Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

yvkay
21. sep 2015

Takze mamicky NEODPORUCAM @sasulik1234 vezme peniaze a balik neodosle,som uz asi piata kupujuca j co sa balik zahadne stratil,alebo ze za tie iste sandale si dala poslat peniaze na ucet od dvoch kupujucich,od maja nie je schopna vratit peniaze, mamicke @elektra1 stale sa iba vyhovara!!!!A najnovsie uz ignoruje!!!

blbovina
22. sep 2015

neodporucam @mumulinka, dohodli sme sa vymene veci, chcela poslat 1.tr., balik odo mna ma, potom sla na dovolenku a viac sa neozvala a ignoruje vsetko, balik mal dost velku hodnotu

blbovina
22. sep 2015

neodporucam @sisa29, kupila som od nej traktor pre syncekov, napisala mi, ze peniazky ma na ucte, ze uz jej prisli a viac sa neozvala, uplna ignoracia, toto nie je mamicka ako ma byt, inak by toto neurobila. Chlapci sa tak tesili na tratktor a vdaka nej som namiesto toho prisla o sumu, ktora pre nas nie je malo.

stanislavao
24. sep 2015

neodporucam
Monika Zichová (neregistrovaná)
objednala si veci a ked som jej poslala c.u. tak sa jej nepacila banka, poslala som jej ine c.u. tak mi napisala, ze uz veci nechce. nechapem, co cakala. ze jej to poslem zadarmo?

siuz
24. sep 2015
lindda
25. sep 2015

Anna Retišáková neodporucam neregistrovaba zjedna z ceny potom ze zoberie iba nieco vypyta cislo uctu a viac sa neozve ... zbytocne rezerve

miinka3333
26. sep 2015

Prosím máte niake skúsenosti s hanika9?

ingrid22
27. sep 2015

Prosí o pomoc..pozná z vás niekto Juditu Balogovú z Komárna?Uhradila som 16.9 za pančuchy 10e.Neodpisovala,nereagovala..a dnes pozerám a má zrušené všetky inzeráty.Ďakujem za pomoc

porubcanska
28. sep 2015

Ahojte, chcem upozorniť na predávajúcu Lamadore.
Neodporúčam predávajúcu. Veľmi neseriózne jednanie!!! Vedome ponúkla tovar na predaj nový, samozrejme, pretože je nenositeľný, konkrétne rukavice veľ. 134, ktoré nenatiahne ani 5 ročný chlapec na pršteky. Vyhodila som len tak do luftu 3,10€, pretože idú do koša. Neochota a neserióznosť!!! Peniaze odmietla vrátiť. 😠 😠

pauliniele
2. okt 2015

Ahojte. Upozornujem na zenu s nickom @00olivia00 . Oklamala mna, aj inu mamicku. Myslim, ze tu uz predtym "vycinala", toto ma nick zalozeny v auguste. Poslala som jej 18.9. peniaze na ucet a nic, ziadna odozva. Pritom si tu veselo nakupuje a aj za moje peniaze. Uz ju riesim cez kona, od pondelka aj cez policiu. Dajte ai na nu pozor.

pauliniele
2. okt 2015

Nakoniec mi dnes veci od 00olivia00 prisli. Ale aj tak 1-2x oblecene veci nevyzeraju takto. No tovar mam doma...

regina22
2. okt 2015

ja na dobierky neposielam

lalus
8. okt 2015

Predávajúcu @mravcova neodporúčam!!! Považujem ju za podvodníčku. Od 18.9.2015 zaplatený za tovar spolu s príplatkom za doporučenú poštu. Dnes je 8.10.2015 a tovar stále nemám, po opakovaných pripomienkach mi 1x do týždňa napísala... "...už posielam..../.... zajtra ráno už ozaj posielam, vtedy som nestihla..". Od 28.9.2015 ignoruje moje správy úplne, neodpovedá, na modrom koníku je pritom aktívna (správy vo svojom blogu). Na žiadosti o napísanie podacieho čísla nereaguje. Keďže tovar mal ísť doporučene, na žiadne báchorky o stratenom na pošte sa nedá vyhovárať!

smidtula
10. okt 2015

Milé dámy, dajte si pozor na stránku http://topsperky.sk/ (firma AUREN, s.r.o., Sládkovičova 18,
934 05 Levice). Objednala som si od nich brošňu a neopatrne som zaplatila prevodom na účet. Peniaze dostali a žiadna reakcia. Keď som im volala, čo je s mojou objednávkou, pani povedala, že oni sa už nezaoberajú predajom šperkov, resp. že brošne už dávno nemajú. Pritom keď sa zaregistrujete, príde vám z ich stránky potvrdenie a keď si objednáte, príde vám potvrdenie objednávky. A vôbec ich nenapadne po obdržaní objednávky a pripísaní peňazí na účet kontaktovať vás, že tento tovar už vlastne vôbec neponúkajú. Okamžite som písomne odstúpila od zmluvy a teraz čakám, či peniaze vrátia, ak nie, nahlásim to na SOI a podám aj trestné oznámenie. Mám poučenie do budúcnosti - ak nejde o overený obchod, nikdy neplať vopred, radšej zvoľ dobierku (aj keď aj to nie je záruka, môže vám v balíku prísť šmejd), ak obchod žiada platbu vopred, radšej od nich neobjednávaj.

sv
13. okt 2015

nie najlepsiu skusenost som mala s kupujucou - @siho. Uz druhykrat sa pytala, co som obliekala pod saty, ktore ponukam. Otazka dost cudna, ale odpovedala som slusne a k veci. V prvom pripade ziadna odpoved, jednoducho ako keby som jej ani neodpovedala a v druhom pripade, sa mala na saty dve zaujemkyne, a kedze tato pani bola prva, tak tej druhej napisala, ze uz mam kupcu. Na zaklade vyziadania podkladov k platbe, som vsetko zaslala okamzite. 4 dni presli a dostala som spravu, ze sa ospravedlnuje, ale ze saty by boli dcerke prilis dlhe. Upozornujem, ze rozmery siat boli udane od zaciatku, a v tomto danom pripade mala tato pani na to 10 dni si vsetko premerat, rozmysliet atd. Podakovala som sa slusne, ze mi tentokrat aspon napisala, ale taktiez som jej dala jasne vediet, ze som koli nej stratila aj druhu zaujemkynu. NESERIOZNE jednanie. Neodporucam!

sladkasue
13. okt 2015

Neregistrovaná Dominika Bagínová - zlaticko1124@azet.sk
Objednala si tovar, poslala aj adresu na dorucenie a znova potvrdila zaujem. Po 2 tyzdnoch(medzitym vobec neodpovedala na maily a nekomunikovala), ked prisiel objednany tovar som zaslala a oznamila zaslanie zasielky. Ozvala sa az ked bola zasielak odoslana
nahanala som ju az na FB, nakolko inak som sa snou nevedela spojit. Trdi, ze ona si nic neobjednavala a nema o tovar zaujem...

11vlasta11
16. okt 2015

janusa12345...poslala som jej 13 euro a nemam ani tovar ani eura.....neodpoveda.....neodporucam.... ☹

janette321
17. okt 2015

@lorela nielen že meno a adresa alebo mail je osobný údaj . ale stačí aj samotný nick . dokonca celá táto čierna listina je protizákonná . jediné oprávnenie na ,, čiernu listinu ,, má zdravotná a sociálna poisťovňa a daňový úrad . to je len pre tých ,, múdrych ,, na vysvetlenie :D inak mne to tu nevadí - dokonca si niekedy kontrolujem cez google nicky , mená , maily ... keď mám poslať balík na dobierku a vyhodí mi toto fórum takže mne to pomáha ... a niekedy je tu aj sranda pri čítaní ... :D

lorela
19. okt 2015

@janette321
Opakujem, NIE, meno a adresa, a už vôbec nie nick - nie sú osobné údaje a ani nespadajú pod zákon o ochrane osobných údajov.
Moje tvrdenie si over na príslušných štátnych inštitúciách, naštuduj si zákon č. 122/2013 Z. z.
o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov alebo rovno môžeš absolvovať skúšku na výkon funkcie zodpovednej osoby.

janette321
19. okt 2015

@lorela ak budete chcieť môžete to školenie a aj skúšku absolvovať u mojej sestry . či aj vy ste lektorka ? no neviem neviem ...

lorela
19. okt 2015

@janette321 Výborne, tak sa jej ešte raz a dôkladne opýtaj.
Dôvody prečo som si istá vo svojom tvrdení nepokladám za potrebné tu uvádzať.

janette321
19. okt 2015

@lorela podobne .... pekný deň

janette321
19. okt 2015

@lorela mne to nedá pani Lorela . naozaj by som rada vedela ten váš dôvod prečo ste si istá . ja vám tu uvediem jeden príklad .každý predajca ( je jedno či eshop alebo bazár ... ) sa zaväzuje - vlastne musí sa riadiť Zákonom o ochrane osobných údajov . každý eshop to dokonca musí mať v obchodných podmienkach . vy keď si kupujete príklad topánky aké údaje im dávate ? určite nie rodné číslo ako ste tvrdila v predchdzajúcich komentoch že bez rodného čísla meno a adresa nie sú osobné údaje .... a teraz by ma zaujímalo u koho ste robila školenie a či ste prešla skúškou a ste zodpovedná osoba s takýmito vedomosťami ...
Článok 7
Ochrana osobných údajov
Predávajúci sa pri spracúvaní osobných úradov riadi Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje sú spracúvané len za účelom vyhotovenia faktúry a dodania tovaru a sú chránené v zmysle zákona.

bbfm
22. okt 2015

NEODPORÚČAM!!! nedajte sa nahovoriť na dobierku od salomon922@azet.sk
Monika Faková
Tarasa Ševčenka 20
08001 Prešov

stefit
22. okt 2015

Neodporucam ....Rusnakova598@gmail.com - Veronika Rusnakova (neregistrovaná), Veronikx Rusnakovx ,Sirk 101, 049 64. dlhuje mi peniaze za tovar...ktory sa mi dusovala, ze zaplati... KLAMARKA..

marcella0903
22. okt 2015

Neregistrovaná veve004@centrum.sk - Veronika Šterdasová
rezervovala tovar na 2 týždne,počas ktorých ešte komunikovala a v deň platby už prestala komunikovať ☹ neodporúčam nič rezervovať....

danabel
22. okt 2015

NEODPORÚČAM @tamara86 z Veľkého Krtíša, posiela neúplný tovar a potom nekomunikuje, prečítala si moju správu o tom, že časť toho, čo som kupovala a čo je odfotené v inzeráte chýba a napriek tomu inzerát vymazala 😠 😠 😠 Nie som prvá, ktorá jej pridala negatívne hodnotenie - škoda, že som si to neprečítala skôr, nikdy by som od nej nič nekúpila!

tamara86
23. okt 2015

@danabel klamstvo uplne kupila si odo mna nohavice na foto s opaskom poslala som jej ich rifle top stav nemoze ani slovo povedat.to ze nebol tam opasok neni nic hrozne rifle su na stahovanie zvnutra cize opasok je tam zbytocny.a ja som aj na to zabudla neriesila som nejaky lmopasom

janette321
23. okt 2015

@tamara86 ako že nič hrozné ? veď ste predávala to čo bolo na fotke . ako to robia všetci a je to aj v podmienkach predaja na koníkovi že sa reálny tovar ktorý predávam odfotí ... takže jej ten opasok dopošlite inak je to podvod ! tiež by som bola naštvaná keby ma tato niekto oklamal !

mariosmykal
23. okt 2015

Ahojte.

Túto tému sme sa rozhodli zamknúť a na riešenie problémov s obchodom v bazári sme vytvorili skupinu, ktorá je prehľadnejšia a rýchlejšia. Nájdete ju tu: https://www.modrykonik.sk/group/7748/detail

Pri nahlasovaní problému v bazári si prosím prečítajte "Popis a ciele skupiny" a následne pridajte svoj príspevok. Budeme sa snažiť vám čo najrýchlejšie pomôcť.

V prípade problému s obchodom v bazári sa budeme venovať len uvedenej skupine. Ďakujeme za porozumenie,

Pekný deň prajem,

Mário Šmýkal
Modrý koník Team