Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

ma_ta1975
28. feb 2014

@soni76 ona určite neposielala balíček cez SP!šak to musel strašne dlho cestovať ked prišiel ten puding po záruke... 😉

pastelka74
2. mar 2014

ja sem pridávam @lucka8791 pani klame a zavádza,poslala mi mikinu,ktorá vôbec nezodpovedala opisu v inzeráte,na správy neodpovedá,je mi úplne jasné prečo,lebo si bola vedomá toho,čo mi posiela za hnus 😠 😠 😠 😠 .........mala som si prečítať jej hodnotenia,skôr ako som jej poslala peniaze.....na tie sa vypytovala hned...či som uhradila... @lucka8791 HAMBITE SA...... 😝 😝 😝

smme
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eurecka
3. mar 2014

Nespoľahlivá!! Erika Čičo, IP 88.80.242.21, janovicova.erika@gmail.com Najskôr chcela dobierku pak sme sa dohodli na platbu prevodom, písala, že posiela a či budem čakať na peniaze alebo mi pošle potvrdenie o platbe. Pak ostalo úplne hlucho a na žiadne maily nereaguje!! 😒 😒 😒

eurecka
3. mar 2014

blanka.patkoloova@gmail.com - blanka patkoloova objedná tovar za 18 eur a pak hlucho. ☹ ☹

tutulumina
4. mar 2014

mozem poprosit i ja tabulky ak budete take zlaté? 🙂

zolinka131313
5. mar 2014

@nika185 ahojky, pisal mi vcera tento nick na jeden inzerat na nafuk.kacku. A ze kupi vraj odo mna vsetky nafukovacie hracky, co mam. To je podla mna nejaky uchylaaaak, fuj! :(

nika185
5. mar 2014

@zolinka131313 neposielaj, mňa vypinkal 😠 , je to poriadny uchyl, nereaguj na to 😉 , dala som jeho adresu do čiernej listiny a je možné, že si adresy vymýšla a dáva aj susedove adresy, platiť chce len na dobierku, ale ty píšeš, že tento nick a prišlo to mne, hádam nemyslíš mňa nika185 a celkovo, ak sa ti ozve chlap, že kúpi niečo nafukovacie aj len jeden kus, neposielaj dobierkou aj keby ťa ako presviedčal!!!!!!!!!!!!

zolinka131313
5. mar 2014

@nika185 ahojky, dakujem za odpoved. Asi si na mobile, preto Ti to neukazuje asi dobre. Pisem Ti do Ciernej listiny ohladom toho nicku zojko72@azet.sk Ach boze, to je hrozne, ked si predstavim, ze aki vselijaki uchylaci tu chodia, preto nepochopim ani tie maminky, co si tu daju fotky holuckych deticiek vo vanicke a tak, lebo to presne ti uchylaci vyhladavaju :( je to smutne. Aj cez bazos taki vypisuju a davaju si zenske nicky :(

nika185
5. mar 2014

@zolinka131313 proste nereaguj na žiadnu kúpu nafukovacích hračiek a ak áno, tak nech pekne najprv pošle korunky, ja už dobierkou posielam iba mamičkám, ktoré majú dobré hodnotenie 🙂 a neregistrovaným, je to ťažké, lebo nie každý neregistrovaný je uchyl, ale poučenie a posielam len po prevode na účet a myslím si, že každá maminka, čo tu obchoduje, to chápe a neregistrovaných by mali admini vôbec na stránku nepusiť, veď to není problém sa zaregistrovať 🙂 , ahoj

zolinka131313
5. mar 2014

@nika185 presne tak, mas uplnu pravdu s tymi neregistrovanymi!

nika185
5. mar 2014

@zolinka131313 tak veľa šťastia ti prajem, treba byť tvrdší i keď to vždy nieje ľahké, ale poučenia stačia, tí ľudia asi vôbec nemajú srdce a nechápu, že tu obchodujú maminky hlavne na materskej, ktoré si chcú takto trochu pomôcť a je im lúto zachovalú vec vyhodiť, tak ju posunú ďalej a trochu si finančne pomôžu, to sú ľudia bez chrbtovej kosti a málo im je aj do očí povedať, že sa môžu hambiť, ahoj 🙂

zolinka131313
5. mar 2014

@nika185 dakujem

nika185
5. mar 2014

@zolinka131313 za málinko, aj nabudúce,pa 🙂

stanislavao
6. mar 2014

neodporucam
syma1229@azet.sk - simona paradyova (neregistrovaná/ý
objednala si veci, a ked mala poslat peniaze, viac sa neozvala.

verinka100
6. mar 2014

Neodporucam etileschova@centrum.sk Eva Tileschová, Jilemnického 23, 036 01 Martin, prejavila zaujem o sandalky, vypytala cu, napisala svoju adresu a vyse tyzdna ani peniaze, ani zvuk...

ferdek29
6. mar 2014

kovacsildi
aj v podmienkách mám napísané, že veci neberem spať. aj so mnou sa stala, že som nebola spokojná s tovarom, lebo tie veci sú používané. ja som tie veci predala. keď chcem nové veci kúpiť, tak idem do obchodu. kludne píšte adminovi. Takto reagovala tato pani na to že som jej chcela vratiť tenisky o ktorych pisala že su bez poškodení a pri tom mali dolamane päty!!!A je tu viac mamičiek ktore s nou mali problem.Je to klamarka!Fuj na ňu!

lili20082
6. mar 2014

@eurecka to isté aj u mna,,,ešte že som to skor neposlala....teraz jej vypisujem a ona neodpovedá.

eurecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aikki
7. mar 2014

Dobry den o Veronike Centikovej som sa tu docitala, ze neprebera dobierky...nevedela som co je zac a z ineho bazariku som od nej kupila tovar a teraz sa mi tyzden neozyva...mate s nou skusenosti aj s ako predavajucou? mam jej adresu iste to budem riesit, len by som bola rada ak by niekto sa vyjadril ci je s nou problem i pri kupe od nej...vdaka za vas cas som zufala... ☹ ☹ ☹ ☹

ella16
7. mar 2014

Ahojte ja sem chcem pridať nespolahlinú pani kukucka15, peniaze si dá poslať, lae už potom nereaguje a neodpisuje a ja som prišla o peniaze a balík... a to si za poštu vypýtala3 eurá..:(

aikki
8. mar 2014

@soni76 ahojcek neviete nahodou jej telefonne cislo? zial nevedela som co je zac a pred tyzdnom som si od nej nieco kupila a odvtedy mi neodpoveda na maily...mne uviedla adressu Veronika čentíkova T.Vansovej 20 Prievidza...davala mi ucet i s adresou ☹ ☹ ☹ ☹

soni76
8. mar 2014

@aikki zial nie neviem telefonne cislo , mne neprebrala dobierku takze som to uz potom neriesila tovar som posunula dalej

aikki
8. mar 2014

@soni76 dakujem snad to doriesim, v PD mam znamych budem to musiet osobne riesit , dakujem

soni76
8. mar 2014

@aikki tak dufam ze sa vam to uspesne podari niektori ludia uz naozaj nevedia co so sebou potrebuje dotycny asi priucku aby sa spametala

bounties
11. mar 2014

nemate nahodou niekto skusenost s neregistrovanym kamiladamec1206@gmail.com

nina2110
12. mar 2014

máte skúsenosť s evelina50?

mata262
13. mar 2014

renka_16@centrum.sk - adrian-nespolahlivy

sasa222
14. mar 2014

Ahojte, chcem sa Vás spýtať, či máte niekto skúsenosti s predávajúcou sanika226. Objednala som si u pani tovar a dokonca aj zaplatila a do dnešného dňa od zaplatenia nereaguje na moje smsky a tovar som tiež nedostala. Možno sa niekto nájde.

mery.maja
14. mar 2014

Ahojte,pripájam pani s nickom maminka1907 ........strasne nespolahliva,10 dni ma zavadzala ze poslala peniaze za svetrik,ked stale neprisli na ucet pytala som sa kde je chyba....tak napisala ze to zisti a znovu napisala ze uz peniaze poslala.....ktore samozrejme do dnesneho dna neprisli 😕 nemam rada taketo zavadzanie typu ano vezmem to pniaze su odoslane a podobne.A navyse pani ako napisala ze ma zaujem hned v prvej sprave pripojila aj poznamku....zeby svetrik potrebovala do stredy a ze nemam dovod jej neverit takze jej ho kludne mozem poslat 😀 ako velice vtipna....este ze som tak nespravila.... 🤐