• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

(zamknutá)
23. októbra 2015 
Jen jsem zapoměla napsat, že mě to stálo 1 300,- Kč.
6. máj 2009 o 19:48  • Odpovedz
Omlouvám se, nenapsala jsem přezdívku, pod jakou zde inzeruje: misulkaaja
7. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz
Toto je od
kaz na moje fotoalbum, kde jsou podrobnosti: http://www.modrykonik.cz/album/myalbums.php
5. jún 2009 o 10:19  • Odpovedz
papol,hodila jsi odkaz na moje fotoalbum :sweat_smile:. ja s tim nemam nic spolecnyho
5. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz
Say, nehodila odkaz na tvé, ale kdokoliv na něj klikne, ukáže se mu to jeho vlastní :wink:
Jinak je to síla, už jsem o tom četla v jiné diskuzi :pensive:
5. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz
každej, kdo to odlikne, tak se mu objeví jeho album...všimněte si koncovky...myalbums.php..musíte si najet do alba papol :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. jún 2009 o 11:22  •  1 dieťa  • Odpovedz
jinak ty hadry :astonished: to je teda síla..to bych nedala ani do kontáku..za 1300 :frowning2:
5. jún 2009 o 11:24  •  1 dieťa  • Odpovedz
Siss, růžová mikinka s rozjetým, ale funkčním zipem by se ti pro tygra nelíbila??? :grinning:
5. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz
pir: jako bych měla bobky, že z toho na mě vyskočí blecha :astonished: :sweat_smile: brrrrrrrrrrrrrr....otřes :pensive:

papol: to je mi fakt líto, příště radši nakupuj na MMB od někoho ověřeného :wink:
5. jún 2009 o 11:28  •  1 dieťa  • Odpovedz
Holky jsou na prodej nové věci od misulkaaja,tak bacha :grinning:
http://www.modrykonik.cz/bazar/index.php?vLogin=misulkaaja
5. jún 2009 o 11:45  • Odpovedz
ty jo, tak to je masakr :astonished: ona si to sem dovolí zas dát :astonished:
5. jún 2009 o 11:50  •  1 dieťa  • Odpovedz
Už je asi po vážné operaci :astonished:
5. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz
Asi.Dívala jsem se ji do albumu a má 2 kluky,tak nevím kde ty holčičí hadry bere :grinning: A je tam na fotkách s chlapem. Ale ty šatičky,co tam má ty růžové by se mi líbily :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi si je objednám :grinning: Jsem ji psala do IP,kde bere tu drzost :sweat_smile:
5. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz
holky..vy byste prodávaly něco za 39Kč? To se vyplatí? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. jún 2009 o 12:05  •  1 dieťa  • Odpovedz
Já beru za 39kč tu slunečnici co je na každé fotce :grinning:
5. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz
teda fůj - nejsem cimprlich, co se hadrů týká, ale tyhle jsou fak humáč :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 12:27  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz
kyri-Za 1302 Kč co by jsi chtěla? :grinning:
5. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz
pirlenka, Díky za upřesnění fotoalba, nevím, proč se mi to takhle nepovedlo.

sisstin, na MMB také prodává a má tam to nejlepší hodnocení :grinning:
5. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz
Jen tak mimochodem, před nedávnem tu ještě prodávala misulkaaja i ty větší věci, co údajně potřebovala za mé peníze koupit :sweat_smile: Nechápu, jak z nich mohly dětičky za noc vyrůst :fearful:
5. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
25. jún 2009 o 19:26 • nikeee20
Petr Grulich a Veronika Markova - prosim ozvete se mi. Omylem jsem vymazala vase kontakty a nemohu odeslat objednane zbozi!!!!!!
19. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz
hypo - napis Ip adminovi s nickom VIZ a on ti dohlada kontatky z inzeratu
22. apr 2010 o 17:04  • Odpovedz
Dávám na černou listinu paní Martinu Staňkovou. Posílala jsem jí věcičky zde přes bazárek, zaplaceno jsem nedostala a paní nereaguje. Nejsem ale jediná : http://www.modrykonik.cz/bazar/hodnoceni/martinastankova/#!2369
Kromě toho jsem jí dohledala i na MMB, kde měla několik duplicitních účtů, ty jsou už zablokovány, ale negativní hodnocení jí tam zůstala, takže jsem měla možnost kontaktovat další poškozené mamainky a na základě porovnání adresy jsem si ověřila, že půjde o stejnou osobu. Seznam okradených maminek z MMB je dlouhý, mám pocit, že to už je i na trestní oznámení. Kromě toho se její inzeráty objevují i jinde na internetu. Takže všechny důrazně varuji dávejte si na tuto paní pozor.
27. máj 2010 o 10:44  • Odpovedz
Tak to je mazec tady.. Mám tady vůbec něco nabízet k prodeji..? Peťul
2. jún 2010 o 20:24  • Odpovedz
@lenka.tch dobry den tak stou pani vargovou mam inu skusenost.neviem ci to tu mozem pisat ale na pokeci miestnost maminky ju maju v zuboch dlhsi cas.hra sa na dobru kamaratku ktora vie poradit a nakoniec si skopiruje foto deti a po chvilke ich uvadzy ako svoje a nie len foto deti ale aj svadobne foto atd.spoznali sa tam viacere maminky.
15. jún 2010 o 16:48  • Odpovedz
Holky ahoj, strašně nerada bych se tu objevila, udělala jsem chybu, prodala jsem čaje Hipp nějaké paní Lence Zálešákové a aktivně jsem hned inzerát smazala s tím, že veškerá komunikace zůstane uložená v interní poště jako dřív a ono NE, všechno se mi smazalo. Ted mám zaplaceno a čaje mám doma zabalené a nevím, kam je poslat. Prosím poradíte mi některá, co mám dělat? Neznáte paní Lenku Zálešákovou nebo pod jakým je jménem? Má dceru Verunku přes 10 měsíců, víc si bohužel nepamatuju... díky... :slight_smile:
15. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz
@pet.honey uz to bolo viackrat spominane vo viacerych temach.... ak si vymazete inzeraty napiste internu postu mojmu kolegovi Viktorovi - nick viz - a on to dokaze dohladat. Poprosim vsak o trpezlivost, pretoze programuje vylepsenia bazaru a nema cas kazdy den dohladavat vase vymazane inzeraty :wink:
16. júl 2010 o 10:09  • Odpovedz
davam na ciernu listinu slecnu menom Dasa NInajova honey85, predala som jej veci, nastastie nebola to horibilna suma..veci som odoslala, a ked dosiel vypis z banky, zistila som ze ziadne peniaze nenabehli. tak som ju kontaktovala, velmi sa ospravedlnovala, a slubila ze to napravi..ked som skontrolovala dalsi vypis, zase nic nenabehlo..tak som ju opat kontaktovala, ale na moje IP nereaguje, vymazala si fotku, a vytvorila si novy nick.
6. aug 2010 o 10:21  • Odpovedz
@catalin , urobila si chybu, ja posielam až po nabehnutí peniažkov :wink:
7. aug 2010 o 17:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.