• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

(zamknutá)
23. októbra 2015 
@macamac no veď práve...Roberto Cavalli je dosť známa značka a je jasné, že origoš nemôže byť za 9€. Neviem načo sa píšu hodnotenia, keď aj napriek negatku ďalšia poslala peniaze. Niekedy sme tak nevšímavé, že žasnem.
@ kolobezkaaa ty si slabšia "odborníčka" keď sa Ti na to hneď prišlo...
18. jan 2014 o 16:57  • Odpovedz
@macamac asi má veľký a priestranný dom s množstvom izieb a rôznych podláh :grinning:
18. jan 2014 o 16:58  • Odpovedz
@matik1 môže byť :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. jan 2014 o 17:04  • Odpovedz
@macamac ja som si až teraz všimla tú profilovku, ktorú stiahla a na ktorú si upozornila. Niektorí ľudia naozaj potrebujú klietku...
18. jan 2014 o 17:10  • Odpovedz
pozor na predávajúcu alexandraxx, je už v riešení vyše mesiaca stále nevrátila ani peniaze ani tovar
18. jan 2014 o 20:28  • Odpovedz
Pozor na predávajúcu s nickom "katyyka", je to úbohá podvodníčka. Predáva už predaný tovar.
18. jan 2014 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz
POZOR !!!podvodníčka ,,radulqa,, oklamala ma o 21e. vypytala tovar ,vraj uz chce navlecky navliect :sweat_smile: .ja truba som jej poslala vsetko skor. ze 12eho poslala. doteraz...... najnovsie basnicky su ze nefunguje klima :grinning: .vsetko skusam pred odoslanim len niekto zrejme negramotny nevie zapnut klímu :grinning: lebo treba tam aj rozmyslat. Radka Winklerová z Košíc.
19. jan 2014 o 07:39  • Odpovedz
@333levica prvá tvoja chyba - poslala si tovar predom, bez zaplatenia
po druhé - celkom nechápem, o akej klíme je reč :confused: :sweat_smile:
19. jan 2014 o 09:48  • Odpovedz
@333levica aha, som čítala, ty si jej predala klímu? a čo s tým zase majú obliečky? :grinning:
to je nejaké divné :sweat_smile: :wink:
19. jan 2014 o 10:03  • Odpovedz
@macamac aj obliecky jej predala :grinning:
19. jan 2014 o 12:24  • Odpovedz
@macamac jáj som to v nervoch vsetko naraz pisala :sweat_smile: . takze aj navlecky aj papucky som jej predala a velmi jej ponahlalo ze chce uz navlecky navliect ,ci jej to neposlem skor :frowning2: . a klima je taky pristroj na vykurenie alebo ochladenie miestnosti. pekne sa da nacasovat na urcitu teplotu a sam sa vypne a znovu zapne pri urcitom stupni. zrejme to dievcina nevie nastavit ,hoci som jej to pisala. teraz vypisuje ze sa vypina :grinning: ,ci neviem uz co. proste len klame ,spekuluje. a mas pravdu ze moja chyba je :cry: . prisla som o 21e. vraj mi poslala nazad klimu a peniaze nejake. neverim jej. prisahala mi ze mi aj toho 12eho poslala celu sumu a nic. ale vidim jej v hodnoteniach ze aj inu mamicku tam oklamala ze jej poslala peniaze. stacilo mi ze som to sem hodila a je mi lepsie aj ked peniaze neuvidim .
19. jan 2014 o 12:35  • Odpovedz
@333levica v skúsenostiach s predávajúcimi sa vyjadrila k tomuto príspevku...píše, že kupovala klímu a prišiel jej ventiláror.. ..
19. jan 2014 o 12:50  • Odpovedz
@matik1 kukni foto u mna :slight_smile:
19. jan 2014 o 13:15  • Odpovedz
@333levica aha, tak to je klíma...
19. jan 2014 o 13:41  • Odpovedz
@macamac Ahoj, z tvojej spravy mi nie je jasne o co ide. Prosim napis mi viac do IP. Dik
20. jan 2014 o 09:52  • Odpovedz
Pozor na podvodníčku @kolobezkaaa,@odvedla, @kakalinn, je to jedna a tá istá osoba oberie o peniaze a tovar neposiela ,ktovie pod akým nickom ešte vystupuje .
20. jan 2014 o 17:13  • Odpovedz
@martinjasen ide o to, že @kolobezkaa je podvodníčka
má stiahnutú foto v profile z tejto stránky, ktorú som dala už v príspevku o stranu vpred
http://www.mindthegap.org.uk/category/news/
a ako vidíš, ešte aj pod tvojim príspevkom na ňu upozorňuje ďalšia mamina
má stiahnuté inzeráty od iných ľudí, pýta peniaze a samozrejme tovar neposiela :angry:
tak sa na ňu mrknite a aj na to, či je tu pod druhým nickom @kakalinn

díkes :wink: :slight_smile:
20. jan 2014 o 17:57  • Odpovedz
@macamac Dokonca ešte nick @odvedla
20. jan 2014 o 18:05  • Odpovedz
@martinjasen takže neviem, či to je Vaša rýchla reakcia, ale behom minúty si teraz @kolobezkaaa zmazala inzeráty aj foto vo fotoblogu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2014 o 18:09  • Odpovedz
presne tak aj mna obrala ,,kakalinn ,,o peniaze pisala som adminom no nič sa nedeje
20. jan 2014 o 18:27  • Odpovedz
nahodou som natrafila na taky isty inzerat ktory som mala už rezervovany a zaplateny tak som napisala na dalši že mam zaujem poslala mi c.zčtu a bolo rovnake ako u kakalinn tak aj u ,,odvedla
20. jan 2014 o 18:30  • Odpovedz
@judith793 skopirujem do fotoblogu, ok?
20. jan 2014 o 19:08  • Odpovedz
@bounties Už sa to prebera aj tam ,ale kľudne .
20. jan 2014 o 19:09  • Odpovedz
@judith793 aha, ok, ja len aby to vsetci videli a nenaleteli jej
20. jan 2014 o 19:10  • Odpovedz
@macamac Ahoj, ukazalo sa, ze je to pripad, ktory uz kolega riesil a mame podozrenie na podvod. Nasli sme spojitost s tymto novym loginom. Uz je to zablokovane.

Riesi sa to v tomto clanku: http://www.modrykonik.sk/blog/budaiko/article/podozrenie-na-podvod-v-bazari-danielkak-e9ghs0/#comment-29259582
21. jan 2014 o 09:50  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem za odpoveď :wink: :slight_smile:
21. jan 2014 o 10:15  • Odpovedz
neoporucam @dnalorik oklamala ma za cizmy ze cu uplne cierne a bez poskodeny ale nebolo to tak :frowning2: jasne som sa pytala ake su stave klamala a tvrdila ze su bez vad :frowning2: a peniaze nechce vratit.....klame a klame a aj druhe maminky....
21. jan 2014 o 19:23  • Odpovedz
@divaka toolko zlych hodnoteni ma a vy ste aj napriek tomu kupovala, tak naco su potom tie hodnotka, hm?
21. jan 2014 o 22:21  • Odpovedz
@bounties no ja hodnotenia som nikdy necitavala :frowning2:potom som si precitala hodnotenie jej ked som otvorila skatulu :frowning2:
22. jan 2014 o 13:33  • Odpovedz
@divaka budes vediet nabuduce :wink:
22. jan 2014 o 13:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.