Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

chantal21
30. aug 2011

potvorka@azet.sk. Mala zaujem o veci,no potom sa uz neozvala a na vyzvy nereaguje.

macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkam123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasnulka
31. aug 2011

tatiana611 už 3 mesiace cakam na peniaz eza nedodaný tovar. Stale sa vyhovara, slubuje a minuly tyzden v utorok mi pisala, ze mi ich poslala. Vo stvrtok mi pisala, ze ich poslala a dodnes ich nemam. Klame, klame, klame a robi zo seba ze jej ja ublizujem-pritom ona dlzi peniaze mne a ja nechcem nic co je jej,ale co je moje. Uz mam toho vyhovarania a klamania dost a posupujem celu vec na policiu.

krasnulka
2. sep 2011

Takze pisem znova:peniaze od tatiana611 mi DNES nabehli. Podla vypisu z uctu mi ich poslala 31.8. a nie 23.8.ako mi tvrdila a estVypis z uctu nepposlala ani mne,ale adminovi a ja som si ho musela od admina vyziadat. Neseriozna a este aj klamarka. Mam aj komunikáciu ak by ste chceli vidiet mozem poslat pretoze sa velmi rada obhajuje vo svojich blogoch.

gajdosovam
2. sep 2011

Pripájam neregistrovanú kupujúcu

Kyselovaerika@centrun.sk - Alžbeta Kyselová (neregistrovaná/ý) - 26. augusta o 15:17
Milá predávajúca, Prosím o zaslanie č.ú. a sumy za rolák na môj mail ďakujem Erika

po odoslaní odpovede a údajoch k platbe sa viac neozvala peniaze neprišli odpísala som aj na email a je neexistujúci.

lubika86
2. sep 2011

pripájam nespoľahlivú predávajúcu mamičku s nickom slavuliatko..už vyše mesiaca čakám na vyplatenú vec..po prvom týždni napísala,že jej to sestra zabudla poslať,že hneď zajtra to odošle..no do dnešného dňa žiadna odozva,nemám ani vec ani peniaze..nereagovala ani na moju výzvu o vrátení uhradenej sumy..

vladi24
2. sep 2011

neodporúčam ako nakupujúcu pani s nickom Pajinka23.Veľmi chcela bundu zn.Adidas,ktorá asi nebola pravá ale ja som ju na to upozornila.Začala mi písať,že zlaté pásiky su neni zlaté,že neni pravá atď.Pásiky zlaté boli,ale viac bledšie ako tmavšie.Píše tu o mne,že som ju oklamala.Jednej pani poslala tovar,ktorý mal byť v 100% stave,čo vraj vôbec nebol.Odpísala jej:Ak je niekto náročný,tak má nakupovať v znač.obchodoch a nie v bazáriku.Tak kto potom klame?

krasnulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasnulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wnelia
4. sep 2011

deepred22@azet.sk - Andrea Trekovičková neregistrovaná, maximálne neodporúčam, najskôr chcela dobierku, keď som nesúhlasila, tak si vec nechala rezervovanú a nič. Keď som ju vyzvala, tak napísala, že by jej vec nebola dobrá, že ju neberie. Nespoľahlivá 😠

diabliq6666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajinka23
5. sep 2011

beriem spet co som povedala na predavajucu vladi24 vsetko sme si vydiskutovali a dali na pravu mieru🙂co som velmi rada...takze sa tymto aj predavajucej ospravedlnujem,lebo som ani netusila,ze sa mi ospravedlnila,no zial som si to nestihla precitat,lebo som inzerat skor zmazala ako ta sprava nabehla☹

vladi24
5. sep 2011

ďakujem a tiež sa ešte raz tu pred všetkými ospravedlňujem Pajinke23 za nedorozumenie,ktoré sme tu mali.

lubina121
7. sep 2011

upozorňujem na pani LUCIA BARKOCIOVA, /neobjednávala si tu cez tento bazárik, ale iný/, pýtala na dobierku, dobierka sa mi vrátila naspäť, ale je dobré na to upozorniť, keďže už sa mi 2x stalo, že si objednali niektoré osoby aj tu cez koník na dobierku a dobierka sa mi vrátila späť.

anicka077
7. sep 2011

bohuzial sa pripajam aj ja. nespolahliva je aj LUCIA HRNKOVA, Zadubnie, z okr.zilina. vratila sa mi spat dobierka.slecna nemala ani tolko slusnosti,aby mi odpisala na mail a nedajboze este uhradila aspon postovne :(

bea1971
8. sep 2011

neodporucam danaflakova ,nakolko si u mna odsuhlasila odlozenie deky ,ze ju potom vezme,ja som inzerat zastavila a dnes si zas zmyslela ,ze to neberie,pritom som sa jej priamo na to opytala,ze to urcite zoberie,este mi dakovala za odlozenie, ze jej to rezervujem a zrazu nie nechce,tak toto sa nerobi,nemam rada taketo typy ludi co nevedia co chcu a menia nazory z hodiny na hodinu,aaach ... 😠

muchlica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika7706
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasnulka
9. sep 2011

Neodporucam:zuzanatatajka@gmail.com - zuzana tataiova prejavila zaujem, vraj si tovar zoberie a ked som jej napisala udaje k platbe, viac sa neozvala a ani nereaguje na spravy.

janninn
9. sep 2011

Neodporúčam: meduska123@azet.sk - jana horvathova (neregistrovaná/ý), pri tovare /2 kusy za 1,50 eura-rifle a tričko/ trvala len na dobierke, po mojom zaslaní foto vrátenej dobierky, som jej navrhla platbu vopred, ihneď od obchodíku odskočila, bez vysvetlenia a poďakovania len- uz nemam zaujem.

christie
9. sep 2011

Neodporucam: 07smolinka07@azet.sk - dominika tancosova (neregistrovaná/ý) -
Pise: pani ja som bola postihnuta zaplavami moj syn teras nastupil do skoly a mam este 2 mesacne dievcatko ktore pije nutrilon lebo ja nemam mlieko tak velmi by som ho chcela dojcit ale co us a preto vas prosim budte taka dobra poslite mi ten nutrilon zadarmo

a toto je jej skutocny profil: http://pokec.azet.sk/07smolinka07
Má 17 rokov a zjavne sa nudi

akika722
9. sep 2011

absolutne NEODPORUčAM osobu s nickom CHICHINA8..klame 😠
mala inzerat n tuniku velkosť XXL..pačila sa mi tak som pytala rozmer lebo xxl može byť rôzna velkosť..poslala mi rozmer tak to sedelo že mi to bude trošičku volne-tak som to aj chcela..
tunika stala 6eur,napisala mi že mam poslať 6,80..hned som cez IB poslala..
najprv som si myslela že ked 0,80c tak že prva trieda obyčajne..no omyl..poslane to bolo za 0,60c..ale o to mi vobec ale vobec nejde
tunika prišla,otvorim a zdala sa mi nejaka malinka-hohladom tak 38ka velkosť 😒
zapla som pc a skusila som premerať..
taaaaaaaak obvod hrude bol menši ako udavala o 8CM o je dosť 🙄
pas pani merala uplne dole na spodnom okraji-čo vobec nieje pas-asi všetke viete aky je rozdiel medzi pasom a bokmi..jasné že jej rozmer bol väčši lebo ona merala BOKY namiesto PASU..
pisala som jej ip že to chcem vyriešiť v klude tak peniaze mi odmiea vrtiť-som chcela že vrati eura a ja jej vratim tuniku..vraj to je riziko nakupovania..
riziko že predavajuca klame a zavadza 🙄 🙄 🙄

koniarova
10. sep 2011

Neodporúčam mazarka123, nepreberá dobierky. 😠 😠 😠 😠 😠

bobuliacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
11. sep 2011

@bobuliacik v tejto téme sa uvádzajú len nicky nespoľahlivých, toto si treba doriešiť cez IP 😉
btw, 66 pozi/2negat 😉

akika722
12. sep 2011

ok takže "chichina8" mi po malych naťahovačkach vratila peniaze za tovar-ktory nevyzeral tak ako opisovala..takže už je všetko ok,tovar dnes posielam späť 😵