Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

tenty
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vefi89
12. jan 2012

Prosím pre sprehladnenie tejto témy komunikujte o svojich skúsenostiach v téme skúsenosti s predávajúcimi, poprípadne cez IP 🙂

babu6
13. jan 2012

Pridávam neregistrovanú barbora1560@azet.sk -Barbora Filipková,Velké Leváre objedná si a potom nepreberá dobierky !! Dávajte si na nu pozor !!

janule11
13. jan 2012

Přidávám neregistrovanou TEREZU ROUBALOVOU - tereza.roubalova@seznam.cz . Objednala si 5.1. věci a od té doby nekomunikuje, platbu neposlala. Zbytečně jsem věci blokovala ☹

szighardt
13. jan 2012

ahojte vsetky maminky predavajuce, dajte si pozor na pani klaudiu karasovu kostoliste 45 90062 kostoliste, zavadza a klame, mala zaujem o kreslo fisher price, vraj si pridu pon osobne, potom volali ze su na ceste tak sme ich cakali, volali znovu, ze jej prislo zle a manzel volal zachranku a pridu inokedy. Vravim si ved pohoda zdravie je prvorade a kreslo podrzim. Neskor mi napisala aby som poslala udaje k platbe a adresu. zial som napisala preklep v ucte a tak sa mi ozvala ze nech ho poslem znovu, tak som tak urobila. tvrdila ze spravila uhradu. kedze som cestovala na dlhsi cas prec a uz tolko sme komunikovali doverovala som jej a kreslo poslala i tak, cakala som ze nabehnu peniazky ale nic, teraz jej pisem a neodpisujem. tak nech jej robi kreslo radost s vedomim ze okradla rodinu s 2 detmi. Nuz nemala som doverovat, ale maminy chcem vas na tu pani len upozornit aby ste nenaletili tak ako ja.

mici11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
30petra
15. jan 2012

@monlu aj ja mám s JABLCKO471@azet.sk problém, naťahovala ma 2mesiace. Chcela autosedačku, že si ju zoberie osobne, ale vždy do toho niečo prišlo, výhovorky sa mi zdali dôveryhodné...baby je to klamárka, nič jej nepodržte nekúpi si od vás nič...

janawi
15. jan 2012

Predavajuca Denulka Denca Petulkova predavajuca pod menom meliska 211,neposiela uz 6 tyzdnov zaplateny tovar.Odtajuje sa,nereaguje na nase opakovane vyzvy,vsetky mailove upozornenia sa mi vracaju naspät ako neprijate..Bohuzial,je nas viacej.

lubkasungirl
15. jan 2012

Baby - upozornujeme na pani MAKULOVU - pise tu pod rôznymi krstnymi menami, je vraj z Malcic - deti si vymysla podla toho, ako jej to vyhovuje. Na viacerych forach na nete skusa od predavajucich a sponzorov vymamit oblecenie zadarmo, lebo je vraj v zlej hmotnej situacii....POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹

sco
15. jan 2012

Nespoľahlivý kupujúci, neregistrovaný pod menom marian.majersky@gmail.com - adresa marian majersky sportova 615 90873 velke levare. Presviedčal ma, že platbu za tovar vykonal, doteraz neprišla, potom sa vôbec neozval. Asi sa snaží presviedčať ľudí o platení a čaká, že tovar mu pošlú dopredu. Neodporúčam.

poleva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poleva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poleva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poleva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
15. jan 2012

@poleva prepac, vidim, ze s citanim nemas problem, tak si, prosim, precitaj aj nazov tejto temy az do konca a skus sa podla toho zariadit. toto vsetko si mohla szighardt napisat aj do IP.

szighardt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
szighardt
15. jan 2012

pani Klaudia Karasova, Kostoliste 45, nakoniec po vyhrazkach vlozila priamo na ucet peniaze, treba si nanu dat pozor

danu
16. jan 2012

Poprosim vas, skusenosti s predavajucimi/nakupujucimi piste do temy sem
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

sem piste len mena a nicky osob, ktore su nespolahlive

miskakyska
16. jan 2012

Anickamaros-nerváčka,ktorej trva odpoveď na 1dnu otazku 3-4dni..nikdy viac

wilma
16. jan 2012

Ahojte, neodporúčam LILLIAN 8910- LENKA BENDIKOVA prosila ma o dobierku, mala 10kladných hodnotený, tak som jej na dobierku poslala, odmietla ju prevziať, so mnou nekomunikuje, takže zbytočne som
prišla o peniaze za poštovné. nechápem takéto osoby, či sa nudia, alebo čo ? 😝
píše aj ako neregitrovaná, lillian8910@azet.sk takže ak nechcete prísť o peniaze neposielajte jej na dobierku
😒 😒 😒

bea1971
16. jan 2012

pripajam nespolahlivu drobec2,odpisala na moj zaujem o obliecky,ze su este stale volne a presne za 10 minut,ze uz su predane,absolutne nespolahliva a zavadza. 😠

poleva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
localoca
18. jan 2012

@marcelka1111 od 2.decembra 2011 mala rezervovanu u mna jednu supravu,tym ze o tyzden mi vlozi peniaze na ucet,vravim dobre rezervujem,5.decembra mi napisala ze ci mozem pockat do 16.12,ze vtedy dostava matersku,este aj to som pochopila,ze na materskej tak si nemoze dovolit hocikedy poslat peniaze,21.12 som jej napisala ze kde je platba,ona vraj nestihla,tak som sa opytala ze kedy posle,po dvoch spravach mi napisala 28.12 ze oni tam nemaju postu,ani banku,ani VP nema,takze nema moznost do mesta kazdy den,tak som to pochopila,ze ona vie ze to ma rezervovane,a ze nie je taka ze by si to nezobrala,6.1.2012 som jej napisala ze mi dochadza trpezlivost,tak odpoved znela takto-------dobry den poslem nestihala a sem som na skok dosla pozret riesila som kamosky co si cezomna kupovali no rezervovali veci a tak som dopadla ze si to nevyplatili tak to tu triedim a sprepacenim ako krepa pisem ze to nebolo premna.....to som este nezazila clovek chce pomoct a ako dopadne ze mi tu kazia nakupy ked poslem ozvem sa----------tak nato som jej napisala ze mala mesiac na to aby to zaplatila,uz je tomu pomaly 2 mesiace co mi platbu neposlala,davajte si na nu velky pozor@marcelka1111 a tu je aj jej adresa MARCELA VAJSOVA HRADNA 216 DUBRAVY 96212

evelin0077
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evelin0077
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
2jana5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milisandra
18. jan 2012

mava@centrum.sk neodporučam tovar ma už tyžden doma no nezaplatila zan

lucka76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz