Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

suecy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suecy
11. máj 2014

@lenka_sramkova ja len tolko ze som sa vam ospravedlnila ze sme mali rodinne problemy preto nebola zasielka prevzata vtedy som neprebrala este jednu,je to aj v hodnoteniach myslim ze neprevzate 2 dobierky,kedze tu nakupujem leeen obcas velmi obcas a predava este menej nejako my na hodnoteniach nezalezi,len aby som vas vsetkych uviedla na pravu mieru neprevzala som 2 dobierky za ktore som sa ospravedlila lenze pani boli potom tak neprijemen ze sa s nimi nedalo nijako dohodnut ...Ale ajtak dakujem za hodnotenie,nie kazdemu vsetko vyde a moze sa stat hoc komu ze mate pohodku a vsetko je ok a zo sekundy na sekundu sa stane nieco co vam prekazi vsetky plany a podobne...Tak ja len tolko na svoju obhajobu,keby panicky jedna aj druha po mne nestekali ako po psovi dalo by sa dohodnut na vrateni penazi za postovne.ale myslim si ze na to uz je neskoro.Pekny den a ked si vsimnete vsetky dobierky ci peniaze vopred na ucet som cestne poslala okrem tych dvoch coz naozaj nebolo nachval ...

mata128
11. máj 2014

Neodporucam budmamina77@azet.sk
Objedna si tovar a viac ani zvuk ani obraz,pritom na maily bola prihlasena

ingama
12. máj 2014

neregistrovaná, nespolahliva a zavadzajuca kupujuca : ester.11@azet.sk - tobias11, Eva Bruníková Benadovo 43 02963, tel.cislo 0948865558. Neodporucam. pani si objednala kabatik, zjednala si zlavu, napisala svoju adresu, vypytala si c.uctu, neskor aj moju adresu aby mohla poslat peniaze postou (chcela ju poslat smskou), oznamila, ze posiela peniaze a odvtedy nereaguje na moje maily, spravy precitala

viktor2
13. máj 2014

baby niekto je odtialto ? gbely okr skalica 90845 ???

majcik1979
14. máj 2014

@kokazm Dobrý deň,,,tak bohužiaľ aj ja patrím k tým,čo sa dali nachytať tejto pani,,,,objednala si tašku do školy,,,a neprebrala ju,,,,,prišla som o sumu 8e,,,,,neberie telefony,vždy to položí-obsadené,neodpíše na email ani sms,,,,,Jej adresa :Božena Stancová,A.Bernoláka 2609/29,Čadca 02201,,,,,, 😠 určite jej nikto nič neposielajte,,,,,,asi ju to baví,,,ľudí okrádať,,,,a to mi na začiatku tvrdila,že je rok vdova a nemá na novú tašku pre syna do školy,,,,,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZOR NAŇU !

majcik1979
14. máj 2014

Dobrý deň,,,tak bohužiaľ aj ja patrím k tým,čo sa dali nachytať tejto pani,,,,objednala si tašku do školy,,,a neprebrala ju,,,,,prišla som o sumu 8e,,,,,neberie telefony,vždy to položí-obsadené,neodpíše na email ani sms,,,,,Jej adresa :Božena Stancová,A.Bernoláka 2609/29,Čadca 02201,,,,,, určite jej nikto nič neposielajte,,,,,,asi ju to baví,,,ľudí okrádať,,,,a to mi na začiatku tvrdila,že je rok vdova a nemá na novú tašku pre syna do školy,,,,,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZOR NAŇU !

cassies
16. máj 2014

@bubo10
vidím že si dopadla rovnako ako ja a pravdepodobne nás bude viac , samozrejme podám trestné oznámenie ale radšej by som sa s tou sukou ( možno je to chlap ) stretol osobne a dobre si buchol 😉 , nemá niekto aj skutočnu adresu ??

kape
16. máj 2014

Ja chcem upozornit na predavajucu DNALORIK , kupila som od nej topanky, ktore nezodpovedali popisu o ich dobrom stave a fotky zavadzali tiez, samozrejme peniaze nebola ochotna vratit, vraj tovar spat neberie, ma to uveden v podmienkach, co je v poriadku, ak tovar zodpoveda popisu, vec som riesila cez administratora, ktory jej potom stopol bazar a vtedy sa zbadala a peniaze mi vratila. Ma uz viac negativnych hodnoteni, pri nej som vtedy pozabudla si ich precitat. A vsetky poskodene sa stazujeme u nej na to iste.

babika131
17. máj 2014

@soni76 Kde máte tú tabuľku? Ďakujem

soni76
17. máj 2014

@babika131 v pocitaci, ak mi poslete do spravy mailovu adresu mozem vam ju preposlat

babika131
17. máj 2014

@soni76 Super. babika131@seznam.cz. Ďakujem

dolla
19. máj 2014

Mile mamičky, prosim dávajte si pozor! Zle som pochodila!! Objednala som saty na svadbu pre malu zo shopu tu na MK 4mesiace pred svadbou. zial 4 mesiace po svadbe som nedostala ani tovar, ani peniaze. (az na5!) pozor na jej stranku: www.diva-glamour.sk NEODPORUCAM jej shop ani tu na MK, ani internetovu stránku! Nedajte sa oklamať!

dolla
19. máj 2014

Mala som este zlu skusenost s predavajucou KAVIAREN, kupila som si od nej "neposkodený" tovar - tak bolo uvadzané v popise. Tovar som obdrzala s 2 dierami. Ked som sa to snazila reklamovat, dozadovala som sa vratenia penazi a tovaru. Jej odpoved bola, ze ma vsetky hodnotenia kladne, ze som spekulantka a tovar sa mi nepaci a ze som si rozmyslela kupu. Nechala som to tak, no odradilo ma obchodovanie na konikovi, totalne!

venuss
19. máj 2014

Dobrý den maminky, já mám špatnou zkušenost s VERCADR (víc informací o ní nemám), 11.4. jsem ji platila dětský kočárek na panenky za 680,-Kč a do teď mi nepřišel ani kočárek, ani peníze zpět. Nejsem jediná maminka, které neposlala zboží. Je nás asi 4. Nejdříve VERCADR psala, že se stará o nemocnou maminku, naposledy mi psala 7.5., že ji maminka umřela a že se dá do kupy a vyřeší obchody a od té doby zase nic...
Admini moc snahu pomoc nemají, ale bazar ji nastesti uz stopli... Počkám do konce května a po té půjdu na policii...

piacere
20. máj 2014

Neodporúčam dámu s týmto menom a mailom:

lendelova klaudia
minoslav002@azet.sk

Najprv sa so mnou naťahovala na dobierke, keď som rázne odmietla, odmlčala sa cca na týždeň, potom vypýtala teda číslo účtu, napísala mi cca 5 správ, že v pondelok peniaze posiela (neviem, či čakala, že kývnem rukou a pošlem skôr), nadrzo mi napísala adresu a viac sa neozvala... nereaguje, dokonca vidím, že moju poslednú správu ani neprečítala...

simuska0203
20. máj 2014

Dobrý deň . Tak aj ja som naletela jednej pani , ktorá sa tvárila ako spoľahlivá kupujúca a nakoniec ma oklamala. Meno : Petra Mihalčoková , email : merlins1@azet.sk Mesiac čakala na dodanie tovaru a potom dobierku neprevzala ešte mi napísala že v pondelok prevezme dobierku a od vtedy sa neozvala až dneska sa mi vrátil balíček. Neodporúčam !!!

tadotami
20. máj 2014

widnes@centrum.sk , milena parlagiova poste restante kosice 04017.
neprebrata dobierka v odbernej lehote.komunikacia ziadna.

marosa
21. máj 2014

@aneri66 porazí ma ..prišla som o 32e mala nick pupita,ale dnes ráno som zapla koníka a celý profil má vymazaný..aj inzeráty..číslo účtu tiež 1157005007/1111

aneri66
21. máj 2014

@marosa to su ľudia..

kluciiq
21. máj 2014

chcela by som upozornit na túto pani- ak kdesi nájdete inzeráty s emailom vačšinou na bazoši:
marcelka053@gmail.com
lilianka34@gmail.com
marela259@gmail.com
marcelalia.sitie@gmail.com
liptakova89@gmail.com
liptak84@gmail.com
všetko je to tá istá osoba, ktorá len okráda ludí, všade da ku vecičkám nízke ceny a tiez stručný popis iba že "dobrý stav, velkost S.." a potom sa vyhovára, že sa to stratilo na pošte prikladám aj telefonne čísla pod ktorými vystupuje !!! dávajte si pozor !!! 0919209322, 0902182556, 0919209321, 0904114719,0904107377 neviem či su čisla pravdivé neskušala som ale ked to dáte do vyhladávača tak Vam najde jej inzeraty !! je zo spišskej novej vsi ale inzeráty má hádam z každého mesta : levice, žilina, puchov, spišská ...

kluciiq
21. máj 2014

marela250@gmail.com tam malo byt som sa sekla v tom jednom emaily.

marietta123
22. máj 2014

@mikca94 dávajte si pozor na tuto predávajúcu,hodnotenia má síce pozitývne ,no mna okradla 😢 😢 😢

rony192
22. máj 2014

nechapem, tie dobierky nevyzdvihnute, kokos, sak ake problemy... raz som si to dala poslat, tak nespravim si z huby rit a nebudem zatazovat niekoho nejakymi info o rod problemoch, vyriesim, preberem, poslem prachy..otras... ja tu nepredavam,len kupujem a byvam mimo totalne banky nikde, predavajuci mi idu v ustrety dobierkami, ja si neviem predstavit, ze nepreberem, nevadi.

julie133
22. máj 2014

@suecy AHOJ NAPIS AKE TI CHYBAJU MAME VELA JA TI DAM ZADARMO

suecy
22. máj 2014

k tym vyhovorkam o rodinych problemoch no ked si objednate tovar od jednej pani za 40€ a od druhej za 30 € a ked ho posle a dva dni vam na to zomrie rodinna velmi blizka tak ze musite platit pohreb vy tak si rozmyslite ci date 70€ za dobierky alebo sa ospravedlnite a nechate si zvysne co vam ostalo na jedlo,to len pre tie obmedzenejsie ako ste vy na vysvetlenie ktore nechapu ake mozu byt vyhovorky tipu rodinny problem...Ale rozmaznane panicky nikdy nepochopia ako ziju normalny pracujuci ludia,totalne ma rozculuju taketo nazory ludi ktory nevedia o com zivot je.A kludne ma tu aj ukamentujte slovne za tento prispevok je my to jedno ja len tolko ze ja sa nemusim pred nikym obhajovat ani nic vysvetlovat my ukazte jednu co sa ospravedlnila za neprevzatu dobierku a este chcela aj vratit postovne...Nepoviem ani tuk keby som to robila pravidelne stalo sa to pred 2 rokmi ci kedy odvtedy ked som tu nieco kupila som prevzala alebo zaplatila vopred ..takze asi tolko...

suecy
22. máj 2014

@julie133 Ahoj dakujem velmi pekne uz sme zohnali vsetky aj my mame uz vela navyse,ked som pani dala zablokovat adminom nakoniec karty poslala no trvam si na tom ze je nespolahliva

predam_kupim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
predam_kupim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
predam_kupim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz