Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

papol
6. máj 2009

Jen jsem zapoměla napsat, že mě to stálo 1 300,- Kč.

papol
7. máj 2009

Omlouvám se, nenapsala jsem přezdívku, pod jakou zde inzeruje: misulkaaja

papol
5. jún 2009

Toto je od
kaz na moje fotoalbum, kde jsou podrobnosti: https://www.modrykonik.cz/album/myalbums.php

sayast
5. jún 2009

papol,hodila jsi odkaz na moje fotoalbum 😅. ja s tim nemam nic spolecnyho

pirlenka
5. jún 2009

Say, nehodila odkaz na tvé, ale kdokoliv na něj klikne, ukáže se mu to jeho vlastní 😉
Jinak je to síla, už jsem o tom četla v jiné diskuzi 😔

sisstin
5. jún 2009

každej, kdo to odlikne, tak se mu objeví jeho album...všimněte si koncovky...myalbums.php..musíte si najet do alba papol 😅 😅 😅 😅

sisstin
5. jún 2009

jinak ty hadry 😲 to je teda síla..to bych nedala ani do kontáku..za 1300 ☹

pirlenka
5. jún 2009

Siss, růžová mikinka s rozjetým, ale funkčním zipem by se ti pro tygra nelíbila??? 😀

sisstin
5. jún 2009

pir: jako bych měla bobky, že z toho na mě vyskočí blecha 😲 😅 brrrrrrrrrrrrrr....otřes 😔

papol: to je mi fakt líto, příště radši nakupuj na MMB od někoho ověřeného 😉

skuli
5. jún 2009

Holky jsou na prodej nové věci od misulkaaja,tak bacha 😀
https://www.modrykonik.cz/bazar/index.php?vLogi...

sisstin
5. jún 2009

ty jo, tak to je masakr 😲 ona si to sem dovolí zas dát 😲

pirlenka
5. jún 2009

Už je asi po vážné operaci 😲

skuli
5. jún 2009

Asi.Dívala jsem se ji do albumu a má 2 kluky,tak nevím kde ty holčičí hadry bere 😀 A je tam na fotkách s chlapem. Ale ty šatičky,co tam má ty růžové by se mi líbily 😝 Asi si je objednám 😀 Jsem ji psala do IP,kde bere tu drzost 😅

sisstin
5. jún 2009

holky..vy byste prodávaly něco za 39Kč? To se vyplatí? 😕 😅 😅 😅 😅

skuli
5. jún 2009

Já beru za 39kč tu slunečnici co je na každé fotce 😀

kyri
5. jún 2009

teda fůj - nejsem cimprlich, co se hadrů týká, ale tyhle jsou fak humáč 😅 😝

skuli
5. jún 2009

kyri-Za 1302 Kč co by jsi chtěla? 😀

papol
5. jún 2009

pirlenka, Díky za upřesnění fotoalba, nevím, proč se mi to takhle nepovedlo.

sisstin, na MMB také prodává a má tam to nejlepší hodnocení 😀

papol
5. jún 2009

Jen tak mimochodem, před nedávnem tu ještě prodávala misulkaaja i ty větší věci, co údajně potřebovala za mé peníze koupit 😅 Nechápu, jak z nich mohly dětičky za noc vyrůst 😨

nikeee20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hypo
19. apr 2010

Petr Grulich a Veronika Markova - prosim ozvete se mi. Omylem jsem vymazala vase kontakty a nemohu odeslat objednane zbozi!!!!!!

janocka
22. apr 2010

hypo - napis Ip adminovi s nickom VIZ a on ti dohlada kontatky z inzeratu

shariii
27. máj 2010

Dávám na černou listinu paní Martinu Staňkovou. Posílala jsem jí věcičky zde přes bazárek, zaplaceno jsem nedostala a paní nereaguje. Nejsem ale jediná : https://www.modrykonik.cz/bazar/hodnoceni/marti...
Kromě toho jsem jí dohledala i na MMB, kde měla několik duplicitních účtů, ty jsou už zablokovány, ale negativní hodnocení jí tam zůstala, takže jsem měla možnost kontaktovat další poškozené mamainky a na základě porovnání adresy jsem si ověřila, že půjde o stejnou osobu. Seznam okradených maminek z MMB je dlouhý, mám pocit, že to už je i na trestní oznámení. Kromě toho se její inzeráty objevují i jinde na internetu. Takže všechny důrazně varuji dávejte si na tuto paní pozor.

slonca
2. jún 2010

Tak to je mazec tady.. Mám tady vůbec něco nabízet k prodeji..? Peťul

leve26
15. jún 2010

@lenka.tch dobry den tak stou pani vargovou mam inu skusenost.neviem ci to tu mozem pisat ale na pokeci miestnost maminky ju maju v zuboch dlhsi cas.hra sa na dobru kamaratku ktora vie poradit a nakoniec si skopiruje foto deti a po chvilke ich uvadzy ako svoje a nie len foto deti ale aj svadobne foto atd.spoznali sa tam viacere maminky.

pet.honey
15. júl 2010

Holky ahoj, strašně nerada bych se tu objevila, udělala jsem chybu, prodala jsem čaje Hipp nějaké paní Lence Zálešákové a aktivně jsem hned inzerát smazala s tím, že veškerá komunikace zůstane uložená v interní poště jako dřív a ono NE, všechno se mi smazalo. Ted mám zaplaceno a čaje mám doma zabalené a nevím, kam je poslat. Prosím poradíte mi některá, co mám dělat? Neznáte paní Lenku Zálešákovou nebo pod jakým je jménem? Má dceru Verunku přes 10 měsíců, víc si bohužel nepamatuju... díky... 🙂

janocka
16. júl 2010

@pet.honey uz to bolo viackrat spominane vo viacerych temach.... ak si vymazete inzeraty napiste internu postu mojmu kolegovi Viktorovi - nick viz - a on to dokaze dohladat. Poprosim vsak o trpezlivost, pretoze programuje vylepsenia bazaru a nema cas kazdy den dohladavat vase vymazane inzeraty 😉

catalin
6. aug 2010

davam na ciernu listinu slecnu menom Dasa NInajova honey85, predala som jej veci, nastastie nebola to horibilna suma..veci som odoslala, a ked dosiel vypis z banky, zistila som ze ziadne peniaze nenabehli. tak som ju kontaktovala, velmi sa ospravedlnovala, a slubila ze to napravi..ked som skontrolovala dalsi vypis, zase nic nenabehlo..tak som ju opat kontaktovala, ale na moje IP nereaguje, vymazala si fotku, a vytvorila si novy nick.

atrami
7. aug 2010

@catalin , urobila si chybu, ja posielam až po nabehnutí peniažkov 😉