Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

lucka76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agaven
19. jan 2012

pastelka 74 odpoveda mne hehe chce tovar a cakam na platbu a platba nikde ...

miskakyska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babareno
19. jan 2012

@localoca Aj ja mam zle skusenosti s touto kupujucou, od 8 decembra ma natahuje, raz uz posiela, a posiela jej mama, potom nakoniec neposlala, a ze az po sviatkoch...po sviatkoch ked som jej pisala, tak ano ona sa ozva...a ja som jej to stale len drzala s tym, ze je to seriozna kupujuca..Nakoniec mi pisala, ze vklada peniazky a dodnes ich nemam a uz ani neodpisala, takze pozor na marcelka1111 😠

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agaven
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agaven
20. jan 2012

klauduska15022010 tuto som mala na mysli ze ta zena ma zaujem o tovar a nezaplati..potom pise ze ci už mam platbu na ucte a platba nikde...este ze som popredu neposlala jej nic....****pastelka chcela som napisat ze aj zavadzala len tolko ta ista osoba s tym nikom aj adresou...***tak este raz prepac

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agaven
20. jan 2012

KLAUDUSKA150220tak opravujem karasova a ta s llinkom sice neskor ..ale zaplatila..tak sa ospravedlnujem aj jej mne uhradu spravila tak par don...s oneskorenim ale zrealizovala..

tolocarka
20. jan 2012

MONIKA KESELOVA tzv. "zákazníčka " si obejdnala u mna tovar poslala som jej ho na dobierku a nepervzala ho.. Ked som jej pisala ci tovar dostala tak napisala ze ano.. a potom sa mi tovar vratil spat a este som musela aj 1€ zaplatit Slovenskej poste cize som vstrate...dávajte si na nu pozor

maroj
20. jan 2012

JE TO KLAMARKA!(chimena123@post.)sk dobri nedarujete mi tie papucki pre sina nema teple papucki ani oblecenie zme slapsia rodinka nemozem mu kupit nove prosim vas pekne prislizme o otecka som sama zo sinom aj orodini domcek zme prisli teras bivam u sestri lebo nemame kam is prosim vas pekne vela nechcem pomoste mu velmi vas prosim

macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvetulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kata2882
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matonka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milisandra
21. jan 2012

@matonka26 ahoj tu je adresa kam som to posielala: MARTINA VALENTOVA , POD LIPOVYM 15 , 84107 BRATISLAVA
nick neviem bola neregistrovana

matonka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matonka26
21. jan 2012

@milisandra registrovana uz je mava17

1zuzicka
21. jan 2012

Ahojte baby, viem, že je to moja chyba, ale predsa... Danke som poslala vecičky dopredu s tým, že pošle peniažky, doteraz nič. Prešli 3mesiace a samé výhovorky. Takže neodporúčam DANU RICHTEROVÚ nick domca1511 😢

matonka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1zuzicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frisbee
21. jan 2012

Minule som sem napísala iba nick,ale pretože už je to začiatok tretieho roka,čo mi dlhuje peniaze a nereaguje na výzvy,dávam sem celé meno.
simona55 alias Zdena Lakatošová,Marcelová-Kesy.120€ ....

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadhera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadhera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frisbee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz