Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

anetaadam
24. jún 2011

takže pridávam aj na čiernu listinu basalayova,tak registrovana v skutočnosti niekto iný.Zaplatila som za luxusny kočik a nemam zatiaľ ani eura a ani kočik.Oklamala už viac mamičiek na všetkych možnych bazaroch.Takže moja prva negativna skusonosť 😲

lentilka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
24. jún 2011

@anetaadam ahoj a to si vedela už pre kúpou, že oklamala viac mamičiek?? na aké číslo účtu si posielala?

martinjasen Dostali sme informaciu, ze tu moze byt podvodnik, ktory predava kociky. Nevieme login, jeho cisla uctu mozu byt: 4007366134/7500, 1893196059/0200, 2204009858/0200 .
9. jún o 11:07 • 1 dieťa • Odpovedz • Tebe a 3 ďaľším užívateľom sa to páči. • Už sa mi to nepáči • •

petka035
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anetaadam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nibiru
25. jún 2011

alenka_111 absolutne neochotna mamicka ktora vyslovene zavadza,neodpoveda predava kocik s nahradnymi kolesami slubila mi predat len kolesa inak pre nu velmi vyhodny obchod kocik predava za 25€ za kolesa som jej chcela dat 15€ kocik mohla dalej predat 2mesiace ma natahovala ze je v nemocnici z malou po case neodpovedala ani na sms,ani na ip,ani na bazare pritom stale inzeraty aktualizovala a bola aktivna a vrchol bol ze odstranila vsetkych zaujemcou a tovar veselo ponuka dalej pritom som ju jasne poprosila o vyjadrenie ci mi ich preda alebo nie aby som sa vedela zariadit.

krasnulka
25. jún 2011

pozor na elinor.....zajednala som si u nej tovar, dohodli sme si cenu a za dva dni napisala, ze tovar predala, lebo uprednostnila osobný odber-co v popise nemala uvedene. Je to harpia, neseriozna predavajuca, co slubi tovar a obratom ho preda niekomu inemu

damiankad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduskatt
26. jún 2011

@damiankad prevod penazi je zo zakona do 48 hodin

aduskatt
26. jún 2011

@damiankad takze ak by teoreticky posielala v piatok vecer peniaze, v utorok ich musis mat na ucte, aj keby co bolo......je este moznost, ze urobila dotycna preklep v cisle uctu a vtedy sa jej peniaze na ucet vratia v priebehu 4-5 dni s poznamkou, ze uviedla zly kreditny ucet

damiankad
26. jún 2011

@aduskatt ved som si aj myslela....a mysliíš že mám pridať negatko?? ja už som mala trpezlivosti až-až ☹ viem ze to nebola velikanska suma...ale keby nie som na MD tak ma to nehnevá...ale tie rifle mali väčšiu hodnotu za akú som jej ich predala a ešte po toľkom čakaní...ja už neviem...čo mäžem podniknúť ak sa mi peniaze nevrátia?? asi nič ked to bola len taká suma....nuž poučenie...nedôverovať nikomu...a hlavne nie tomu kto toľko prosíka a presviedča ako sa majú zle...tým je tuším najlepšie a výdiu z toho beztrestne 😒

damiankad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduskatt
26. jún 2011

@damiankad jednoznacne negativne hodnotenie, ak sa ti podari s dotycnou spojit, pytaj potvrdenie o platbe, ak je to 9 dni, uz by jej muselo prist avizo o nezrealizovanej platbe........este sa mohlo stat, ze nejakou hlupou nahodou sa pomylila tak, ze skutocne dala zle cislo uctu, ale nanestastie existuje niekto, kto toto cislo ma.pokial sa preukaze potvrdenim o platbe na toto cislo uctu, moze poziadat ona svoju banku o sprostredkovanie vratenia platby.........je to sice na dlhe lakte, ale da sa k tym peniazom dostat.......ovsem, prepac, mrzi ma to, ale ja mam skor pocit, ze to bude podvod a nie takyto sled nahod......takze pre vystrahu sup snou na BL a pisat hodnotenie

damiankad
26. jún 2011

@aduskatt dakujem za rady...idem jej posledný raz napísať že ako čo...ak sa neozve...pridávam ju sem a píšem negatko...a škrie ma to lebo je to mamina ktora má vela pozitívnych hodnotení...ale nuž ked sa raz človek rozhodne klamať..nech na to doplatí a neoklame aj iné maminky!!

aduskatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damiankad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduskatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anetaadam
27. jún 2011

@beruska.zuzanka nie nevedala som že niekoho oklamala,pisala som admi a ti mi poradili,zmenila si meno ale je to jedna a ta ista osoba.Mala meno JANE111, basalayova

saxana123
28. jún 2011

Tak ja pridávam veľmi drzú osobu Martina Krempaska .L.Svobodu64,05801 Poprad ktorá ma oslovila ako neregistrovaná a pod emailom Nuda21@azet.sk chcela kupóny na zľavu a keď mala poslať poštovné tak ostalo ticho, tak som sa opýtala či čaká že poštovné jej ja zaplatím a na to som dostala vulgárnu odpoveď 😠 čo už, aký človek, taká reč.

lulu4
28. jún 2011

ahojte ja pridavam negativnu skusenost s kupujucou pod nickom dominuska57 nema sice v profile uvedene nic ani fotky ani clanky, ci inzeraty ale nikdy som nediskriminovala ludi podla toho co maju v profile ci nemaju tak ma oslovila ze ma zaujem o tovar z mojho bazarika na dobierku a hned mi napisala aj svoju adresu, no akurat som v ten den isla na postu tak som jej odpisala ze ked mi aj rovno adresu poskytla ze jej to mozem rovno poslat... no a stalo sa tovar poslany, nastastie neslo o ziadnu mega velku a drahu vec, ale aj tak to cloveka nastve ved to poznate snazime sa takto pomoct druhym zarobit aku tu korunku aby sme zase nasim detickam mohli kupit nieco nove na seba a mila zlata pani/ slecna sa mi neozyva ani po 3 urgenciach ze co sa deje? este nepreslo 18 dni takze je to zrejme ulozene na poste a potom mi to snad pride spat, moja prva takato negativna skusenost tak si davajte na tuto kupujucu pozor aj ked je pravda ze takychto tu moze byt neurekom a hlavne ked je cas prazdnin a deti sa aj takymto stylom zabavaju na nas.. je to smutne ale je to tak... tak len same super bezproblemove obchodiky zelam

jaruska3
28. jún 2011

@petka035 ahojky ja som s touto maminkou ,,mybaby,, mala ten istý problém: zjednávala cenu, že súpravu veľmi chce nech jej pošlem č.ú. a ona mi pošle adresu, lenže nič z toho sa nekonalo. Po 5 dňoch som jej napísala kladné hodnotenie - že zavádza a ona mi písala do IP nech jej zmažem hodnotenie / ja hlúpa som to aj spravila/ 🙂 ☹ lebo ona teraz nemá peniaze,že keĎ niečo predá potom kúpi odomňa 😝 ale medzitým ako sami neozvala už predala kopu vecí- má tam hodnotenia/ podľa dátumu/. ☹ nemá tu čo robiť zbytočne marí obchodíky 😉

sarach467
29. jún 2011

Pozor na nespoľahlivú kupujúcu s mailom "tynusa88@azet.sk" (Jana Horváthová). Nezasielajte jej nič na dobierku, nepreberá zásielky!

zuzana32
29. jún 2011

Pozor na predávajúcu kubis9 - Čierna Hora, okres Gelnica.
Objednala som si cez BB (ale našla som ju aj tu) od pani kraťasy adidas, ktoré mi bohužiaľ neprišli. Pani sľúbila, že vráti peniaze, ale keďže nechodili tak som jej písala, a pani mi odpísala: že posiela v pondelok - neprišli, potom odpísala: neposerte sa pre 3,50 aj ja možem byť odcestovana mimo domova ale platba bola zaslana v utorok ...ok a dajte už pokoj...

kiksik9_
29. jún 2011

Pozor na predávajúcu kubis9 :- Zavádza kupujúceho, nespolupracuje pri jednaní o reklamácii. Stále je to iba o jej neskutočných klamstvách . jej tovar, o ktorom toľko básni nie je až taký super, takže žiaden super obchodík - podvodní

kiksik9_
29. jún 2011

Pozor na predávajúcu kubis9 :- Zavádza kupujúceho, nespolupracuje pri jednaní o reklamácii. Stále je to iba o jej neskutočných klamstvách . jej tovar, o ktorom toľko básni nie je až taký super, takže žiaden super obchodík - podvodník

diusa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
30. jún 2011

@lulu4
@jaruska3
@zuzana32
@kiksik9_
@diusa

ahojte kočky, dúfam, že tým registrovaným užívateľkám dávate aj hodnotenia, v tomto prípade negatívne, lebo nie každý číta čiernu listinu, tak aby neboli ďalšie kupujúce/ci oklamaní 😉

nikolca
30. jún 2011

@diusa ahoj treba jej to napísať aj do hodnotenia,nie každý chodí sem na čiernu listinu a hodnotenia číta väčšina z nás 😉 😉 😉

monika.v
30. jún 2011

ja mam negat. skusenost s neregistrovanou zeleznicna298@zoznam.sk - tomiova sylvia...napisala rovno adresu kam poslat balicek..nastastie som cakala ci nabehnu peniazky, ked nenabiehali, som sa jej ozvala ci uhradila platbu, napisala ze bola chora a ze na druhy den pojde na postu uhradit. samozrejme na poste nebola a nic neuhradila a viac sa neozvala (nastastie ja som vopred nic neposielala, vzdy cakam na prevod)