Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mamabiba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
959touareg
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_pn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata262
9. nov 2011

potvorka023 nespolahliva

katmi
9. nov 2011

pridavam neregistrovanu Gabriela Cvancigerova mail gabulkaa@centrum.sk

dzanka1
9. nov 2011

meduska123@azet.sk - eva horvathova (neregistrovaná/ý) EVA HORVATHOVA, Hrnciarska ves 271, 980 13 VELKA SUCHA. Ziadala ma o dobierku, a "ja vas nesklamem"... po odoslani kabata sa ma pytala, ci nebude v nom zima a viac sa neozvala. dodatocne som ju nasla na ciernej listine pod Jana Horvathova.

krista
10. nov 2011

Nedoporučuji uživatelku nakladalova - Lucie Nakládalová.

17.10. si ode mně zamluvila mikinu za 40,- tentýž den jsem ji poslala srozumitelně (soudím tak podle toho že nikdo jiný zatím neměl problém to poznat) kolik a kam má zaplatit. Poslala mi i adresu, tak jsem si připravila balíček a ještě jsem ji informovala o tom, že budu mimo město (ale balíček pošlu ihned po připsání peněz jak se vrátím) čehož nejspíš využila aby mi napsala, že nechápe kolik má poslat a tím obchod protáhla, po svém návratu 24.10. jsem ji znovu napsala kolik má poslat, žádná komunikace až 30.10. napsala že byla mimo ČR. Když jsem jí napsala, že příkaz může zadat i dopředu a ať mi laskavě řekne jestli má zájem nebo ne, tak už neodpověděla. Její adresu mám taky, prozatím to zveřejňovat nebudu.

alusha
10. nov 2011

Neodprucam kupujucu s nickom Sabrinamanci, tovar si rezervuje, tvrdi, ze zaplatila a peniaze nikde... ale precitala som si najprv jej hodnotenia, takze som s tym viac menej aj pocitala 😒

zabka36
10. nov 2011

Neodporúčam kupujúcu s nickom lilka4811 - sľúbila uhradiť peniaze za kočík (prvú sľúbenú a nevykonanú úhradu som jej prepáčila, nakoľko ju ospravedlnila "behaním po doktoroch s chorým synom", čo je samozrejme ospravedlniteľné). Sľúbila ďalšiu úhradu, potom ďalšiu...a peniaze dodnes nikde, kočík som jej držala rezervovaný 10 dní. Dnes som jej oznámila, že od dohody odstupujem a zároveň ju pridávam na tento zoznam.

ronga
10. nov 2011

tynusa88@azet.sk - martina pehelova (neregistrovaná/ý) rezervuje vecy a potom nezoberie-ona vraj rozmyslela ale na to uz nema cas aby to dala vediet 😠 😠 😠

ronga
13. nov 2011

@dzanka1 je tu aj ako - Jana Horváthová,Martina Pehelova ,s mailom-tynusa88@azet.sk....hrnčiarska Ves č.d271 ulica velka sucha 98013 😠 😠 😠

nensyke
14. nov 2011

upozornujem na LEnku Kacmárovú, nie je registrovaná, objednala si viac veci, len poštovné ma stálo 3,30 a neprebrala balik, ani sa mi neozvala prečo.

nensyke
14. nov 2011

jej adresa je Slávka Kacmárová Trebišov a email zas má lenka.kacmar@gmail.com

nensyke
14. nov 2011

@nensyke tá pani sa mi ozvala, je to vyriešené.......

zanna28
14. nov 2011

Kvôli tejto pani wernerka@azet.sk - Martina Cibulova (neregistrovaná/ý) som prišla o serióznu záujemkyňu môjho inzerátu 😠

martinjasen
14. nov 2011

Dostal som upozornenie na podvodnika:
"upozorniť na kupujúceho robert.kelvinroberson.kelvin@gmail.com - Robert Kelvin (neregistrovaná/ý).Meno som si preverila na Googli a zistila som,že je to podvod."

bzuco
14. nov 2011

Lucia Maluniakova (neregistrovaná
rezervuje si tovar a viac sa neozve
prišla som kvôli nej o vážneho záujemcu 😠

bzuco
14. nov 2011

tak som zistila, že je registrovaná... ako lucuculienka
ale mne písala ako neregistrovaná

zuzanah11
14. nov 2011

elba111@post.sk - Elena Ballekova skoro 3 tyzdne sme cakali na jej vyplatu a ked som sa jej pripomenula, ze ako je na tom. Tak mi napisala ze uz ich nechce....ale aspon odpisala...

nensyke
15. nov 2011

Tak ešte raz píšem na čiernu listinu Lenka Kacmárová, Trebišov, objedná si na adresu Janka kacmárová, neregistrovaná lenka.kacmár@gmail.com. Včera mi došlo z pošzy list že balík spat, mano Kacmárová. Písala som jej a ona tvrdila že určite prevzala a dnes som išla na poštu a balik naspat. Asi pani Kacmárová nie je poriadku, treba na nu dávat pozor........ ☹

nensyke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
myskarum1
15. nov 2011

Ahoj, má niekto z Vás skúsenosť s mamičkou dada.pimpi@azet.sk - dagmar bendikova (neregistrovaný)? je v zlej finančnej situácii a chcela by oblečenie, aby som jej darovala aj s poštovným. Vďaka za odpoveď. Maja

babatienko27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelinka0401
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelinka0401
15. nov 2011

pridávam neregistrovanú-Alexandra Dzobakova..mail už neviem.zajednala si veci poslala adresu a dodnes neposlala peniaze a neodpoveda ani ma maily 😠

babatienko27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisekkk
15. nov 2011

"Ristek" ma okradla, poslala som jej 7€ a balik neposlala....neodpoveda..okradla aj dalsiu maminku o 10€

nikuska27bb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamkac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetkaadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz