Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

akika722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
6. máj 2011

baby , kecajte v prislusnej teme, nebavi nas vecne mazat prispevky aby tato tema bola prehladna....dik

winona24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciamatusko
7. máj 2011

dobry den chcem pridat dalsiu s ktorou som mala zlu skusenost a som strasne na nu nahnevana.chcela na dobierku a potom ju neprevzala:(vola sa LUCIA HOMA SOKACOVA,z KOSIC.pise z luciasokacova@centrum.ska je tiez neregistrovana..

kamakorka
8. máj 2011

tu su dalsie dve,ktoré neprevzali dobierku a velice hovorili ze na 100 % prevezmu

bartezka - to je jej nick
-meno je Karolína Ivanová

Lucia Čupáková - neregistrovaná
- z Labaje
-mail je maminka13342120

kamakorka
8. máj 2011

tu su dalsie dve,ktoré neprevzali dobierku a velice hovorili ze na 100 % prevezmu

bartezka - to je jej nick
-meno je Karolína Ivanová

Lucia Čupáková - neregistrovaná
- z Labaje
-mail je maminka13342120@azet.sk

jonas17
8. máj 2011

tak prikladám dalšiu, ktorá je podvodníčka. volá sa bibi79.
objednala si u mňa vecičky, ja som s viacerými balíkmi, skôr ako mi poslala peniaze, omylom odoslala balík aj pre ňu. sľúbila, že to zaplatí, ale omyl. najprv sa vyhovárala, že peniaze poslala dakomu inému, nech jej opäť pošlem účet, ale od vtedy sa neozýva, nereaguje na moje správy. kašlem na tie peniaze, nie je to zas tak veľa, ale mohla som to darovať radšej dajakej cigánke. no, smola.mne tiež jedna kočka poslala balík dopredu, kým jej prešli peniaze, ale ani by ma nenapadlo sa takto zachovať. tak si dajte na ňu pozor.

mataharyy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mataharyy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hewletta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonas17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kmetofka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
19. máj 2011

Pridávam ďaľšiu nezodpovednú maminku- neregistrovaná- zuzana cervencova" <zcanjelik@gmail.com, žiadala dobierku, nakoniec sme sa dohodli na platbe na účet, tam peniažky samozrejme neprišli, ani po dvoch týždňoch, žiadala ma aby som jej ešte v daný deň poslala vecičky, zrejme sa nazdávala, že tovar jej pošlem aj bez platby, dobierku by s najväčšou pravdepodobnosťou neprevzala :(. Aspoň som neprišla o peniažky, tak si radšej pri tejto maminke dajte pozor.

nicky655
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
motylikova
19. máj 2011

negativna skusenost s michaela.brezovska@gmail.com,neregistrovana.
Chcela plavky osobne v KE. dala mi t.c.,ja som jej vecer poslala sms,lebo pisala ze ich vezme naisto a robi od 9 do 6,ze o 7jej ich donesie priatel. Na dohodnute miesto nedosla, telefon vobec nedvihala, zbytocne sme spalili benzin do kosic,od nas 12km x2 -tam aj s5 😠

spy23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
winona24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evinkal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sendynka01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evinkal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
20. máj 2011

@evinkal na skusenosti sa spytaj tu
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

tato tema ma sluzit ako zoznam ludi, s ktorymi su uz preukazatelne zle skusenosti 😉

adriana7
24. máj 2011

@kamakorka , mne karolína ivanová dobierku prevzala

martiska36
25. máj 2011

Přidávám na černou listinu - Nikola Čonková Ostrava, nechala jsem se ukecat ( vím, moje chyba) na poslání na dobírku, nepřevzala, nereaguje.