Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

halit13
1. aug 2015

@petraslov nie, napíšem iba obrazne, polopate , napr. niečo predám za 15e , cena poštovnáho s dobierkou tam 3 e , spať , ak nepreberie ja znovu musím zaplatiť 3e, .... takže dopredu pýtam 6e a cena dobierky na zaplatenie je 12e. Kupujuca zaplatí dokopy 18e, ak preberie, čiže nestratí ani centík, iba ak by neprebrala , príde o poštovné, o ktoré by som bola stratová ja

stanislavao
2. aug 2015

NEODPORUVAM lm@lmlimoisine.sk - monika (neregistrovaná)
dalsia neregistrovana, co len z nudy asi pise na inzerat a potom sa uz neozve.

monicka3
2. aug 2015

Pridavam Magdalena Lisa Dubova351 90090 megem251@gmail.com 😠 pozor vyhovorky nemocnica.

kaja30
2. aug 2015

@monicka3 tá sa tu už nie raz objavila veru 😒

zdenka828
2. aug 2015

Chcela by som upozorniť na pani menom: Ľubica Kráľová. Vyžiadala si balíček na dobierku. Nasľubovala, že si ho preberie. Nestalo sa tak. Nekomunikuje, neodpisuje.
Dobierka už nikdy viac... sama som sa použila ☹ ☹ ☹

petraslov
3. aug 2015

@zdenka828 použila? 😵 😀 😉

zdenka828
3. aug 2015

@petraslov: poučila 😀 😀 ... chybička se vloudila 😀

petraslov
3. aug 2015

@zdenka828 je mi to jasné 🙂

kamkika
4. aug 2015
kamkika
4. aug 2015
siuz
9. aug 2015

NEODPORUCAM evia1212

siuz
9. aug 2015

Neodporucam evia1212( ako napisem aby to bolo modre ako nick?)poslala som jej peniaze za 2 leginky,najskor jej akoze neprisli peniaze,potom uz prisli, ze uz poslala balicek.... nic neprislo, nadavala na postu,potom, ze ked jej poslem 0,90cent.posle mi ine 3 ks legin a , ze mi to posle doporucene, potom zas pisala, ze jej peniaze neprisli a viac mi na spravy nereagovala a vcera vymazala aj inzerat, tak uz som bola nutena jej napisat, negat.hodnotenie a reagovala nan okamzite, ze veci mam a moje deti ich uz nosia, ze klamem, skoro som odpadla, moja prva takato skusenost tu na MK,lepsie som si pozrela hodnotenia od predajcov ma len 2 zle a od kupujucich snad 10 zlych, co som si predtym nevsimla, ma aj vela dobrych asi si ich pise sama:(

siuz
9. aug 2015

NEODPORUCAM @evia1212, pre veci, co som uviedla vyssie

kaja30
9. aug 2015

Ja vravim len jedno : Okamžite ju mali zablokovať !!!! Tolko zlych hodno. a predáva stále ;?? Sila

siuz
9. aug 2015

@kaja30 ja by som rada vedela,ci si ozaj moze dat hodnotenia aj sama,ze sa prihlasi pod inym nickom a posiela si ich sama aspon niektore,da sa to?Ja popravde neviem:(Som nestastna z takychto ludi

kaja30
9. aug 2015

@siuz ked ma dalšie nicky tak ano 😒

kaja30
9. aug 2015

@halit13 pri neprevzanej dobierke neplatis zasa plnu sumu. Mne sa teraz vratila a platila som polovicu. Tak prečo pitaš 2x tak isto?? Aha takže o to je nižšia dobierka tak ok ale ak by nevybrala tak ti vlastne pošle viac ako stojí spätna dobierka. ©i zvy§ok zasa ty vrati§? Nechapem 😊

halit13
9. aug 2015

@kaja30 rozdiel na poštovnom, ak vznikne sa vyrieši jedným bezplatnym prevodom cez IB, ano vratim, samozrejme ak vznikne

halit13
9. aug 2015

@kaja30 ale zatiaľ sa to nestalo, veď keď preberie, tak neplatí ani o cent viac, a ak už ma v tom peniažky, tak preberie

kaja30
9. aug 2015

@halit13 to ma nenapadlo tak pitať 😊 ja radšej na dobierku už ani neposielam 😊

stanislavao
11. aug 2015

Neodporucam: marek.janicik@markopolo.sk - Marek Janičík (neregistrovaná)
dalsi neregistrovany h....l, co nieco chce ale peniaze neposle a ani nenapise, ze to uz nechce.
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

brumko14
12. aug 2015

@katulienkab78 .preboha.dnes mi tá Kmetová napísala že chce odomna balík pre dievčatko a mám jej to poslat na adresu Mária Slastanová.a čo teraz?

zuzi8055
27. aug 2015

Chcela by som upozorniť na predávajúcu s nickom mery333.
Objednala som si od nej ohrievačku fliaš, bohužiaľ, poslala mi ju nekompletnú bez plastovej vnútornej vložky, do ktorej sa vkladá samotná fľaša. Po upozornení, že tovar nie je kompletný a nie je v súlade s tým, čo bolo uvedené v inzeráte, mi poslala správu, že tovar balil a posielal manžel a že mi to pozrie. Odvtedy so mnou nijak nekomunikuje, neodpovedá na správy. POZOR NA ŇU aj keď má dosť pozitívnych hodnotení, očividne sa jej nedá veriť. Tento prípad už riešm aj s adminom...

nadhera
29. aug 2015

Neodporucam @alexandra1988 - aj ked je tu neaktivna, kupovala odo mna cez bazos...neprebrata dobierka - Alexandra Lindorova, Lucenec 😠

zuzin78
31. aug 2015

neodporucam @ treasure2011 ze vraj mi objednala dve veci z ALi, aj mi ich poslala a ako nedorazili. po mojej reklamacii, kde su veci,ktroe posiela, mi napisala, ze to poslala obycajne ako list, co nemoze byt, lebo to boli velke hracky, a posta by to neprebrala. mala mi poslat spat peniaze cez nieco 22€ a nic, IP spravy necita, ...
( na zaciatku sme sa dohodli ,ze mi z ALiposle rovno veci na moju adresu, ale islo to na jej adresu a to mi napisala neskor... ) ak mi peniaze neposle, idem na policiu....

siuz
31. aug 2015

@zuzin78-najhorsie je,ze policia Vam povie,ze pokial to nieje,tusim nad290eur ci kolko,tak to nebude riesit,niekde to tu jedna mamicka pisala,podla mna to tieto"svine" dobre vedia a preto toto robia,ja som bola tiez tu na MK oklamana:(

kaja30
31. aug 2015

@zuzin78 aj ked to bolo velke - da sa to poslat obyčajne. Ak ste sa dohodli na obyčajnej pošte HOLD SMOLA. Ja obyčajne pošlem len s upozornenim že za stratu nezodpovedam! A sebe len doporučene všetko necham poslať ! A polícia nezasiahne pretože suma je velmi nízka na riešenie 😒

zuzin78
31. aug 2015

@kaja30 ja som sa s nou na ziadnej obycajnej poste nedohodla , to mi napisala az potom ked som reklamovala kde mam balik , ved za dva dni by docestoval aj sam a velku krabicu nezoberu na poste ako list , posielam aj ja baliky a aj listy a viem co zoberu ako list a ako balik ...
Viem ze policia nic nevyriesi ale bude mat aspon zaznam a ten staci pre jej buducnost .

zuzin78
31. aug 2015

@siuz ja som minuly rok takto riesila jednu tu z MK, az nakoniec mi poslala spat peniaze a ja sa nevzdam , 22€ je dosta oklamala aj inu nie len mna . :-/ :-/ ved kazdy den maze komentare co jej vypisujem do jej kratkych sprav , ale ludia si to precitaju .....

siuz
31. aug 2015

@czuzin78 a to sa da do akych kratkych sprav pisat?