Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielaj
30. júl 2011

@pajinka23 som tu vyššie písala, že Hajasová, Tancošovci, Karasová sú jedna skupina, alebo je to len jeden človek, 😠 stále žobrú, ja ich hneď mažem 😠

lucifera
31. júl 2011

Tancošovci sú oblúbená skupina aj na podajdalej.sk:) 😀

bzuco
31. júl 2011

neregistrovaná

Andrea Žigova Komenského 154 Belá nad Cirochou 067 81

už 12 dní ma naťahuje, že posiela peniaze a stále nič neprišlo...ale adresu poslala hned... 😠

miroslava124
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petraslov
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nibiru
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzulienka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
huxy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nibiru
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja20
31. júl 2011

Zienky,davajte si pozor na uzivatelku tamar77 alias Tamaru Maceckovu z Bardejova,objednala si u mna veci za 19 eur,poslala adresu,ale peniaze ani za mesiac nebola schopna previest. Na spravy neodpovedala,ale ked som jej po poslednom upozorneni,na ktore samozrejme zase nereagovala,napisala negativne hodnotenie,"zobudila sa" a zrazu mi ho napisala tiez,samozrejme nepravom.Obvinila ma,ze ja som nespolahliva krava,ktora ju obrala o 23 eur,ktore mi previedla na ucet,a pritom moje cislo uctu este ani nemala.Postazovala som sa adminovi emjee,a ta bola taka mila,ze celu situaciu preverila pomocou sprav,ktore som jej preposlala a nakoniec sa to vyriesilo.Ale najvacsi gol bol,ked sme zistili,ze pod tym uzivatelskym menom sa skryva len 12 rocna pubertiacka,ktora asi v tieto dazdive prazdninove dni nema co robit,tak si vyplna cas takymito podvodmi.Pisem podvodmi preto,lebo ked jej admin navrhla,aby jej napisala to moje udajne cislo uctu,to decko kontaktovalo moju poslednu zakaznicku,ktora mi napisala hodnotenie a mamilo od nej moje cislo uctu s tym,ze ak jej ho posle,na oplatku si ona u nej objedna veci.Lenze mala smolu,lebo s tou maminkou sme robili len vymenny obchodik a bola taka zlata,ze ma na to upozornila.To ju nakoniec aj usvedcilo,lebo poslala adminovi az 3 "moje" cisla uctov - bohuzial pre nu a nastastie pre mna,ani jedno si netipla spravne.Som rada,ze sa tieto peripetie uz skoncili,lebo som registrovana okrem MK este na dalsich troch bazarikoch a nic podobne sa mi tam nestalo...

ivinka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
usmev2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
llenkapettko
1. aug 2011

baby, mám pre vás ďalšiu "spoľahlivú" osôbku 😖
kupovala som od nej capačky vraj vo veľmi dobrom stave.Na fotkách, ktoré zverejnila boli iba mierne šuchnuté na špičke a veľkosť uviedla 6-12mesiacov. Prišli mi capačky totálne ošuchané a ani veľkosť nesedela. Bolo na nich jasne napísané, že je to 12-18mesiacov. Keď som jej napísala, že som nespokojná a že uviedla iné číslo...iba mi drzo napísala, že na fotkách sú v rovnakom stave, v akom som ich obdržala a že tá veľkosť je u každého individuálna. Pekne ma naštvala. Preto zverejňujem jej meno!!!!!!!!!!!!! MGORE!!!!!!!!!!!!!!!

danu
1. aug 2011

Poprosim, sem piste len nicky, pripadne mena nespolahlivych ludi, aby tema bola prehladna.
Na skusenosti s predajom/kupou mozete pisat sem
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

jaja20
1. aug 2011

tamar77,celym menom Tamara Macečkova,Gorlicka 10 Bardejov 085 01 je nespolahliva kupujuca a navyse aj klamarka a podvodnicka,ktora sa snazila okrem mna oklamat aj admina stranky emjee.Nastastie sa ju podarilo usvedcit,ale davajte si na nu pri obchodovani pozor,zienky.

jaja20
1. aug 2011

@jaja20 Este dodavam,ze ta osoba je len 12 rocne decko,takze seriozneho obchodiku s nou sa zrejme nikto nedocka...

nonika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
1. aug 2011

Pridávam ďalšiu nespoľahlivú: adrianka.habrmanovava@zoznam.sk - adrika habrmanova (neregistrovaná/ý) , objedná si tovar a viac nič, asi sa týmto spôsobom len na bazáre zabáva :(.

janninn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
1. aug 2011

neodporúčam kejkou spomínaného: ondrej1983@azet.sk

denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luba142
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata262
2. aug 2011

nespolahliva -silviasuslakova@email.sk ,nedavno sa registrovala ako sisska111

dominika1988
2. aug 2011

Pridávam užívateľku "emma88", táto predávajúca bezdôvodne navýšila sumu dobierky o 7 eur. Kupovala som od nej topánky, ktoré stáli 10 €, poštovné 3 €, ale dobierka bola na sumu 20 €. Bohužiaľ, v tom čase, keď mi balík prišiel, som bola na dovolenke a za ten čas mi prišlo viacero balíčkov aj na dobierku a keďže na tieto topánky som čakala skoro dva mesiace, nebola som si istá, či ten jeden balík bol od nej, tak som ho prebrala. Je to obyčajná zlodejka a teraz hrá mŕtveho chrobáka. Dúfam, že si mojich 7 € užije, mala by sa hanbiť, obe sme mamy na materskej, takto úboho okrádať, sa mi rozum zastavuje

janninn
3. aug 2011

Pridávam, žiaľ ďalšiu nespoľahlivú: kamoska781@azet.sk - marta kivonova (neregistrovaná/ý), celkovo mám zlé skúsenosti s neregistrovanými :(.

wewa333
3. aug 2011

Aj ja pridávam ďalšiu nespoľahlivú 33-MAMINA@azet.sk (Bea Hliváková, Košice) aj napriek tomu že som ju upozorňovala na prevzatie dobierky, neprevzala ju! ☹

adri2211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nonika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz