Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

dzuvinka18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marosko08
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzuvinka18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata262
5. aug 2011

@marosko08,zial neviem odkial je lebo ma natahovala od 12.7. a adresu mi ani nenapisala

garonka
5. aug 2011

moja prva negatívna skusenosť nena62@azet.sk vola sa Daša priezvisko neviem neregistrovana užívateľka, neviem čo je zač ale 10dní mala rezervovany kočiar do dnešneho dňa nema snahu sa ozvať nereaguje ani ma emaily ani na poštu 😠 😠 😠 aj pisala, že je v nemocnici ale na nete je pripojena kedykoľvek mam na ňu zlosť lebo vďaka nej som prišla o par zaujemcov 😠 😠 😠

klody1010
5. aug 2011

prva moja negativna :( ivus99999@azet.sk - IvanaBrťková (neregistrovaná/ý) napisala ze ma zaujem o choditko ked som jej poslala podklady k platbe ,viac sa neizvala :( :(

bukfenc
5. aug 2011

nikdy som si nemyslela,ze tu budem musiet napisat..nick IRMICKE..najprv sa so mnou dohadovala na cene...odpustila som jej postovne a potom ,ze si nasetrila 12 eur z posledneho tak som sa zlutovala a znizila overal na 10 eur..tyzden ma tahala za nos,ze peniaze previedla 30 teho jula..a dnes je 5 augusta a peniaze nikde!!!!!!!!!!!!!a ked jej taraz napisem negativne hodnotenie tak sa jej to ani pacit nebude!!!!!!!!!!!NENAVIDIM KLAMAROV!!!!!!!!!!!!!!!

bukfenc
5. aug 2011

@klody1010 ..keby som mala napisat vsetky nicky co sa mi uz neozvali tak by som zaplnila cely chat🙂)a su medzi nimi ja tu registrovane...ja som skor nastvana na slubotechny a podvodnicky...

kala33
5. aug 2011

pridávam sem neregistrovanú pani adamar7@azet.sk - ada martinková rezervovala si tovar , vypýtala adresu že peniaze pošle poštou a už týždeň nič, vobec sa neozvala , ani na moje správy nereaguje. Nenávidím to. ak má niekto problém a nemože to vziať má apoň zabučať!!!!! aspoň to sa patrí

klody1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathy7337
5. aug 2011

bohužial musím prispieť. Neprevzatá dobierka sukne adidas. Musela som zaplatiť na pošte aj za prijatie neprevzatej zásielky. takže pozor na mail: andrej999@windowslive.com. Ildiko Kozakova, Želiezovce

kathy7337
5. aug 2011

a bohužial takisto neprevzatá dobierka: Helena Cibulová, Hnúšťa. mail: flakara7@azet.sk

limatka
5. aug 2011

taku skusenost mam aj ja dobierkou som poslala balik pani denise adamovej balik sa my vratil spet že už ho nechce a platila som 2 krat poštovne ešte ma klamala cely mesiac že pošle aspon peniaze za poštovne ale ani to nesplnila ato sa my stalo dva krat.

kala33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bukfenc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gebeente77
6. aug 2011

katka.rigova@zoznam.sk - Katarína Rigová - 3 tyzdne rezervovany kocik, suhlasila som s poslanim kurierom, aj napriek tomu ze mam uvedeny osobny odber v inzerate - Pani suhlasila s prevodom platby dopredu, a ze jej kocik poslem ked sa vratime z dovolenky - zrazu uz ho chcela mat cim skor doma, a samozrejme ako dobierku, co samozrejme nemienim riskovat, mne 20€ za neprevzatu dobierku u kuriera nikto neda - samozrejme, pani sa urazila, a sucho mi oznamila, ze inzerat mozem uvolnit a ze si najde kocik inde - tak vela stastia 😠

gebeente77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gebeente77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kala33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gebeente77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kala33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niulda
6. aug 2011

Uz mi viackrat pisala a dnes ma znova “zaujem“ 😠
oliviahajasova@post.sk - oliviahajasova (neregistrovaná/ý) - Dnes o 11:40
prosim vas pekne nepodarujete mojej cerke tie teniski velmi sa jej pacia achcela bisom jej spravit rados ona ma elkemiu ma a nechcem abi bola smutna zme taka slapsia rodinka som z moojov cerkov sama a bivame u rodicov lebo domcek odnas zobral manzel prosim vas pomoste mojej cerke prosim vas pre boha prosim iba otie tenisky

wewa333
6. aug 2011

jedna zo žobrajúcich zaujemkín 😠 : oliviahajasova@post.sk - oliviahajasova (neregistrovaná/ý) - Dnes o 11:31
dobri den nepodarujetemi tie teplaky velmi sami paci ale nemam penize na novi zme natom dst zle a je dakedi zima ajasom stale iba v kratasah prosim vas iba otie teplaky prosim velmi prosim zropte mi radost pomoste prosim vas pre boha

suzy158
6. aug 2011

jednej mamine...nikolka4... som pred 9 dnami poslala peniaze a veci mi neposlala,na spravy nereaguje,pritom v bazary pridava veci,takze vidi odo mna spravu a nic...uz som jej pisala,nech mi vrati peniaze...a napisala som aj adminkam...dufam,ze sa to nejak vyriesi...hrozna skusenost

kala33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miroslava124
6. aug 2011

petovini@centrum.sk - daniela bogarova robi si srandu a uráža.

niulda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz