Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

soni76
28. jan 2014

@verrresa hned si ju pridam medzi nespolahlivych byvam kusok od nej 🙂

anett9
28. jan 2014

hutkova.zuzana@centrum.sk nerezervujte, aby ste neprišli o solidneho kupujúceho,ako ja, kým som čakala na jej odpoved,síce "určite vezme" nakoniec po pár dňoch napíše ,že môžete posunúť dalej . Človek nechce byť nefér,že predá dalšiemu a nakoniec mi vec ostala 😒

verrresa
28. jan 2014

@soni76 Cloveka to nahneva,naco objednava naco zdrzuje a tolko ludi potom nema sancu lebo takeho cloveka uprednostime. Nikdy uz ani ja ani sestra nebudeme podlihat vydierackam cez city ide na cloveka ,ze deti socialne slaba rodina a pod. clovek uprednostni potom pred inymi ktori by skutocne prevzali dobierku,a nezdrzovali by ona ani nemala v umysle prevziat. Ja ked si nieco objednam v ten den idem na postu ked mi dobierka pride vzdy po praci a vzdy aj dobierku prevezmem. Neviem pochopit nezodpovednost takych ludi...

soni76
28. jan 2014

@verrresa no veru aj ja som sa uz vela krat sklamala a prisla o kopu penazi za postovne ale ja uz si sama nastavim kolko bude zasielka ulozena na poste davam 5 dni, kto ma zaujem tak si prevezme kto nema tak je mu jedno kolko to bude na poste trcat, a ja aspon necakam mesiac kym mozem tovar posunut dalej

ajulka25
28. jan 2014

@soni76 mohla by som tiež poprosiť o zaslanie tabuľky?

ajulka25
28. jan 2014

Neprebratá dobierka a tie dôvody, aaach, nekomentujem... Lenka Zubajová, Nábrežná 869, 032 61 Važec

soni76
29. jan 2014

@ajulka25 ak mi poslete do spravy mailovu adresu

aneri66
29. jan 2014

nespoľahlivá okráda ľudí....marcela liptakova jilemnickeho 4/3 05201 spisska nova ves

aneri66
29. jan 2014

nspoľahlivá..okráda a klame : Jana Tompošová, Hutnícka 8/56, 05201 Spišská Nová Ves....č.u 1157005007/1111 neposielajte jej nič

sarinka30
29. jan 2014

aj ja sa pridavam kupujuca @vercabaraz ma oklamala, na vymenu sme si poslali tovar, ale mne od nej nic dodnes neprislo a ja som prisla o bundu

vepyovas
29. jan 2014

Poprosim o zaslanie tabulky. Dakujem

ivetka1981
29. jan 2014

aj ja poprosím pekne o zaslanie tabuľky...dakujeem

bea1971
29. jan 2014

pridavam absolutne nespolahlivu predavujucu barborka2708 ,zamerne zamlcala pofarbeny stav kratasov,nemala to vobec v popise a ked som sa chcela teraz s nou dohodnut na vrateni,kedze skutocny stav bol zamerne zamlcany a este mala nakoniec arogantnu odpoved pre mna,ze nic mi nevrati a kludne mi aj ona napise hodnotenie a ihned si zmazala inzerat,chcela som sa slusne dohodnut na vrateni,no nemala najmensi zaujem na dohode,neznasam takyto typ predavajucich,uz na prvy pohlad vyzeraju tie kratasy otrasne pofarbene,vhodne tak akurat do kosa 😠 😠 😠,takze davajte si na na nu pozor,lebo mi ich sama chcela poslat len obycajne,ona vie preco,no dala som ich pre istotu poslat doporucene ,ale zarobene peniazky zbytocne vyhodene do vzduchu ☹ ☹

soni76
29. jan 2014

@vepyovas ak mi poslete do spravy mailovu adresu

soni76
29. jan 2014

@ivetka1981 ak mi poslete mailovu adresu do spravy

barnica
29. jan 2014

@martinjasen ja len dúfam že sa vyrieši niečo s tým že takéto baby budú blokované už nadobro ja viem že si prajeme nemožné a vy tiež robíte všetko možné aj nemožné ale.... Je to na nervi

nikky23
30. jan 2014

Neodporúčam banasf-predávajúca z pro shopov.15.1.2014 mi napísala že peniažky jej prišli a tovar posiela,žiaľ dodnes nemám tovar ani peniaze.5 dni nereagovala na spravy.ozvala sa až po napisani negatívneho hodnotenia.vraj sa zásielka niekde stratila,tak som žiadala číslo podacieho lístku,samozrejme že predávajúca zasa nereaguje na správy.Už neviem čo si mám o nej mysliet.Ako predávajúca ma veľmi sklamala.Neodporúčam!!!!

kajanka89
30. jan 2014

ODKAZ PRE Renátu Smolíkovu !! na faceboku ju nájdete: Pošli mi peniaze za to pánske tričko Puma 12e!!! čo mi to už slubuješ mesiac!! Lebo všetkým prepošlem našu konverzáciu !

janka2345
30. jan 2014

Neodporúčam !!! neregistrovaná Veronika Sedláčková 😠 😠 😠

soni76
30. jan 2014

neprebrate dobierky neodporucam
Sofia Kotlárová
Nejedlého 3
Lužianky,

Marek Kubík
Za traťou 606/5
Liptovský Mikuláš 4

bounties
30. jan 2014

@nikky23 banasf sa tu uz riesil davnejsie, su to podvodnici, pozor na nich, pozri si ich skorsie hodnotka, boli dokonca isty cas blokovani, nechapem, preco zas podvadzaju, tfuj na nich naplut 😠 😠 😠

karolina04
30. jan 2014

neodporučam--- neregistrovana ingridmatejova--------neregistrovana babika333 myslim si že zrejme ide o jednu a tu istu osobu vypyta čislo učtu 😠 a viac sa neozve

nikky23
30. jan 2014

@bounties, ja len nechápem prečo niektorým kupujúcim tovar pošle hneď a na niektoré kupujúce používa klamstvá a výhovorky. To si vždy typne tej pošlem a tej nie? Už som písala aj adminovi, len sa v tom nevyznám a neviem ako postupovať ďalej.

tatis
3. feb 2014

NEODPORUCAM: zuzka bučencova zimna 6 poprad 05801, registrovana pod nickom SJUZI89, uz trom neprebrala dobierku a kopec klamstiev a vyhovoriek okolo toho.

savanah111
4. feb 2014

Lucia Kucerova, neregistrovana. Neprevzata dobierka! Nic jej neposielajte! Je z Rimavsej Soboty.

bibpop
4. feb 2014

@niulda uplne nahodne som natrafila na tuto negativnu reakciu. Niulda naozaj netusim kto si a co som si od Teba objednala, ale na Modrom konikovi som riesila iba zdravotny problem mojho dietata a nie som si vedoma nijakeho tovaru, ktory by som si mala do Teba kupit. Taktiez som nedostala ziadne spravy (alebo aspon o nich neviem), ktore som podla Teba "ingnorovala". Prosim o vysvetlenie, lebo taketo neopodstatnene osocovanie ma trapi. Vopred dakujem.

bojko
5. feb 2014

Hana Achillesova, neregistrovana..... Poslala som jej tovar s tym, ze mi poslala, "doklad o zaplateni" , lebo chcela, aby som to hned poslala :( Zial peniaze do dnesneho dna nemam a uz je to 7dni. Email zrazu neexistuje a ja neviem, co mam teraz robit, kedze tovar nestal 10eur. Ak sa to vyriesi, som ochotna moje negativne hodnotenie zmazat.

ladybird22
5. feb 2014

Neodporúčame osobu s nickom ivika1978 -Tvana Chlebovcová- Tajov-maximálne neseriozne jednanie,dlhuje nám peniaze a zvažujeme podať tresné oznámenie!!
Pozor na nu ,na MMB je na čiernej listine už dlhšie!

amisa
5. feb 2014

Dobry den, mozem poprosit o tabulku, mam podozrenie.. ako dlho mam cakat kim mozem kupujucu nahlasit aby som bola korektna.

amisa
5. feb 2014

Pardon uz som trocha popletena nie kupujucu ale predavajuc