, kto ma nejake (pozitivne alebo negativne) skusenosti s nickom modroocko517 ?

damiankovamaminka
2. jan 2014

@matka307 balicek som zakadzym poslal ci uz skor alebo neskor nie vzdy to ide este raz sa ospravedlnujem

soni76
4. jan 2014

@janinah ja som tak dostala na topanky ze cele nohy nech je vidiet ako vyniknu topanky , su vynaliezavi

beatkab25
4. jan 2014

@sidon odo mna pred par dnami pytala darovat veci, ale nebola ochotna zaplatit ani postovne, tak som to odmietla

sidon
5. jan 2014

@beatkab25 mne už pisala v kratkom čase 2x na rozne inzeráty, že , či by som jej to darovala. Tak ma zaujímá, či má niekto s touto paní nejakú skusenost.

staford
5. jan 2014

milka731@centrum.sk DENISA VARGOVA PODBELOVA 10 KOSICE NEODPORúčAM píše bludy ako napr.
no vtom je problem kazdemu to pisem byvam na dedine do mesta chodim malo som ztp preto dobierkou lebo my postarka prinesie domov 😠 😠 😠 samozrejme platbu neuhradila ale teda mňa nik nezlomí na dobierku je mi lúto ale neverím vdaka takýmto ľudom 🤐

suezana
5. jan 2014

@staford aj doporučenú poštu jej donesie poštárka domov - mne aj obyčajnú donesie na 4.poschodie, keď sa mi nezmestí do schránky - nabudúce nech ťa nepomýli takýto argument 😉 (a som mladá a zdravá 😅 )

bounties
5. jan 2014

@staford moja, pozri, co som pisala vyssie, kuk adresa je ta ista, meno sice nie, nieco mi tam nesedi 😒

lucilienka2301
5. jan 2014

Baby budte ostrazite pri pani s nickom janulka1966 je to podvodnicka.Okrada ludi.Prebera peniaze ale tovar neposiela.Dajte si pozor!!!

ushuaia
6. jan 2014

Je naozaj az neuveritelne, ake ,,mamicky,, sa tu medzi nami nachadazju... Niekoho okradnut o peniaze, ci poslat poskodene veci, alebo ine ako bolo dohodnute, asi by som sa od hanby pod zem prepadla, a ze sa ani trosku necitia blbo, ved mamicky si tu info posielaju dalej a dokonca aj adresy sa daju zistit...hanba... 😖

ma_ta1975
6. jan 2014

@ushuaia vieš oni su bez chrbtovej kosti a čudujem sa že dobre spávaju ja tu predávam a kupujem už 2 roky a teraz pred 2 mesiacmi som na takuto ..... natrafila 😠 ešte ma dobre dourážala v teme Skusenosti s predávajucimi na MK čo slovo to klamstvo pozri aké som dostala hodnotenie od nej...a nemá mi ho kto zmazať... fakt smutné ☹

monulienka1
8. jan 2014

@ma_ta1975 zmazat ho ma kto....len bohuzial nema nato dovod 😠 presne ako sa stalo mne!pisem adminom...pani co ma podviedla napisem hodnotenie kde spomeniem ze je podvodnicka-admin jej ho vymaze! 😠 ze ju urazam,ja ju urazam?vsak okrem mna tam ma minim.100negativnych hodnoteni!napisem adminovi ze ta ista zenska ma aj druhy nick-zaidna reakcia!napisem mu ze prosim vymazat hodnotenie co mi dala z pomsty....odpise mi nech napisem pani a dohodnem sa o vzajomnom vymazani,no je toto v poriadku?tak normane ze naco su tu!vsak tu zachvilu budu len podvodnicky!pred tyzdnom mi pise zas ina predavajuca ze ako som riesila podvod..ze ona ma problem stou istou predavajucou!tak naco sa stazovat adminom...zbytocne pisanie 😠 hlavne ze tato sprava bude cochvila vymazana!

ma_ta1975
8. jan 2014

@monulienka1 dnes ked mi admin odpísal skoro som zinfarktovala ! 😠 ale nechcem ešte nič tu písať stale verím že mi pomôže !!!no hlavne že sa modrý koník umiestnil na druhom mieste že " skokan roka" len zabudli ešte na bezpečnostné opatrenia lebo tu naskákali samé podvodníčky!!! 😠 krásne si tu vedia prísť k peniazom ani pracovať nemusia!!!